Arçelik Çamaşır Makinesi Kampanyaları

Arçelik çamaşır ve kurutma makinelerinde Ekim ayına özel avantajlar bulunuyor. Kampanya dahilinde Arçelik çamaşır makineleri 1.869 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Gelişmiş özellikleriyle A+++ enerji sınıfı, 1400 d/dk maksimum sıkma devri ve 10 kg kapasiteye sahip Arçelik 10143 YCM çamaşır makinesi 3.426 TL kampanyalı fiyatıyla Arçelik Yetkili Satıcılarında alıcılarını bekliyor. Arçelik kurutma makinelerinde ise başlangıç kampanya fiyatı 2.067 TL.

Arçelik Değişim Kampanyası

Arçelik Ekim 2019 değişim kampanyası ile eski beyaz eşyalarınızı yeni Arçelik çamaşır ve kurutma makinelerinde sağladığı 1.000 TL indirim fırsatıyla değiştirme fırsatı sunuyor. Kampanya 1-31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Arçelik’te Beyaz Eşya ve TV’lerin Sürprizi Çay Makinesi İndirimi

Arçelik beyaz eşya veya televizyon ürün alımlarında Arçelik CM 3940 K çay makinesi 359 TL yerine 99 TL kampanya fiyatıyla sunuluyor.

Belirtilen kampanya 31 Ekim 2019 tarihine kadar Arçelik mağazalarında ve web’de geçerli olup başka kampanyalarla birleştirilemez, Arçelik dondurucu ürünleri kampanyaya dahil değildir. İndirimli çay makinesi modeli Arçelik CM 3940 K ürünüdür.

Koçfinans’la Arçelik’te 24 Taksit Fırsatı

Koçfinans KrediDakik ile beyaz eşyadan elektroniğe, küçük ev aletlerinden ankastreye kadar tüm  Arçelik ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında kredi kartı limitinize dokunmadan 24 aya varan taksit fırsatından yararlanmanız mümkün.

*Kampanya, ürünlerin liste fiyatlarında geçerlidir.

Arçelik’ten Yıllarca Tertemiz Çamaşırların Garantisi

Ekim ayında, yüksek enerji tasarrufu ve gelişmiş motor teknolojisiyle uzun ömürlü maksimum güç sağlayan Arçelik Prosmart Inverter motorlu çamaşır makinesi modelleri 10 yıl motor garantisiyle satışa sunuluyor.

Arçelik Yetkili Satıcılarından alınan Prosmart Inverter motorlu çamaşır makinesi modellerinde uygulanacaktır. 10 yıl garanti sadece motor için geçerlidir.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.