BOSCH Kampanyaları 2019

Bosch Beyaz Eşya Kampanyaları

Ekim ayında Bosch buzdolabı ürünleri ve derin dondurucular, bulaşık makineleri, çamaşır ve kurutma makineleri, ankastre setler ile Bosch küçük ev aletleri sonbahara özel kampanya avantajlarıyla müşterilere sunuluyor.

Bosch beyaz eşya kampanyası kapsamında, Bosch’ta büyük beyaz eşya alımlarında Türk kahve makinesinde 400 TL indirim* fırsatı  sunuluyor.

*400 TL’lik indirim, Bosch büyük beyaz eşya ve ankastre set alımlarında geçerlidir. 1.299 TL değerindeki TKM 6003 kodlu Türk kahve makinesi 899 TL’ye satın alınabilir.

Ekim ayında Bosch derin dondurucular 2.266 TL’den, Bosch NoFrost buzdolapları 2.509 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Bosch EcoSilence Drive™ motorlu çamaşır makineleri* 10 yıl motor garantili. Ayrıca, tüm Bosch kurutma makinelerinde
30 gün iade fırsatı* bulunuyor.

*Bosch kurutma makinenizden memnun kalmamanız halinde, satın aldıktan sonra en geç 30 güne kadar koşulsuz iade garantisi
bulunmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Bosch ankastre ürünlerde sonbahar avantajları

Bosch ankastre ürünlerde sonbahar indirimleri devam ediyor. Ekim ayında ankastre set alımlarında Türk kahve makinesinde 400 TL indirim* fırsatı yer alıyor.

*400 TL’lik indirim, Bosch büyük beyaz eşya ve ankastre set alımlarında geçerlidir. 1.299 TL değerindeki TKM 6003 kodlu Türk kahve makinesi 899 TL’ye satın alınabilir.

Ekim ayında Bosch kendi kendini temizleyen fırınlı ankastre setler hayatınızı kolaylaştırmak için indirimli fiyatlarla sunuluyor.

Bosch küçük ev aletleri Ekim ayına özel fırsatlarla

En zorlu alanlarda bile derinlemesine temizlik sağlayan Bosch dikey süpürgeler, 1.183 TL’den başlayan indirimli fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor. Eski elektrikli süpürgenizi Bosch bayilerine getirerek, Bosch’un değişim kampanyası ile yüksek performanslı ve enerji tasarruflu Bosch elektrikli süpürgelere Ekim ayına özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Tüm Bosch elektrikli süpürgeler 10 yıl motor garantili.

Kampanya 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir ve kampanyalar birleştirilemez. Kampanyadaki elektrikli süpürgeler A enerji verimlilik sınıfına sahiptir. BGL 8ZOON, BGS 7RCL, BGC 41Q69 kodlu Bosch elektrikli süpürgeler stoklarla sınırlıdır. Kampanyada geçerli olan modellerle ilgili ayrıntılı bilgileri ve kampanya detaylarını Bosch Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.

Beş parça üründen oluşan Bosch Your Collection serisi, mutfaktaki tüm işleri kolaylaştırmak için 2.039 TL yerine 1.599 TL avantajlı fiyatıyla satışa sunuluyor.

Bosch Kampanyası Dahilinde Anlaşmalı Kredi Kartları

-Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit. 2-12 ay arası taksitli işlemlerde +6 taksit fırsatı.
-World’e özel 2-14 ay arası taksitli işlemlerde +4 taksit fırsatı.
-Maximum ile 300 TL ve üzeri 2-7 ay arası taksitli işlemlerde +5 taksit fırsatı.
-Axess ile 200 TL ve üzeri 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ay arası taksitli işlemlerde +5 taksit, 3 taksitli işlemlerde +3 taksit fırsatı.
-CardFinans ile Bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde 2-13 ay arası taksitli işlemlerde +5 taksit fırsatı. Ticari kredi kartları ile 300 TL-50.000 TL arası alışverişlerde 2-13 ay arası taksitli işlemlerde +5 taksit fırsatı.
-Advantage ile 2-12 ay arası taksitli işlemlerde +6 taksit fırsatı.
-Paraf ile 100 TL ve üzeri 6 taksit hariç 2-14 ay arası taksitli işlemlerde +4 taksit fırsatı.

Kampanya şartlarından yararlanan diğer kartlar: 
Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, sanal kartlar, TEB Bonus, ING Bonus, Denizbank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir. Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, TEB Bonus Business ve Alternatif Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Flexi kartların kampanyaya katılımı için EVET BOSCH yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kartların kampanyalara katılımı 31 Ekim 2019 tarihine kadar ücretsizdir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir. Kampanyaya Worldeko haricindeki tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Bireysel Worldcard’lar dahildir. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, vade farklı satış işlemleri, nakit çekimler, internetten veya mail order ile yapılan harcamalar dahil değildir.

Türkiye İş Bankası kampanya koşullarına; Maximiles, MercedesCard ve Ticari kredi kartları ile yapılan işlemler dahildir. Maximum Aidatsız kredi kartı, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, MaxiPuan kullanılarak ve Maximum Fırsat ile yapılan işlemler dahil değildir. Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Free kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir. Free kart için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

Bireysel kredi kartlarında (CardFinans Classic/Gold/Platinum/ClubFinans/ClubFinans Exclusive) geçerlidir. Artı Paket harici CardFinans Fix, CardFinans Nakit kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler +taksit kampanyalarına dahil değildir. Fix Card “Artı Paket” üyesi olmak için 0850 222 0 900’u arayarak Kampanya Paketi üyesi olunması gerekmektedir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.
Kampanyaya tüm HSBC Advantage kredi kartları dahil, Ticari kartlar dahil değildir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Parafly ve Business kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Detaylı ve güncel bilgileri Bosch Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.