Arçelik TV Kampanyası 2020

Arçelik Aralık ayı televizyon kampanyaları

Arçelik televizyonlar ve ev sinema sistemleri, Aralık ayına özel yıl sonu kampanya fiyatlarıyla Arçelik yetkili satıcılarında alıcılarını bekliyor.

Arçelik 50″ 4K Smart TV, Aralık indirim kampanyasıyla 4.499 TL yerine 3.799 TL’ye satın alınabiliyor. Arçelik’ten Philips TV’lere özel sunulan fırsatlar kapsamında, Philips Pixel Plus HD 32″ Led TV 2.000 TL yerine 1.799 TL fiyatıyla Arçelik yetkili satıcılarında.

Arçelik UHD TV’lerde %20’ye varan indirim kampanyası

Arçelik’ten tüm 860, 955 ve 965 model kodlu UHD TV’ler ile hediye edilen TV+ Premium üyeliğinin aylık bedeli 17.99 TL olup 3 ay boyunca hediye üyelik kullanılabilir olacaktır. TV+ Premium üyeliğiniz gerçekleştireceğiniz aktivasyon sonrasında başlayacak olup, 3 ayın sonunda otomatik olarak iptal olacaktır. Kampanya Arçelik yetkili satıcıları ve arcelik.com.tr’de 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Ücretsiz üyelik aktivasyon kodları yeni kumandaların içerisinden çıkmaktadır. TV+ paketleri ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğin en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri; dilediğiniz ekranda, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Canlı yayınlar istenildiği zaman durdurulup tekrar başlatılabilir, kaçırılan bölümler 24 saate kadar geri alınıp tekrar izlenebilir.

Arçelik kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

Arçelik TV’lerde Aralık ayı indirim kampanyası

Arçelik televizyonlarda tüm indirimlere ek 49” ve üzeri UHD TV alımlarına 1 Yıllık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi Hediye* kampanyası bulunuyor. Ayrıca, sezon sonuna kadar Taraftar Paketi kapsamında seçilen takımın Süper Lig maçları da ücretsiz izlenebiliyor.

Taraftar paketi ile Süper Lig’de tuttuğunuz takımın tüm karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları ve spora dair çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Hediye paket sadece Arçelik.com.tr’den alınan ürünlerde geçerlidir. Web sitesinden alınan seçili ürünlerde ticari elektronik ileti almaya ve kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca açık rıza verildiği takdirde en geç 2 iş günü içerisinde kayıtlı mailine/cep telefonuna kayıtlanma linki iletilecektir.

Şifrelerin kullanımı için gönderilen kayıtlanma linkine ad soyad ve cep telefon numarası bilgileri girilmelidir. Daha sonra Digiturk çağrı merkezi tarafından aranılarak ücretsiz başvuru talebiniz alınacaktır.

Kampanya 12 ay süreli Avrupa’nın Yıldızı Paketi için geçerlidir. Sezon sonuna kadar Taraftar Paketi hediye edilecektir. Kampanya bitiş tarihi 31.01.2021 olup bu tarihten önce kullanılmamış şifreler iptal olacaktır.

Kampanyadan mevcut Digiturk üyeleri ve yeni üyeler faydalanabilir. Mevcut üye 2. Üyelik olarak alabilir.

Arçelik ve Digiturk kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

43″ ve üstü Smart TV’lerle birlikte Soundbar’larda 500 TL’ye varan indirim kampanyası

Arçelik Aralık ayı kampanyası dahilinde, Arçelik GSB 950 Dolby Atmos 2.1 Soundbar ev sinema sistemi 999 TL yerine 699 TL ve Arçelik GSB 910 Soundbar ev sinema sistemi 649 TL yerine 399 TL kampanya fiyatıyla satın alınabiliyor.

Kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.