Arçelik Buzdolabı Kampanyası 2021

Arçelik Buzdolabı Kampanyaları 2021

Arçelik buzdolabı ve derin dondurucularda 2021 yaz fırsatları

Tüm ihtiyaçlar tek bir buzdolabında

630 litre toplam hacme sahip Arçelik 583650 EB dondurucu üstte NF buzdolabı, Temmuz ayına özel 8.870 TL kampanyalı fiyatıyla satışa sunuluyor.

Ayrıca, Temmuz ayında Arçelik’ten beyaz eşya alanlar 32” ve üzeri TV’lerde 300 TL indirim fırsatından yararlanabiliyor.

AeroFresh Yeni Nesil İkili Soğutma: Her rafta eş sıcaklıkta soğutma sağlayan Arçelik AeroFresh yeni nesil ikili soğutma teknolojisiyle besinlerinizin tazeliği daha uzun süre korunur.

Multimode: İhtiyacınıza göre buzdolabının alt ve üst bölmeleri dondurucu, soğutucu ve kapalı konumda olmak üzere 5 farklı modda kullanılabilir. 

Destek Servis Tuşu: Arçelik HomeWhiz ürünlerinde herhangi bir yardıma ihtiyaç duyulduğunda Destek Servis tuşuna 3 saniye basılı tutulur, çağrı merkezi yardım için 15 dakika içinde size arar.

DryZone Bakliyat Dispanseri: DryZone bakliyat dispanseri kuru baklagillerin daha uzun süre korunmasını sağlar ve hava geçirgenliğini en aza indirerek raf ömrünü uzatır.

Arçelik’ten Temmuz ayı derin dondurucu kampanyası

Arçelik derin dondurucular Temmuz ayında 1.550 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kampanya 31 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. 2031 MB kodlu derin dondurucunun tavsiye edilen perakende satış fiyatı 1550 TL’dir.

Temmuz ayı boyunca geçerli Arçelik kampanyası dahilinde Arçelik 2081 Multimode EI Multimode özellikli dikey derin dondurucu no-frost buzdolabı 5.600 TL, Arçelik Multimode EB Multimode özellikli dikey derin dondurucu no-frost buzdolabı 5.300 TL’ye satışa sunuluyor.

Arçelik 2781 EB dikey derin dondurucu no-frost soğutma sistemi 404 L toplam hacme sahip geniş iç hacmi ile 5.200 TL’ye satışa sunuluyor.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Arçelik TV Kampanyaları