Samsung Galaxy A7 – Samsung Galaxy A9

Samsung Galaxy A9 veya A7 alana Samsung’dan hediye fırsatı
Samsung, Sevgililer Günü için özel olarak düzenlediği kampanya kapsamında, Samsung Galaxy A7 veya Samsung Galaxy A9 akıllı telefon satın alanlara taşınabilir hızlı şarj cihazı kazanma fırsatı sunuyor.

Samsung, Sevgililer Günü özel kampanyasıyla, dünyanın ilk dört arka kameralı akıllı telefonu Samsung, Galaxy A9 veya üç arka kameralı Samsung, Galaxy A7 satın alanlara taşınabilir hızlı şarj cihazı kazanma fırsatı sunuyor.

15 Şubat 2018 tarihine kadar Sevgililer Günü Kampanyasına dahil satış noktalarından Samsung Galaxy A7 veya Samsung Galaxy A9 akıllı telefon satın alıp, shop.samsung.com/tr’ye üye olarak kampanya koşullarını yerine getirenler 10.000 mAh kapasiteli taşınabilir hızlı şarj cihazına ücretsiz olarak sahip olma fırsatı yakalıyor.

Üç adet güçlü arka kameraya sahip Galaxy A7’nin ayarlanabilir LED flaşlı 24MP ön kamerası sayesinde ideal ışığı aramaya gerek kalmadan günün her anında net özçekim çekilebiliyor. Profesyonel Aydınlatma Modu sayesinde ise profesyonel stüdyoların aydınlatma koşulları kullanıcıya sunuluyor. 6 inç boyutunda üst düzey bir Super AMOLED ekrana sahip olan Samsung Galaxy A7, yakalamak istediğiniz anları paylaşmanızı sağlıyor. Samsung’un imzası haline gelen Sonsuz Ekran ise etkileyici bir izleme deneyimini sunuyor.

24MP’lik ana kamera, 8 MP’lik 120 derece Ultra Geniş Açı kamera, 10MP’lik Tele kamera ve Canlı Odak özelliği sunan 5MP’lik kamera ile ezberleri bozan Samsung Galaxy A9; güçlü pil kapasitesi, yüksek depolama alanı ve 6,3 inç Super AMOLED ekranı ile de dikkati çekiyor.

Samsung Galaxy A9 ve Samsung Galaxy A7’nin 17 Şubat’a kadar tavsiye edilen satış fiyatları, sırasıyla 3.599 TL ve 2.549 TL olarak belirlendi.

Detaylı ve güncel bilgileri Samsung Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

sevgililer günü kampanyaları 2019, sevgililer günü hediyeleri, 14 şubat sevgililer günü, samsung galaxy