Arçelik Beyaz Eşya Düğün Paketi 2020

Arçelik beyaz eşya düğün paketi fırsatları

Yıl sonu Arçelik kampanyasından faydalanarak, beyaz eşya düğün paketi oluşturmak isteyenler, Aralık ayına özel Arçelik fırsatlarından yararlanabilirler.

Arçelik beyaz eşyalar ve ankastre ürünler, Aralık ayında yıl sonuna özel fiyat avantajları, taksit seçenekleri ve cazip hediye kampanyalarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Arçelik’ten yeni yıl kampanyası

Arçelik’ten yeni yıl hediyesi sepette 350 TL indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz. 2.000 TL ve üzeri seçili Arçelik ürünlerde sepette 350 TL indirim fırsatı bulunuyor. Belirtilen kampanya;

  • 12 Aralık 00:00 – 13 Aralık 23:59
  • 19 Aralık 00:00 – 20 Aralık 23:59,
  • 26 Aralık 00:00 – 27Aralık 23:59 aralığında arcelik.com.tr’de geçerlidir.

Bu kampanyaya kampanyalı ürünler dahil değildir. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari alımlar iptal edilecektir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Arçelik buzdolabı kampanyası

Yeni Arçelik No-Frost buzdolaplarıyla uzun süreli tazelik mutfağınızda. Arçelik Aralık ayı beyaz eşya kampanyası kapsamında, Arçelik kombi tipi A++ enerji sınıfı No-Frost; 283721 EI buzdolabı 8.350 TL, 274580 EDI buzdolabı 7.540 TL, 260364 MI buzdolabı 3.570 TL ve 260364 MB buzdolabı 3.330 TL fiyatıyla satın alınabiliyor.

Arçelik 2080 Multimode derin dondurucular ise 4.250 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arçelik çamaşır ve kurutma makinesi kampanyaları

10 kg kapasiteli Arçelik çamaşır makinesi, yıl sonuna özel 3.783 TL kampanya fiyatıyla Arçelik yetkili satıcılarında

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

9 kg Arçelik çamaşır makinelerinde, Aralık ayına özel 300 TL’ye varan indirim kampanyası bulunuyor

İlgili kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında Arçelik mağazalarında geçerlidir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Arçelik kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar. Arçelik çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

Arçelik’ten çamaşır ve kurutma makinesi alanlar 1.000 TL’ye varan indirim kampanyasından yararlanabiliyor

Ayrıca, Aralık ayına özel Arçelik kurutma makinelerinde 420 TL’ye varan indirim fırsatı bulunuyor.

İlgili kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Arçelik mağazalarından 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alımlarında kurutma makinelerinde 1.000 TL’ye varan indirim olacaktır.  Arçelik kurutma makinesi indirimi ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir. İndirim hakkı bir adet ürünle sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyada belirtilen modeller Aralık ayı tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden geçerlidir. Arçelik kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Arçelik çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arçelik bulaşık makinesi kampanyası

6 program ve üzeri Arçelik bulaşık makinelerinde, Aralık ayına özel 650 TL’ye varan indirim uygulanıyor.

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ya da koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arçelik fırın kampanyaları

Arçelik kuzine fırın alana 2.604 TL değerinde davlumbaz hediye kampanyası

Arçelik CK 110 S veya CK 110 K kuzine fırını alana 2.604 TL değerindeki P 912 S Arçelik davlumbaz hediye verilecektir. Kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

Arçelik solo fırın kampanyası

Aralık ayında 2.638 TL kampanya fiyatıyla LED ekranlı Arçelik solo fırın, 6 fonksiyonuyla yemeklere lezzet ve mutfaklara renk katıyor.

LED ekran buton kontrol, 4 gözü gazlı ocak, 6 Fonksiyon: alt ve üst ısıtma, alt ısıtma, fan destekli alt ve üst ısıtma, hızlı ön ısıtma, fan destekli küçük ızgara, büyük ızgara buharlı temizleme fonksiyonu.

Kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arçelik ankastre set kampanyaları

Arçelik ankastre ürünlerde yıl sonuna özel indirim kampanyası Aralık ayı sonuna kadar geçerli. Kampanya kapsamında, Arçelik’ten ankastre set almak isteyenler, ankastre duvar tipi davlumbaz, ankastre fırın ve ankastre ocaktan oluşan Arçelik Yeni Pro (DG) ankastre ürün setine 5.297 TL yerine 4.899 TL’ye, Arçelik Rustik Beyaz ankastre ürün setine 6.757 TL yerine 6.255 TL’ye, Arçelik Siyah Buhar Destekli (LPG) ankastre ürün setine ise 6.382 TL yerine 5.899 TL’ye sahip olabilirler.

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arçelik buhar destekli fırınlarda indirim kampanyası

Dört farklı renk seçeneği ile mutfağınızın şıklığını tamamlayan Arçelik buhar destekli fırınlar, Aralık ayına özel 2.639 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlarla satışa sunuluyor.

Belirtilen kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arçelik ankastre ocaklarda yıl sonu kampanyası

Yenilikçi teknolojiyle tasarlanan Arçelik ocaklar yemeklerin tadına tat katıyor. Kampanya kapsamında, Arçelik OCD D 651 EKB beyaz, Arçelik OCD D 651 EKG gri ve Arçelik OCD D 651 EKs siyah renk ankastre ocaklar Aralık ayına özel 1.729 TL yerine 1.599 TL kampanyalı fiyatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Precise Flame® teknolojisi, 9 farklı gaz ayarıyla her yemeği en uygun alev seviyesinde pişirir. Expert Clean ile yüzeyde pişirme sonrası oluşan lekeler iz bırakmadan, hızla ve kolayca temizlenir.

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arçelik televizyon kampanyaları

Arçelik televizyonlar ve ev sinema sistemleri, Aralık ayına özel yıl sonu kampanya fiyatlarıyla Arçelik yetkili satıcılarında alıcılarını bekliyor.

Arçelik UHD TV’lerde %20’ye varan indirim kampanyası

Arçelik’ten tüm 860, 955 ve 965 model kodlu UHD TV’ler ile hediye edilen TV+ Premium üyeliğinin aylık bedeli 17.99 TL olup 3 ay boyunca hediye üyelik kullanılabilir olacaktır. TV+ Premium üyeliğiniz gerçekleştireceğiniz aktivasyon sonrasında başlayacak olup, 3 ayın sonunda otomatik olarak iptal olacaktır. Kampanya Arçelik yetkili satıcıları ve arcelik.com.tr’de 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Ücretsiz üyelik aktivasyon kodları yeni kumandaların içerisinden çıkmaktadır. TV+ paketleri ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğin en yeni yüzlerce “Seç İzle” film ve dizileri, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri; dilediğiniz ekranda, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Canlı yayınlar istenildiği zaman durdurulup tekrar başlatılabilir, kaçırılan bölümler 24 saate kadar geri alınıp tekrar izlenebilir.

Arçelik kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir

Arçelik TV’lerde Aralık ayı indirim kampanyası

Arçelik televizyonlarda tüm indirimlere ek 49” ve üzeri UHD TV alımlarına 1 Yıllık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi Hediye* kampanyası bulunuyor. Ayrıca, sezon sonuna kadar Taraftar Paketi kapsamında seçilen takımın Süper Lig maçları da ücretsiz izlenebiliyor.

Taraftar paketi ile Süper Lig’de tuttuğunuz takımın tüm karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları ve spora dair çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Hediye paket sadece Arçelik.com.tr’den alınan ürünlerde geçerlidir. Web sitesinden alınan seçili ürünlerde ticari elektronik ileti almaya ve kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca açık rıza verildiği takdirde en geç 2 iş günü içerisinde kayıtlı mailine/cep telefonuna kayıtlanma linki iletilecektir.

Şifrelerin kullanımı için gönderilen kayıtlanma linkine ad soyad ve cep telefon numarası bilgileri girilmelidir. Daha sonra Digiturk çağrı merkezi tarafından aranılarak ücretsiz başvuru talebiniz alınacaktır.

Kampanya 12 ay süreli Avrupa’nın Yıldızı Paketi için geçerlidir. Sezon sonuna kadar Taraftar Paketi hediye edilecektir. Kampanya bitiş tarihi 31.01.2021 olup bu tarihten önce kullanılmamış şifreler iptal olacaktır.

Kampanyadan mevcut Digiturk üyeleri ve yeni üyeler faydalanabilir. Mevcut üye 2. Üyelik olarak alabilir.

43″ ve üstü Smart TV’lerle birlikte Soundbar’larda 500 TL’ye varan indirim kampanyası

Arçelik Aralık ayı kampanyası dahilinde, Arçelik GSB 950 Dolby Atmos 2.1 Soundbar ev sinema sistemi 999 TL yerine 699 TL ve Arçelik GSB 910 Soundbar ev sinema sistemi 649 TL yerine 399 TL kampanya fiyatıyla satın alınabiliyor.

Kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

Arçelik süpürgelerde +2 yıl ücretsiz ek garanti kampanyası

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.