Beyaz Eşya Düğün Paketi, Beyaz Eşya Kampanyaları, 2019 Beyaz Eşya Fiyatları

ARÇELİK’ten Büyük Çeyiz Kampanyası, Beyaz Eşya Düğün Paketi 
Arçelik Çeyiz Kampanyası kapsamında, 2019 Aşkına Arçelik Beyaz Eşya, Arçelik Ankastre Fırın veya Arçelik Televizyon ürünlerinden herhangi 3’ünü alana Arçelik 3190 P Telve hediye ediliyor.

31 Mart 2019 tarihine kadar Arcelik.com.tr ve Arçelik Mağazalarında geçerli olan kampanyaya, 570465 MB kodlu Arçelik buzdolabı, 6233 ve 6343 kodlu Arçelik bulaşık makinesi, 7103 D kodlu Arçelik çamaşır makinesi ürünleri dahil değildir.World’e özel +6 taksit kampanyası TV ürünlerinde geçerli değildir. Stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Arçelik tarafından Mart ayında düzenlenen kampanyalar kapsamında kutusuz, kablosuz ve tek bir kumandayla kontrol edilebilen zengin içeriğe sahip televizyon deneyimine sahip olabilirsiniz. Üstün renk deneyimi sunan Arçelik Nano Colour televizyonlarla, Digiturk spor, dizi, film ve 4K yayınların keyfini çıkarabilir, Beinconnect sayesinde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Televizyona entegre edilecek özel bir modül sayesinde, Digiturk kanallarına, ek bir kutuya, özel Digiturk kumandasına ihtiyaç olmadan, Arçelik televizyonunuzdan direkt ulaşabileceksiniz.
Paketli fiyatlar sadece Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

BEKO Beyaz Eşya Düğün Paketi
Yeni evlenenlere, evini yenileyeceklere Beko’dan süpürge hediye. Beko elektrik süpürgesi hediye kampanyası 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir. 3’lü Beko beyaz eşya, Beko ankastre fırın, Beko ankastre bulaşık makinesi veya Beko televizyon alımlarında BKS 5534 A Beko toz torbasız elektrikli süpürge hediye edilecektir. BKS 5534 A Beko süpürgenin tavsiye edilen perakende peşin fiyatı 932 TL’dir.

Bu kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez. 970465 MB model Beko buzdolabı, BM 3003 ve BM 4004 model Beko bulaşık makineleri, BK 7101 D model Beko çamaşır makinesi kampanya kapsamında değildir. Stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Beko büyük ekran televizyonlar, Mart ayı fırsatlarıyla sunuluyor. Beko Büyük Ekran UHD TV’ler hem sıfır ÖTV hem peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla Beko Yetkili Satıcılarında.

Beko Mağazalarında peşin fiyatına 9 taksit fırsatı, World ile yapılan 3000 TL altı TV alışverişlerinde sunulmaktadır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya için son tarih 31 Mart 2019.

TEKNOSA, SAMSUNG Beyaz Esya Kampanyası
Teknosa’dan 10.03.2019 tarihine kadar Samsung beyaz eşyalar alacaklar, 249 TL avantajlı kampanya fiyatıyla mikrodalga fırın sahibi de olabilecekler.

Samsung Beyaz Esya kampanya koşulları:
Kampanya 22.02.2019-10.03.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirlenen Samsung Beyaz Eşyalar ile birlikte Hotpoint Ariston MWHA 2012 MB0 Mikrodalga Fırın veya Hotpoint Ariston MWHA 2031 MW/MW0 Beyaz Mikrodalga Fırın sepette 249 TL olacaktır.
İade işlemlerinde kampanyaya dahil olan beyaz eşya ve mikrodalga fırın birlikte iade edileceğinden; her iki ürünün birlikte gönderimi zorunludur. Aksi takdirde iade işlemi yapılmayacaktır.
Kampanya kapsamında belirlenen beyaz eşyalardan birden fazla alınması durumunda “Mikrodalga Fırın 249 TL Kampanyası” düşük fiyatlı beyaz eşyada uygulanacaktır.
Kampanya kapsamındaki ürünlerden sadece birer adet alım yapılabilir.
Teknosa kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Toplu alımlar iptal edilecektir.
Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir.
Kampanyalı ürünlere www.teknosa.com/samsung-beyaz-esya-mikrodalga-kampanyasi-c-3035 adresinden ulaşabilirsiniz.
Kampanya Geçerlilik Tarihi: 22.02.2019-10.03.2019

Detaylı ve güncel bilgileri Yetkili Satıcılardan alabilirsiniz.