Arçelik TV Kampanyası 2020

Arçelik Temmuz 2020 televizyon kampanyaları

Arçelik’ten Temmuz ayında yapacağınız tüm televizyon alımlarında geçerli; 1 yıllık Digiturk paketleri %50 indirimli.

Hangi paketi istediğinizi, Digiturk çağrı merkezini aradığınızda belirtmeyi unutmayın.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için satın alma işlemi gerçekleştikten sonra tarafınıza kurulum için paket şifresi bir zarf içerisinde iletilecektir.
  • Satın alınan paket şifresi tarafınıza ulaştığında, 0212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak ücretsiz kurulum kaydı oluşturulmalıdır. Kurulum kaydınızın Digiturk Müşteri Hizmetleri tarafından oluşturulmasının ardından Digiturk Yetkili Teknik servisi randevu için sizi arayacak ve Digiturk teknik servisi evinizde kurulum işlemini gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır ve nakde çevrilemez.
  • Dijital şifreli ürünlerde, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yapılmaz.
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. Dış Kurulum için bilgi, satın alımdan önce, Digiturk Müşteri Hizmetlerinden alınabilir.
  • Fiyatlara KDV dahildir.
  • Kampanya şifreleri 31 Ağustos 2020 23:59 itibariyle geçerliliğini yitirir.

Arçelik televizyonunuzun yanında Quıck & Shine TV ekran temizleyici hediye

Belirtilen kampanya 1-15 Temmuz 2020 tarihleri arasında arcelik.com.tr’de geçerli ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Hamburg Serisi Grundig LED TV’lerde yaz indirimi kampanyası

Çerçevesiz şık tasarımıyla full HD ve HD, dahili uydu alıcılı Grundig TV’lerde yaza özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Kampanya 11-17 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik’ten 50″ 4K Smart TV kampanyası

Arçelik A50L 8870 5S Diamond/4K Smart 50″ 126 Ekran 4K UHD TV, 3.699 TL yerine 2.999 TL kampanyalı fiyatı ve 999,67 TL’den başlayan taksit seçeneğiyle, yüksek görüntü kalitesinde büyük ekran TV tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

İlgili kampanya 11-17 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

*Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.