Arçelik Elektronik Eşya Kampanyaları

Arçelik’le Elektrikli Süpürge Kampanyası
Arçelik A sınıfı süpürgeler şimdi +2 yıl ücretsiz ek garanti ve evde servis hizmeti fırsatıyla satışa sunuluyor.

Kampanya 31 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir. +2 yıl ek garanti Arçelik torbasız süpürgelerde S 7540, S 7540 T, S 7585, S 7590, torbalı süpürgelerde S 4540 T, S 4925 A, S 4940 modelleri için geçerlidir. Garantinin geçerli olabilmesi için ilgili tarihlerde satış yapılması ve fatura kesilmesi yeterli olacaktır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Arçelik Ütü Kampanyası
Tüm Arçelik ütüler 30 gün içinde koşulsuz iade garanti fırsatıyla satışa sunuluyor. Kampanya 31 Ocak 2019 tarihine kadar, arcelik.com.tr ve Arçelik mağazalarında geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Arçelik in love Renkli Serisi
Arçelik in love Serisi mikser, doğrayıcı ve el blenderlarında Ocak ayına özel indirim kampanyası bulunuyor. Kampanya 31 Ocak 2019 tarihine kadar arcelik.com.tr’de ve Arçelik Mağazalarında geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Arçelik Selamlique’tan Kahve Keyfinizi Katlayan Fırsat
7 farklı aroma seçeneği ile taptaze Türk kahvenizi pratik bir şekilde hazırlayan Arçelik Selamlique Türk Kahvesi Makinesi, şimdi 10 kutu kapsül ile birlikte 932 TL kampanya fiyatıyla Arçelik Yetkili Satıcılarında.

Kampanya 31 Ocak 2019 tarihine kadar arcelik.com.tr ve Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanyadan web sitesinde faydalanmak için, seçilen 10 adet kapsülün Arçelik K3500 Selamlique Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi ile sepete eklenmesi gerekmektedir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.