Beko Televizyon Kampanyası

Beko TV’lerde Aralık kampanyaları

Beko TV’lerde yıl sonuna özel fiyat avantajları sunuluyor. Kampanya dahilinde, Beko 40” FHD Smart TV 3.199 TL yerine 2.899 TL’ye, Beko 4K Crystal Pro TV 4.599 TL yerine 3.999 TL’ye, Beko 4K Crystal Pro X TV ise 7.999 TL yerine 7.599 TL’ye satın alınabiliyor. Ayrıca, kampanya kapsamında beIN CONNECT 2 aylık eğlence paketi hediye ediliyor.

Kampanya 31 Aralık 2020’ye kadar Beko mağazaları ve beko.com.tr’de seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ING Turuncu Ekstra ile Peşin Fiyatına 36 Taksit seçeneği Beko mağazalarında geçerlidir. Turuncu Ekstra ve ING Tüketici kredisine ilişkin diğer detaylara www.ing.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

beIN CONNECT 2 Aylık eğlence deneme paketi şifreleri 31 Ocak 2021 tarihine kadar aktive edilmelidir. 14-31 Aralık 2020 tarihleri arasında aşağıda tabloda belirtilen ürünleri alan müşterilere beIN CONNECT üyelik şifreleri 8 Ocak 2021 tarihinde montaj kaydı yapılan telefon numarasına SMS olarak gönderilecektir.

Beko kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

Beko TV’lerde tüm indirimlere ek Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi hediye kampanyası

49” ve üzeri UHD TV alımlarında 1 Yıllık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi hediye ediliyor. Taraftar paketi ile Süper Lig’de tuttuğunuz takımın tüm karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları ve spora dair çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Hediye paket sadece Beko.com.tr’den alınan ürünlerde geçerlidir. Web sitesinden alınan seçili ürünlerde ticari elektronik ileti almaya ve kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca açık rıza verildiği takdirde en geç 2 iş günü içerisinde kayıtlı mailine/cep telefonuna kayıtlanma linki iletilecektir.

Şifrelerin kullanımı için gönderilen kayıtlanma linkine ad soyad ve cep telefon numarası bilgileri girilmelidir. Daha sonra Digiturk çağrı merkezi tarafından aranılarak ücretsiz başvuru talebiniz alınacaktır.

Kampanya 12 ay süreli Avrupa’nın Yıldızı Paketi için geçerlidir. Sezon sonuna kadar Taraftar Paketi hediye edilecektir. Kampanya bitiş tarihi 31.01.2021 olup bu tarihten önce kullanılmamış şifreler iptal olacaktır. Kampanyadan mevcut Digiturk üyeleri ve yeni üyeler faydalanabilir. Mevcut üye 2. Üyelik olarak alabilir.

Beko ve Digiturk kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

43″ ve üstü Smart TV’lerle birlikte Soundbar’larda 500 TL’ye varan indirim fırsatı

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

Detaylı ve güncel bilgileri Beko Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.