Arçelik Çamaşır Makinesi Kampanyaları

Arçelik çamaşır ve kurutma makinesi kampanyaları

Gelişmiş özellikleriyle Arçelik çamaşır ve kurutma makineleri yaz fırsatlarıyla Arçelik yetkili satıcılarında.

Arçelik’ten yeni çamaşır ve kurutma makinenizi 700 TL indirimle alın

Temmuz ayı boyunca geçerli olan kampanya kapsamında, Arçelik mağazalarından 7 kg ve üzeri çamaşır makinesi alan müşteriler, kurutma makinelerinde 700 TL indirim hakkı kazanacaktır. 700 TL indirim ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir, bir adet ürünle sınırlıdır. Diğer kampanyalarla ile birleştirilemez. Kampanya belirtilen modellerin Haziran ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Arçelik özel fiyat koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Ayın ürünü 7103 D / Y103 YD çamaşır makinesi modeli için geçerli değildir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

9 kg Arçelik çamaşır makinelerinde Temmuz ayına özel 300 TL’ye varan indirim fırsatı

Arçelik Temmuz kampanyası ile 9 kg çamaşır makineleri 3.081 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlarıyla Arçelik Yetkili Satıcılarında. İlgili kampanya, 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

Arçelik 10 kg çamaşır makinesi Temmuz ayına özel 3.306 TL kampanyalı fiyatıyla alıcılarını bekliyor.

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur.

*Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.