Arçelik Elektronik Eşya Kampanyaları

Arçelik küçük ev aletleri ve süpürgeler

Arçelik’te süpürgeler ve küçük ev aletleri, Temmuz ayı kampanya fırsatlarıyla satışa sunuluyor.

Arçelik küçük ev aletleri ve süpürgelerde KDV bizden kampanyası

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya Arçelik K 2385 TG Tost Makinesi, Arçelik K 1261 RHB, RHB 3910 Rendeli El Blender Seti, Arçelik K 8238 Personal Blender, Arçelik S 7564 Toz Torbasız Süpürge, Arçelik S 4940 Toz Torbalı Süpürge ve Arçelik S 4935 Toz Torbalı Süpürge modelleri için geçerlidir.” Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik süpürgeler 699 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla

Arçelik’ten Temmuz ayında toz torbasız ve toz torbalı süpürge alana aksesuar kitleri 50 TL indirimle sunuluyor. Üstelik seçili modellerde +2 yıl ücretsiz ek garanti fırsatı da bulunuyor. 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arası seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı

Temizlik alışkanlıklarınızı değiştirecek, performansıyla sizi kendine hayran bırakacak Arçelik Imperium® Go kablosuz ve şarjlı dik süpürge, Temmuz ayında 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı ile Arçelik mağazalarında.

Arçelik Türk kahvesi makinesi

Kahve keyfini katlayacak Arçelik Türk kahvesi makinelerinde indirim fırsatları Temmuz ayında 409 TL’den başlayan fiyatlarıyla Arçelik Türk kahvesi makinelerinde geçerli kampanya, stoklarla sınırlı olup başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik’ten cep telefonlarında indirim kampanyası

Arçelik tarafından satışı gerçekleştirilen seçili cep telefonlarına Temmuz ayına özel indirimlerle sahip olabilirsiniz. Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

Arçelik’ten cep telefonu alana Hypergear ürünlerinde %20 indirim kampanyası

Belirtilen kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar Arçelik yetkili satıcıları ve arcelik.com.tr’de geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

FITBIT’IN en gelişmiş akıllı bilekliği Charge 4 ile tanışın

Tüm Fitbit akıllı bilekliklerde sınırlı süreye özel fırsatlar sunuluyor. Kampanya 8-12 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

*Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.