Beko no-frost buzdolapları

Beko’dan Novultra buzdolabı

Beko, tasarladığı Novultra buzdolabı ile geniş iç hacmi, tazelik paketi ve koku önleme sistemi özelliklerini bir arada sunuyor.

Beko’nun yaptığı açıklamaya göre zarif tasarımı ve gelişmiş teknolojisiyle dikkat çeken Beko Novultra buzdolabı; geniş iç hacmi, sahip olduğu tazelik paketi ve koku önleme sistemi ile tüketicinin en önemli 3 ihtiyacına cevap veriyor.

Beko Novultra buzdolabı 720 litrelik hacmi, “EverFresh+” özelliği, özel hava kanalları ve özel sebzelik tasarımı ile nem kontrolü ve ideal saklama koşulları sağlıyor. Bu sayede sebze ve meyveler, 30 güne kadar tazeliğini koruyabiliyor.

Kahvaltılık sıfır derece bölmesi ise hem kısa sürede tüketilecek et ve balıklar hem de kahvaltılık malzemelerin saklanması için ideal bir alan oluşturuyor.

Üründeki koku önleme sistemi, ortama yayılan kötü koku moleküllerini parçalayabilen moleküller aracılığıyla buzdolabı içerisindeki istenmeyen koku oluşumunu %90’a varan oranda engelliyor.

A++ enerji seviyesine sahip Beko no-frost buzdolapları, Mayıs sonuna kadar 2.150 liradan başlayan fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor.

Detaylı ve güncel bilgileri Beko Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.