Arçelik Beyaz Eşya Düğün Paketi 2021

Arçelik Beyaz Eşya Düğün Paketi 2021

Arçelik beyaz eşya düğün paketi Nisan fırsatları

Arçelik’ten bahara özel çeyiz seti kampanyası

Arçelik, Nisan ayında 4’lü çeyiz seti alımında 1.999 TL değerindeki 32’’ TV ya da şarjlı dik süpürge hediye kampanyasını sunuyor.

Kampanya 1 – 30 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi , kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, ev tipi klima, derin dondurucu, 40” üzeri televizyon ve solo fırın ürünlerinin 4 tanesinin birlikte alımlarına A32 B 550 B televizyon ya da SD 3061 Şarjlı dik süpürge hediye olarak verilecektir. Tezgah seviyesi buzdolapları, Ankastre ürünler ve 07325 model klima kampanya kapsamında değildir. Tezgah seviyesi buzdolapları, Ankastre ürünler ve 07325 model klima kampanya kapsamında değildir.

Peşin fiyatına 15 taksit kampanyası için detaylı bilgi mağazalarımızdadır. Taksit imkânı Fibabanka Tüketici Kredisi ile sağlanmaktadır. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Tüm Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Küçük Ev Aletlerinde 15 taksit, 3.500 TL altı Cep Telefonlarında ve Bilgisayarlarda 12 taksit, 3.500 TL ve üstü Cep Telefonlarında 3 taksit, Tabletlerde 6 taksit fırsatı sunulmaktadır. Tüketici Kredisi gerçek kişiler tarafından kullanılabilir ve kampanya gerçek kişiler için geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş. ve Fibabanka A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Televizyon kampanyaları

Arçelik televizyonlar ve ev sinema sistemleri, Nisan ayına özel kampanya fırsatlarıyla Arçelik yetkili satıcılarında alıcılarını bekliyor.

Arçelik Android TV kampanyaları

Nisan ayında Arçelik 8 Serisi Android A50 B 880 B 50” 126 Ekran TV 5.199 TL, 8 Serisi Android A43 B 880 B 43” 108 Ekran TV 4.399 TL, 9 Serisi Android A49 B 970 A 49” 123 Ekran TV 5.899 TL’ye 30 gün içinde koşulsuz iade garantisi ile satışa sunuluyor.

30 gün koşulsuz iade hakkından yararlanmak için 30 Nisan 2021’e kadar alım yapılmalı ve aynı ay içerisinde montaj kaydı açılmış olmalıdır. Ürün montaj tarihinden itibaren 1 ay  içinde iade edilebilir. Hediye/promosyon olarak alınan ürünler, çeyizlik ürünler ve ticari amaçlı alanlarda kullanılan ürünler kampanyaya dahil değildir. Ürünün tüm aksesuarları, faturası ve belgeleri eksiksiz olmalı ve ürün kutusu ve kullanma kılavuzu ile birlikte iade alınmalıdır. Üründe tüketici kullanım hatasından oluşan bir problem olmamalıdır. Montajlı ürün olduğu için yetkili servis ürünü müşteri evinden iade alır ve Arçelik tarafından ücret iadesi gerçekleşir.

Arçelik 8 Serisi Android TV kampanyası

Google Play Store: Android işletim sistemine özel binlerce uygulama, oyun ve içeriğe erişebilirsiniz.
Chromecast Built-in Teknolojisi: Favori eğlence içeriklerini mobil cihazlardan veya dizüstü bilgisayarlardan yansıtabilirsiniz.
Sesli Komut Özelliği: Google Asistan ile Andorid TV’nize sesli komut verebilirsiniz.
TV’de Oyun Deneyimi: Dilediğiniz çevrimiçi veya çevrimdışı oyunu indirebilir, Android TV’nizde oynayabilirsiniz.

  • Google Sesli Asistan (Google Assistant) hizmeti İngilizce olarak desteklenmektedir.
  • Sesli komut dili Türkçe olarak desteklenebilmektedir. Android mobil uygulama üzerinden sesli komut verilebilir.
  • Google Duo ile görüntülü konuşma yapabilmek için mikrofonlu harici kamera gerekmektedir.
  • Netflix Türkiye, Prime Video vb. diğer içerik platformlarını izlemek için üyelik gerekmektedir. 

Arçelik televizyonlarda bahar şenliği

Kampanya 15-18 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Arçelik; A55 A 850 B 55” 139 ekran 4KSmart TV 5.799 TL yerine 4.599 TL, A40L 6760 5W/FHD Smart 40” 102 Ekran TV FHD TV 3.199 TL yerine 2.199 TL’ye alıcılarını bekliyor.

*48 saatte teslim hedefi için, siparişleriniz, teslimat adresinize yakın seçili Arçelik yetkili satıcıları aracılığı ile teslim edilmektedir ve seçili yetkili satıcıların stokları ile sınırlıdır. Teslimat adresinize yakın ürünlerin stok bulunurluğu konusunda 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz. Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, belirlenen günlerdeki sokağa çıkma yasağı ilan edilen şehirlerde, 48 saat teslimat hedefi içerisinde değerlendirilmez. Şehir ve ilçe merkezleri dışında, yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçe ve köylerde teslimatlar 48 saat hedefini aşabilir.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.