Arçelik Beyaz Eşya Düğün Paketi

Arçelik’ten Büyük Çeyiz Kampanyası

Yeni evlenecek çiftler için 2019 beyaz eşya düğün paketi kapsamında, Arçelik kampanyası ile buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve küçük ev aletlerinde Mayıs ayına özel fırsatlar sunuluyor.

Arçelik beyaz eşya, Arçelik ankastre fırın veya Arçelik televizyon ürünlerinden herhangi 3’ünü alana Arçelik derin dondurucu hediye ediliyor. 31 Mayıs 2019 tarihine kadar uygulanacak kampanya ile World Üye İşyeri Arçelik mağazalarında “+ 6 taksit” kampanyası geçerli olacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank, TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

Arçelik çamaşır makineleri
Arçelik yıllarca tertemiz çamaşırlar için yüksek enerji tasarrufu, gelişmiş motor teknolojisi ve uzun ömürlü maksimum güç için Prosmart Inverter motorlu çamaşır makinesi modellerinde 10 yıl motor garantisi sunuyor.

Ayrıca 31 Mayıs’a kadar Arçelik’ten çamaşır makinesi alana kurutma makinelerinde 700 TL indirim kampanyası bulunuyor. Arçelik mağazalarından ve arcelik.com.tr’den 7 kg ve üzeri çamaşır makinesi alan Arçelik müşterileri, kurutma makinelerinde 700 TL indirim hakkı kazanacaktır. 700 TL indirim ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir. İndirim hakkı bir adet ürünle sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik kampanya belirtilen modellerin Mayıs ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Kampanya ayın ürünü 7103 D çamaşır makinesi modeli için geçerli değildir.

Arçelik bulaşık makineleri
Mayıs ayında, 5 program ve üzeri Arçelik bulaşık makinesi alımında K 2385 TG Arçelik tost makinesi 479 TL yerine sadece 379 TL. İlgili kampanya 31 Mayıs 2019’a kadar Arçelik Mağazalarında ve arcelik.com.tr’de geçerlidir. Arcelik.com.tr’den yapılan alışverişlerde indirimden yararlanmak için, Bulaşık Makinesi ürününün yanında K 2385 TG Tost Makinesinin de sepete eklenmesi gerekmektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Arçelik ankastre setleri
2019 Arçelik beyaz eşya düğün paketi kapsamında Arçelik ankastre ürünler, MF 30 QB Mini Fırın veya K 3300 Beyaz Mini Telve Türk Kahve Makinesi hediye kampanyası ile alıcılarını bekliyor. Kampanyaya dahil olmayan Arçelik ankastre set ürünleri O 705 YEI ocak, O 705 YDGEI ocak ve P 27 YI davlumbazdır. Mayıs ayı Arçelik kampanyası ile Arçelik küçük ev aletleri bir arada çok özel fiyat avantajıyla sunuluyor.

Kampanya kapsamında, Arçelik Pembe Mutfak Seti ve Süpürge 2.375 TL yerine 1.699 TL fiyatıyla Arçelik Mağazalarında müşterilerin beğenisine sunuluyor. Kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerlidir. 1.699 TL ürünlerin birlikte alımında geçerli perakende peşin fiyatıdır. Farklı kampanyalar ile birleştirilemez.Yeni nesil Arçelik antrasit buzdolabı, Arçelik fırın ve Arçelik bulaşık makinesinde bahar indirimi kampanyası
Arçelik antrasit buzdolabı, Arçelik fırın ve Arçelik bulaşık makinesi birlikte alındığında 1000 TL indirimli. Kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar Arçelik Mağazaları ve arcelik.com.tr’de geçerlidir.

Arçelik cam yüzeyli set üstü ocaklar
Arçelik set üstü ocak kampanyası 31 Mayıs 2019 Tarihine Kadar Arçelik Mağazaları ve Arcelik.com.tr’de geçerli ve stoklarla sınırlıdır. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Arçelik ütüler
Arçelik’te tüm ütüler 30 gün içinde koşulsuz iade garanti fırsatıyla satışta. Arçelik ütü kampanyası 31 Mayıs 2019 tarihine kadar, arcelik.com.tr ve Arçelik mağazalarında geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Arçelik garanti koşulları
+4 yıl garanti koşulları; Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün ) içinde statik Arçelik buzdolabı için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 299 TL’dir. Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya ( 1095 gün ) kadar +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 349 TL’dir. Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün ) içinde Arçelik no-frost buzdolabı için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 399 TL’dir. Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya ( 1095 gün ) kadar +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 449 TL’dir. Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün ) içinde Arçelik çamaşır makinesi için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 349 TL’dir. Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya ( 1095 gün ) kadar +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 399 TL’dir. Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün ) içinde Arçelik bulaşık makineleri, kurutma makineleri, fırın ve derin dondurucular için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 249 TL’dir. Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya ( 1095 gün ) kadar +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 299 TL’dir.

+2 yıl garanti koşulları; Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün ) içinde statik Arçelik buzdolabı ve çamaşır makinesi için +2 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 199 TL’dir. Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün ) içinde Arçelik no-frost buzdolabı için +2 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 249 TL’dir. Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün ) içinde Arçelik bulaşık makineleri, kurutma makineleri, fırın ve derin dondurucular için +2 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 149 TL’dir. Arçelik Ev Tipi (Bire Bir) Split Klima ürünlerinde, montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün) içinde +4 yıl ek garanti ücreti 349 TL’dir. Montaj tarihi itibariyle 6 ay geçtikten sonra 36. aya (1.095 gün) kadar +4 yıl ek garanti ücreti 399 TL’dir. Arçelik kombi ürünlerinde montaj tarihi itibariyle 12 ay içinde +2 yıl ek garanti ücreti 399 TL, +4 yıl ek garanti ücreti 649 TL’dir.

1. Müşteri, Arçelik Yetkili Satıcılarından ek garanti satın aldığına dair yazıcıdan çıkarılan sertifika dökümünü ve faturasını almalıdır.
2. Bu alınan sertifika Arçelik Yetkili Servise onaylatılmalıdır.
3. Ek garanti uygulamaları, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı, ev tipi klimalar, kurutma makinesi ve kurutmalı çamaşır makinesi için geçerlidir. (Tezgah seviyesi buzdolapları, endüstriyel / ticari tip bulaşık makineleri, mini bar ve mikrodalga / mini-midi fırınlar, salon, portatif ve kaset tipi klimalar bu uygulamaya dahil değildir.)

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.