Arçelik Çamaşır Makinesi Kampanyası

Arçelik’ten çamaşır ve kurutma makinelerinde yıl sonuna özel fırsatlar

Gelişmiş özellikleriyle Arçelik çamaşır ve kurutma makineleri, Aralık ayında yıl sonuna özel kampanya fırsatlarıyla satışa sunuluyor.

10 kg kapasiteli Arçelik çamaşır makinesi, yıl sonuna özel 3.783 TL kampanya fiyatıyla

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

9 kg Arçelik çamaşır makinelerinde, Aralık ayına özel 300 TL’ye varan indirim kampanyası

İlgili kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Arçelik çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

Arçelik’ten çamaşır ve kurutma makinesi alanlar 1.000 TL’ye varan indirim kampanyasından yararlanabiliyor

Ayrıca, Aralık ayına özel Arçelik kurutma makinelerinde 420 TL’ye varan indirim fırsatı bulunuyor.

İlgili kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Arçelik mağazalarından 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alımlarında kurutma makinelerinde 1.000 TL’ye varan indirim olacaktır.  Arçelik kurutma makinesi indirimi ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir. İndirim hakkı bir adet ürünle sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyada belirtilen modeller Aralık ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Arçelik çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.