Teknosa Sevgililer Günü’ne özel indirimler sunuyor

Teknosa, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerine teknolojik ürünler hediye ederek mutlu etmek isteyenler için 7 Şubat 2019 tarihinden itibaren her ürün grubunda farklı ve sürpriz kampanyalar sunacak.

Teknosa 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kampanyalarıyla sevgililerin hayatını kolaylaştıracak ve daha keyifli hale getirecek teknolojileri kaçırılmayacak fırsatlarla sunacak.

Teknosa’dan sevdiklerine akıllı telefon alanlara ekstra hediyeler olacak. 7-15 Şubat arası Oppo, Samsung ya da Huawei için belirli modellerde telefon satın alanlar aksesuardan küçük ev aletlerine farklı hediye kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca, tüm tablet modellerinin ikincisi için %35 oranında indirim sağlanıyor.

Samsung Watch kampanyası ile sevgilisiyle birlikte yenilikçi bir teknolojiye geçiş yapmak isteyenler, 9 Şubat’tan itibaren ikinci ürüne %50 indirim ile sahip olabilecek.

Teknosa, tıraş makinesi, saç sakal kesme kiti ve lazer epilasyon gibi tüm kişisel bakım ürünlerinde 14 Şubat tarihine kadar %50’ye varan indirim fırsatlarıyla buluşturacak. Preo speakerlarda ise %50’ye varan indirim bulunuyor.

Ayrıntılı ve en güncel bilgileri Teknosa mağazalarından edinebilirsiniz.

sevgililer günü kampanyaları 2019, sevgililer günü hediyeleri, 14 şubat sevgililer günü