Arçelik Kampanyaları 2020

Arçelik beyaz eşya kampanyaları

Arçelik beyaz eşyalar, Temmuz ayına özel fiyat avantajları, taksit seçenekleri ve cazip hediye kampanyalarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Arçelik’ten şimdi alın, 2021’de ödeyin

Ayrıca, kampanya süresince Arçelik beyaz eşya ve ankastre ürünlerinden herhangi 3’ünü alan müşterilere, 1.599 TL değerindeki 32” 80 ekran Arçelik televizyon hediye ediliyor.

31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya, tezgah seviyesi Arçelik buzdolapları, 6333 bulaşık makinesi ve 9619 MS ankastre fırının özel indirimli fiyatı dahil değildir. 1.599 TL değerindeki A32L 5845 4B ve A32L 5745 4B Arçelik televizyonları hediyedir. Şimdi alın, 2021’de ödeyin kampanyası Sosyal Hayatı Destek Kredisi kapsamında Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tan geçerlidir. 10.000 TL, 6 ay ödemesiz dönemli 60 ay vadeli, aylık %0,55 faiz oranlı kredinin efektif yıllık faiz oranı %8,1522’dir. Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Hayat Sigortası primi kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kredi başvurusunun onaylanması Banka’nın inisiyatifindedir. Kredi başvurusu Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank şubelerine yapılacaktır. Sosyal Hayatı Destek Kredisi Arçelik markalı beyaz eşya, ankastre, küçük ev aleti, ısıtma-soğutma, televizyon ürün alımlarında geçerlidir. Bilgisayar, tablet, cep telefonu ve yazar kasa alımlarında geçerli değildir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik buzdolabı kampanyaları

İyi bir buzdolabı içinde güneşi saklar. Arçelik Gün döngüsü teknolojisi VitaminZone ile meyve ve sebzeler uzun süre tazeliklerini korurken vitamin değerlerini de kaybetmiyor.

VitaminZone teknolojisine sahip, A++ enerji sınıfı Arçelik 274580 EDI model 580 L Dark Inox No Frost buzdolabı, Temmuz ayı Arçelik beyaz eşya kampanyası dahilinde, 778,75 TL’den başlayan taksitlerle satın alınabiliyor.

Arçelik no-frost buzdolaplarında yaza özel indirim kampanyası

Temmuz ayında, FullFresh+, Mavi Işık ve Koku Giderme teknolojilerine sahip A+++ enerji sınıfı 560 litre hacme sahip Arçelik no-frost buzdolabı modellerine 6.140 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. A++ enerji sınıfı Arçelik no-frost buzdolapları ise 2.750 TL’den başlıyor. Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik’ten no frost buzdolabı alana 1 yıllık su arıtma aboneliği hediye

Arçelik’ten herhangi bir A++ enerji seviyeli no frost buzdolabı alana 36 aylık taahhüde 1.968 TL değerinde 1 yıllık su arıtma aboneliği hediye ediliyor.

1 Temmuz – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Arçelik mağazalarından veya arcelik.com.tr sanal mağazasından No Frost buzdolabı satın alan müşteriler yaralanabilecektir. Müşterilerin 5 Ağustos tarihine kadar No Frost buzdolabını Arçelik Yetkili Servisleri aracılığı ile teslim alması gereklidir. Kampanyaya kurumsal satışlar dahil değildir. Her müşteri en fazla 1 kez kampanya indiriminden yararlanabilir. İndirimden faydalanabilmek için 08502100888 numaralı Arçelik Çağrı merkezini aranması ve Arçelik tarafında müşteriye gönderilen kampanya kodunun iletilmesi gereklidir. Kampanya kodları Arçelik tarafından müşterilere SMS ile gönderilecektir. Kampanya tüm Türkiye’de geçerlidir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya 2.000 adet Su Arıtma Cihazı satışı ile sınırlıdır. Ön keşifte, şehir şebeke suyunun 350 ppm altında olması ve kuyu suyu olmaması kampanyadan yararlanmak için ön şarttır.

Arçelik çamaşır ve kurutma makinesi kampanyaları

Gelişmiş özellikleriyle Arçelik çamaşır ve kurutma makineleri yaz fırsatlarıyla Arçelik yetkili satıcılarında.

Arçelik’ten yeni çamaşır ve kurutma makinenizi 700 TL indirimle alın

Temmuz ayı boyunca geçerli olan kampanya kapsamında, Arçelik mağazalarından 7 kg ve üzeri çamaşır makinesi alan müşteriler, kurutma makinelerinde 700 TL indirim hakkı kazanacaktır. 700 TL indirim ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir, bir adet ürünle sınırlıdır. Diğer kampanyalarla ile birleştirilemez. Kampanya belirtilen modellerin Haziran ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Arçelik özel fiyat koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Ayın ürünü 7103 D / Y103 YD çamaşır makinesi modeli için geçerli değildir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

9 kg Arçelik çamaşır makinelerinde Temmuz ayına özel 300 TL’ye varan indirim fırsatı

Arçelik Temmuz kampanyası ile 9 kg çamaşır makineleri 3.081 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlarıyla Arçelik Yetkili Satıcılarında. İlgili kampanya, 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik 10 kg çamaşır makinesi Temmuz ayına özel 3.306 TL kampanyalı fiyatıyla alıcılarını bekliyor.

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik bulaşık makinesi kampanyaları

Kampanya kapsamında, 6 program ve üzeri Arçelik bulaşık makinelerinde Temmuz ayına özel 475 TL’ye varan indirim uygulanıyor. A++ enerji sınıfı Arçelik bulaşık makineleri 2.848 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik 3 program beyaz bulaşık makinesinde özel indirim fırsatı

Arçelik beyaz eşya kampanyası dahilinde, Arçelik 6333 model 3 programlı bulaşık makinesi Temmuz ayı boyunca 2.120 TL yerine 1.879 TL kampanyalı fiyatı ile satın alınabiliyor. Ayrıca 234,88 TL’den başlayan taksit imkanı da sunuluyor.

Belirtilen indirim fırsatı diğer kampanyalarla birleştirilemez ve 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik fırın kampanyaları

Arçelik’ten kuzine fırın alana 2.211 TL değerinde davlumbaz hediye ediliyor. Belirtilen kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik ocaklı fırın kampanyası

Puf puf kabaran lezzetler yaratan buhar destekli Arçelik solo fırın, şimdi beyaz cam yüzeyi ile yeni nesil mutfakların tercihi. Temmuz ayı Arçelik fırsatları dahilinde, 8550 BC DG Ocaklı Fırın 2.825 TL avantajlı fiyatı ve 353,13 TL’den başlayan taksit imkanıyla Arçelik yetkili satıcılarında. 8550 BC DG kodlu ürün Türkiye’nin ilk buhar destekli beyaz cam yüzeyli solo fırınıdır.

Mutfakta parlak bir dönem başlıyor

Modern ve şık tasarımı, ayna görünümlü cam kapağı ile Arçelik Mirror® fırın, profesyonel şeflere taş çıkartacak lezzetlere davet ediyor. Kampanya kapsamında, 3 boyutlu pişirme özelliğiyle Arçelik 8541 GMI ocaklı fırın, 3.320 TL kampanya fiyatı ve 415 TL’den başlayan taksit imkanıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Arçelik’ten Kurban Bayramına özel dondurucu kampanyası

Temmuz ayına özel Arçelik 102 litre çekmeceli derin dondurucu 1.100 TL yerine 1.050 TL, 270 litre çekmeceli derin dondurucu 2.150 TL yerine 2.020 TL, A++ enerji sınıfı 440 litre çekmeceli derin dondurucu 3.450 TL yerine 3.350 TL kampanyalı fiyatıyla satın alınabiliyor.

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Arçelik ankastre set kampanyası

Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Arçelik’ten ankastre ürünler, Temmuz ayına özel kampanya fiyatlarıyla sunuluyor. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik’ten buhar destekli pişirme özelliği ve 4 farklı renk seçeneği ile mutfağınızın şıklığını tamamlayan ankastre fırınlar, 2.329 TL yerine 2.149 TL Temmuz ayı avantajlı kampanya fiyatlarıyla sunuluyor. Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Arçelik klima Kampanyası

Arçelik Ekolojik Inverter Klima Temmuz ayına özel 2.599 TL kampanya fiyatıyla satın alınabiliyor. Ayrıca kampanya çerçevesinde peşin fiyatına 10 taksit imkanı da sağlanıyor.*

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında tüm Arçelik klima modellerinde tüketici kredisi ile peşin fiyatına 10 taksit fırsatı sunulmaktadır. ING ve Türkiye Finans günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubelerine yönlendirme hakkına sahiptir. 2.599 TL Arçelik 07325 model klimanın perakende satış fiyatıdır.

Arçelik küçük ev aletleri ve süpürgeler

Arçelik’te süpürgeler ve küçük ev aletleri, Temmuz ayı kampanya fırsatlarıyla satışa sunuluyor.

Arçelik küçük ev aletleri ve süpürgelerde KDV bizden kampanyası

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya Arçelik K 2385 TG Tost Makinesi, Arçelik K 1261 RHB, RHB 3910 Rendeli El Blender Seti, Arçelik K 8238 Personal Blender, Arçelik S 7564 Toz Torbasız Süpürge, Arçelik S 4940 Toz Torbalı Süpürge ve Arçelik S 4935 Toz Torbalı Süpürge modelleri için geçerlidir.” Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik süpürgeler 699 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla

Arçelik’ten Temmuz ayında toz torbasız ve toz torbalı süpürge alana aksesuar kitleri 50 TL indirimle sunuluyor. Üstelik seçili modellerde +2 yıl ücretsiz ek garanti fırsatı da bulunuyor. 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arası seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı

Temizlik alışkanlıklarınızı değiştirecek, performansıyla sizi kendine hayran bırakacak Arçelik Imperium® Go kablosuz ve şarjlı dik süpürge, Temmuz ayında 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı ile Arçelik mağazalarında.

Arçelik Türk kahvesi makinesi

Kahve keyfini katlayacak Arçelik Türk kahvesi makinelerinde indirim fırsatları Temmuz ayında 409 TL’den başlayan fiyatlarıyla Arçelik Türk kahvesi makinelerinde geçerli kampanya, stoklarla sınırlı olup başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

*Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.