MediaMarkt 4 Al 3 Öde Kampanyası

mediamarkt.com.tr, doğum gününü “4 al 3 öde” kampanyasıyla kutluyor

MediaMarkt, 14-15 Ocak 2019 tarihlerinde sadece mediamarkt.com.tr’den yapılacak alışverişlerde “4 al 3 öde” kampanyası sayesinde müşterilere toplamda 1000 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

mediamarkt.com.tr’nin hizmet vermeye başlamasının yıl dönümü olması nedeniyle beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, bilgisayarlardan cep telefonlarına ve televizyonlara kadar on binlerce çeşit üründe kampanya fırsatları olacak. Söz konusu fırsatları yakalayan tüketiciler, aynı zamanda 100 lira ve üzeri alışverişler için kargo ücreti de ödemeyecek.

“4 al 3 öde” kampanyası, diğer kampanyalarla birleştirilemiyor.

En son teknoloji tasarımlarına sahip olan beyaz eşya ürünleri, MediaMarkt’ın avantajlı beyaz eşya kampanyaları sayesinde indirim fırsatları sağlıyor. Üstelik web sitesi üzerinden ve beyaz eşya kampanyaları günlerinde yapacağınız alışverişlerde elde edeceğiniz avantajlar yalnızca indirim avantajıyla kalmıyor. Hacimli ve taşınması güç beyaz eşyalar, oturduğunuz yerden yapacağınız alışverişle, evinize kadar teslim ediliyor.

Elektrikli ev aletleri arasından ihtiyacınız olan ürünleri, kampanya günlerini takip ederek indirim fırsatları ile kolayca edinebilirsiniz. Üstelik elektrikli ev aletleri, evinizdeki işlerinizi kolaylaştırmanın yanı sıra, sevdiklerinize küçük ev hediyeleri vermek istediğiniz zamanlar için de kampanya fırsatları dahilinde mükemmel hediye alternatifleri sunuyor.

Farklı özelliklere ve ekran büyüklüklerine sahip televizyon modelleri, ses ve görüntü sistemleri de indirim fırsatları arasında yer alıyor. Televizyon kampanyaları, benzersiz teklifler ve çok özel fırsat seçenekleri ile satışa sunuluyor. İndirim seçeneklerinin yanı sıra, birçok üründe ücretsiz nakliye ve ekstra indirim gibi fırsatlarla birleştirilen televizyon kampanyaları, uzun süredir satın almayı beklediğiniz televizyona sahip olabilmeniz için karşı koyulmaz teklifler oluşturuyor.

MediaMarkt, telefon kampanyaları düzenleyerek en hızlı tüketim ürünlerinden biri olan cep telefonlarının, avantajlı biçimde müşterilerine ulaştırılmasını sağlıyor. Telefon kampanyaları, aksesuar ve diğer ekstra indirim fırsatları ile satışa sunuluyor.

Bilgisayar modelleri de kampanya kapsamında her bütçeye ve kullanım amacına uygun seçeneklerle sunuluyor. MediaMarkt; iş, eğlence ve oyun tutkunlarına özel bilgisayar ve laptop modellerini, elektronik kampanyalar düzenleyerek indirim seçenekleriyle satışa sunuyor.

Detaylı ve güncel bilgileri MediaMarkt Şubelerinden alabilirsiniz.