BOSCH Kampanyaları 2019

Bosch Beyaz Eşyalarda Bahar Fırsatları

Bosch beyaz eşyalarda ÖTV indirimi ve Mayıs ayı kampanyalarıyla bahar fırsatları devam ediyor. 2019 yılı Mayıs ayında düzenlenen Bosch beyaz eşya kampanyası kapsamında ÖTV indirimine dahil olan Bosch ürünleri, buzdolapları, derin dondurucular, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, fırınlar, ocaklar (elektrikli), mikrodalga fırınlar, midi fırınlar, ani su ısıtıcısı, termosifonlar, su sebilleri, klimalar.

Dilediğiniz Bosch beyaz eşyayı alın, elektrikli süpürgelerde 600 TL’ye varan indirim* kazanın.
*BGC 41Q69, BGS 7PERF5, BGS 4U232 kodlu toz torbasız Bosch elektrikli süpürgede 600 TL; BGS 4U332S, BGS 7RCL, BGS 7SIL64, BGS 7PRO1 kodlu toz torbasız Bosch elektrikli süpürgelerde 500 TL indirim geçerlidir. Kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Evinizi yenilemeye çamaşır makinenizden başlayın
Mayıs ayı Bosch kampanyası dahilinde; 9 kg kapasiteli, 1200 devir, A+++ enerji sınıfından %30 daha tasarruflu, 10 yıl garantili EcoSilence Drive motor ve yorgan yıkama özelliğiyle Bosch WAT 24480 TR çamaşır makinesi 3.507 TL yerine 2.859 TL fiyatıyla Bosch Yetkili Satıcılarında.

9 kg kapasiteli, 1200 devir, A+++ enerji sınıfından %30 daha tasarruflu, 10 yıl garantili EcoSilence Drive motor, yorgan yıkama özelliği ve otomatik leke çıkarma özelliğiyle Bosch WAT 24581 TR çamaşır makinesi ise 3.636 TL yerine 2.965 TL Mayıs ayı kampanya fiyatıyla satışa sunuluyor.

Bosch’un yeni tam kurutmalı çamaşır makinesi ile hem yer hem su tasarrufu sağlarsınız. Bosch tam kurutmalı çamaşır makinesi ile çamaşırlarınız kesintisiz yıkanır ve kurutulur.* Hava yoğunlaştırma teknolojisi sayesinde su tasarrufu sağlayan tam kurutmalı çamaşır makinesi ile mükemmel yıkama ve kurutma sonuçları elde edersiniz. Bosch beyaz eşya kampanyası çerçevesinde 8 kg yıkama / 5 kg kurutma özelliğiyle Bosch tam kurutmalı çamaşır makinesi, Mayıs ayında 5.524 TL fiyatıyla satın alınabiliyor.

Bosch buzdolabı modellerinde Mayıs’a öze bahar fırsatları
505 litre brüt hacme sahip, A+ enerji sınıfı, MultiBox tazelik sistemi, LED panel elektroniği özellikleri ve 185 x 70 x 77 cm boyutlarıyla Bosch KGN 57VI22 N buzdolabına 31 Mayıs tarihine kadar 4.925 TL yerine 4.105 TL fiyatla sahip olabilirsiniz.

Geniş bir buzdolabına ihtiyaç duyanlar için ise Bosch KGN 86AW30 N modeli, 682 litre brüt hacmi, A++ enerji sınıfı, VitaFreshPlus tazelik sistemi, LCD kapı elektroniği ve 186 x 86 x 84 cm ölçüleri ile Mayıs ayına özel 7.406 TL yerine 5.955 TL kampanya fiyatıyla sunuluyor.Bosch kişiselleştirilebilir Yeni VarioStyle buzdolaplarının kapaklarını dilediğiniz an değiştirebilir, mutfağınızı renklendirebilirsiniz. Yıllar geçse bile buzdolabınızı değiştirmeden sadece VarioStyle buzdolabınızın modern tasarımlı renkli kapaklarını değiştirerek buzdolabınızı ve mutfağınızı yenilemiş olursunuz. Üstelik yüksek kalitede galvanizli çelikten imal edilen VarioStyle buzdolabı kapaklarını, kolayca takıp çıkarabilirsiniz.

Bosch VarioStyle NoFrost alttan donduruculu buzdolapları 5.807 TL kampanya fiyatıyla Bosch Yetkili Satış Noktalarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Home Connect buzdolaplarının iç kameraları sayesinde akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kolayca bağlanıp buzdolabınızda ne var ne yoksa görebilirsiniz. Böylece eve uğramadan eksikleri görüp alışverişinizi rahatça yapmış olursunuz. Home Connect uygulaması sayesinde soğutucu ve dondurucu bölmesi sıcaklık ayarı, tatil modu-eco mod değişimi, süper soğutma fonksiyonunu devreye alma gibi birden çok işlemi uzaktan yapabilirsiniz. Buzdolabınızın kapısı açık kaldığında veya içindeki sıcaklık derecesi gerekenden fazla yükseldiğinde size uygulama üzerinden uyarı bildirimi gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Home Connect buzdolaplarının gıda tanıma teknolojisi sayesinde uygulama size yiyecekleriniz için ideal depolama alanları, ideal sıcaklık dereceleri ile ilgili bilgiler ve taze tutma önerileri sunar. Böylece özenerek satın aldığınız yiyeceklerinizi akıllıca ve doğru biçimde saklamış olursunuz.

Bosch tarafından Mayıs ayında düzenlenen beyaz eşya kampanyası dahilinde, enerji verimlilik sınıfı A++ olan 559 litre toplam brüt hacme sahip Bosch Kameralı Home Connect Buzdolabı 6.609 TL, enerji verimlilik sınıfı A+++ olan 554 litre toplam brüt hacme sahip Bosch Home Connect Buzdolabı ise 7.921 TL kampanya fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

Gardırop tipi Bosch NoFrost buzdolabı, geniş aileler ya da toptan yapılan alışverişler için daha fazla alan sunar. Büyük hacimli yiyecekleri nerede saklayacağız ya da bunca tencere yemek, yapılan alışverişler nereye yerleştirilecek derdi ortadan kalkar. Üstelik inox dış yüzeyiyle mutfağınıza şıklık katar. Bosch KAN 90VI20 N Serie I 2 Gardırop Tipi Solo NoFrost Buzdolabı, 8.161 TL tavsiye edilen kampanya fiyatıyla satışa sunuluyor.

Bosch, tüm bulaşık makinelerinin iç gövdeleri için 10 yıl paslanmazlık garantisi veriyor
Bosch, özel yüzey kaplamaları ve bulaşık makinelerinin içinde kullanılan çelik ile diğer malzemeler için ek teknolojiler geliştirerek, tüm bulaşık makinelerinin iç gövde paslanmazlık süresini 10 yıla çıkarmayı başardı. Tüm Bosch bulaşık makinelerinde, içten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı 10 yıllık garanti, standart.

Akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden Home Connect bulaşık makinenize uzaktan bağlanabilir ve onu çalıştırabilirsiniz. Dilerseniz bulaşık makinenizin programı bittiğinde Home Connect uygulamalı akıllı telefonunuza bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece günlük programınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Mesela evde kaç adet bulaşık makinesi tableti olduğunu bilmiyor musunuz; endişelenmeyin, akıllı telefonunuzdaki Home Connect uygulaması son 5 adet kaldığında sizi uyarır. Böylece evdeki tabletiniz bitmeden yenisini almış olursunuz.

Home Connect özelliğiyle birlikte A+++ enerji sınıfından %10 daha tasarruflu Bosch SMS 88TI16 T Serie I 8 bulaşık makinesi, Mayıs ayında 6.323 TL tavsiye edilen kampanya fiyatıyla alıcılarını bekliyor.

Bosch Mayıs kampanyası ile ankastre ürünlerde bahara özel şık fırsatlar sunuluyor
Zarif tasarımlı, üstün özellikli ankastre setler ÖTV indirimi* ile daha da avantajlı. Bosch siyah ankastre setler 4.176 TL, Bosch beyaz ankastre setler 4.176 TL, Bosch çelik ankastre setler ise 4.156 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kampanyada yer alan set seçenekleri çapraz birleştirilemez. Kampanya 1-31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. *ÖTV indirimine dahil olan ürünler: fırınlar, mikrodalgalar, ocaklar (elektrikli), bulaşık makineleri, ankastre kahve makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi.

Bosch mikrodalga fırınlar 2.629 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarıyla Mayıs ayında Bosch Yetkili Satıcılarında.

Bosch küçük ev aletleri Mayıs ayında %20 indirim kampanyasıyla satışa sunuluyor
Hayatı kolaylaştıran Bosch küçük ev aletlerine bahar fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Bosch ütü alımlarında geçerli ütü masası kampanyası ile Bosch marka ütü alımlarında 390 TL değerindeki NR 1010 kodlu ütü masası ve NR 1013 kodlu ütü masası 195 TL; 1.751 TL değerindeki TDN 1010 kodlu ütü masası 1.072 TL’ye satın alınabiliyor. Kampanya 31 Mayıs tarihine kadar geçerlidir. Kampanyalar birleştirilemez. NR 1013 ütü masası 500 adet stokla sınırlıdır.

Kampanyada geçerli olan modellerle ilgili ayrıntılı bilgileri ve kampanya detaylarını www.bosch-home.com.tr ve Bosch Yetkili Satıcıları’ndan öğrenebilirsiniz.

Detaylı ve güncel bilgileri Bosch Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.