Beko Kampanyaları ve Fiyatları

Beko’dan yıl sonuna özel kampanya fırsatları

Beko Aralık ayı hediye indirim kampanyası

Beko’dan seçili ürünlerden birini alana 449 TL değerinde Beko küçük ev aletlerinden biri hediye ediliyor. İndirimden faydalanabilmek için küçük ev aletinin de sepete atılması gerekmektedir. İlgili kampanya;

  • 7 Aralık 00:00 – 11 Aralık 23:59,
  • 14 Aralık 00:00 – 18 Aralık 23:59,
  • 21 Aralık 00:00 – 25 Aralık 23:59,
  • 28 Aralık 00:00 – 31 Aralık 23:59 aralığında Beko yetkili satıcıları ve beko.com.tr’de geçerlidir.

Beko Seçili TV, Klima, Kombi, Solo – Ankastre Beyaz Eşya (Soğutucu, Dondurucu, Çamaşır, Kurutma, Bulaşık, Fırın) ürünleri ile beraber seçili KEA (Kişisel Bakım ve Su Sebilleri hariç) ürünlerinden bir tane alan müşterilere sepette anında 449 TL indirim sunulmaktadır.

İndirimden faydalanabilmek için küçük ev aletinin de sepete atılması gerekmektedir. Bu kampanyaya, kampanyalı ürünler dahil değildir. Kampanyaya 2.000 TL altı ürünler dahil değildir. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari alımlar iptal edilecektir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Beko buzdolabı kampanyası

A++ Beko NeoFrost buzdolapları Aralık ayında 3.330 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Beko 660364 MB model buzdolabı için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 3.330 TL’dir. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko derin dondurucu kampanyası

Beko derin dondurucuların MultiMode özelliği sayesinde kontrol sizde. Beko’nun Aralık ayı kampanyası ile A++ enerji sınıfı, 300 lt kapasiteli; 7080 MultiMode EI Beko NoFrost dikey derin dondurucu 4.500 TL, 7080 MultiMode EB Beko NoFrost dikey derin dondurucu ise 4.250 TL kampanyalı fiyatlarıyla Beko yetkili satıcılarında.

Kampanya 1-31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Böreklerin tepsiyle sığdığı ekstra geniş iç hacimli yeni dondurucu Beko’da. 440 lt ekstra geniş hacimli, 7 bölmede börek tepsilerini kullanabilme imkanı sağlayan, 8 bölmeli, A++ enerji sınıfı Beko 7780 EB NoFrost dikey derin dondurucu Aralık ayına özel 4.150 TL kampanya fiyatıyla satın alınabiliyor.

Kampanya 1-31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko çamaşır ve kurutma makineleri

Beko’nun Aralık ayında yıl sonuna özel olarak sunduğu kampanya kapsamında, 8 kg ve üzeri Beko çamaşır makinesi alana Beko kurutma makinelerinde 1.000 TL’ye varan indirim fırsatı bulunuyor.

1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında Beko mağazalarından 8 kg ve üzeri Çamaşır Makinesi alan müşterilerimiz, Kurutma Makinelerinde 1.000 TL’ye varan indirim hakkı kazanacaktır. 1.000 TL indirim D 90 Hp model Kurutma Makinesi ile Çamaşır Makinesi alımında geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. Çamaşır Makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir.

9 Kg Beko çamaşır makinelerinde Aralık ayına özel 300 TL’ye varan indirim kampanyası

1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında 9 kg çamaşır makinesi modellerinde 300 TL’ye varan indirim yapılacaktır. Beko Yetkili Satıcılarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko’dan 6 ve 9 program bulaşık makinelerinde özel fırsatlar

Beko’nun yıl sonu beyaz eşya kampanyası kapsamında, A+++ enerji sınıfı, 9 yıkama programlı, leke tutmayan Inox bulaşık makinesi BM 90191, Aralık ayında 4.757 TL yerine 4.307 TL indirimli fiyatıyla satın alınabiliyor. Beko, A++ enerji sınıfı ve 6 programlı ve beyaz renk BM6066 bulaşık makinesi modeli 3.953 TL yerine 3.643 TL’den, Inox BM60661 modeli ise 4.160 TL yerine 3.833 TL kampanya fiyatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko ankastre setlerde özel fırsatlar

Aralık ayı Beko kampanyası dahilinde, Rustik Avena Ankastre Set 6.757 TL yerine 6.255 TL indirimli fiyatıyla satışa sunuluyor. Beko Süper Fırsat Siyah Ankastre Set 3.084 TL yerine 2.905 TL, üçü bir arada ocaklı buhar destekli Beko Manhatten Gri Cam Ankastre Set ise 6.682 TL yerine 6.169 TL fiyatıyla mutfaklarda yerini almayı bekliyor.

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko buhar destekli fırınlar lezzeti mutfağınıza taşıyor

Kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko’nun Aralık ayı kampanyası ile AFBD 14300 SKS (siyah), AFBD 14300 GKS (gri) ve AFBD 14300 BKS (beyaz) buhar destekli ankastre fırınlara 2.859 TL yerine 2.639 TL indirimli fiyatla sahip olabilirsiniz.

Beko ankastre ocaklarda 3 özellik bir arada

Aynı anda 4 tencere kullanma imkanı, PartiClean Nanokaplama sayesinde 10 kata kadar daha kolay ve hızlı temizlik, FlameAdjust 9 seviyeli ısı ayarı özellikleriyle Beko ankastre ocaklar, Aralık ayında 1.899 TL yerine 1.749 TL kampanya fiyatıyla satın alınabiliyor.

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.  Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko televizyon kampanyası

Beko TV’lerde yıl sonuna özel fiyat avantajları sunuluyor. Kampanya dahilinde, Beko 40” FHD Smart TV 3.199 TL yerine 2.899 TL’ye, Beko 4K Crystal Pro TV 4.599 TL yerine 3.999 TL’ye, Beko 4K Crystal Pro X TV ise 7.999 TL yerine 7.599 TL’ye satın alınabiliyor. Ayrıca, kampanya kapsamında beIN CONNECT 2 aylık eğlence paketi hediye ediliyor.

Kampanya 31 Aralık 2020’ye kadar Beko mağazaları ve beko.com.tr’de seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

ING Turuncu Ekstra ile Peşin Fiyatına 36 Taksit seçeneği Beko mağazalarında geçerlidir. Turuncu Ekstra ve ING Tüketici kredisine ilişkin diğer detaylara www.ing.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

beIN CONNECT 2 Aylık eğlence deneme paketi şifreleri 31 Ocak 2021 tarihine kadar aktive edilmelidir. 14-31 Aralık 2020 tarihleri arasında aşağıda tabloda belirtilen ürünleri alan müşterilere beIN CONNECT üyelik şifreleri 8 Ocak 2021 tarihinde montaj kaydı yapılan telefon numarasına SMS olarak gönderilecektir.

Beko kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

Beko TV’lerde tüm indirimlere ek Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi hediye kampanyası

49” ve üzeri UHD TV alımlarında 1 Yıllık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi hediye ediliyor. Taraftar paketi ile Süper Lig’de tuttuğunuz takımın tüm karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları ve spora dair çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Hediye paket sadece Beko.com.tr’den alınan ürünlerde geçerlidir. Web sitesinden alınan seçili ürünlerde ticari elektronik ileti almaya ve kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca açık rıza verildiği takdirde en geç 2 iş günü içerisinde kayıtlı mailine/cep telefonuna kayıtlanma linki iletilecektir.

Şifrelerin kullanımı için gönderilen kayıtlanma linkine ad soyad ve cep telefon numarası bilgileri girilmelidir. Daha sonra Digiturk çağrı merkezi tarafından aranılarak ücretsiz başvuru talebiniz alınacaktır.

Kampanya 12 ay süreli Avrupa’nın Yıldızı Paketi için geçerlidir. Sezon sonuna kadar Taraftar Paketi hediye edilecektir. Kampanya bitiş tarihi 31.01.2021 olup bu tarihten önce kullanılmamış şifreler iptal olacaktır. Kampanyadan mevcut Digiturk üyeleri ve yeni üyeler faydalanabilir. Mevcut üye 2. Üyelik olarak alabilir.

Beko ve Digiturk kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

43″ ve üstü Smart TV’lerle birlikte Soundbar’larda 500 TL’ye varan indirim fırsatı

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

Beko elektrikli süpürgelerde Aralık kampanyaları

Beko’dan toz torbasız ve toz torbalı süpürge alana aksesuar kitleri 50 TL indirimle

Kampanya fiyatları bireysel satış için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko PowerClean Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge

Yüksek performansıyla Beko PowerClean Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge, 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatıyla satışa sunuluyor.

Beko süpürgelerde +2 yıl ücretsiz ek garanti fırsatı

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

Beko tam yoğuşmalı kombiler

Aralık ayında Beko Prodens 24 Premix tam yoğuşmalı kombiler, 3 yıl garantiye +1 yıl ek garanti hediyesiyle 4 yıl garanti avantajıyla satın alınabiliyor. Ayrıca, kampanya dahilinde 350 TL değerindeki montaj hizmeti ücretsiz sunuluyor. Kampanya 1 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Detaylı ve güncel bilgileri Beko Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.