BOSCH Beyaz Eşya Fiyatları 2019

Bosch marka beyaz eşyalar, derin dondurucular, klimalar ve küçük ev aletleri Eylül ayında sonbahara özel büyük indirimlerle müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Bosch Beyaz Eşyalar

Eylül ayında Bosch derin dondurucular 1.940 TL’den, Bosch NoFrost buzdolapları 4.535 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Bosch EcoSilence Drive™ motorlu çamaşır makineleri* 10 yıl motor garantili. Ayrıca, tüm Bosch kurutma makinelerinde
30 gün iade fırsatı* bulunuyor.

*Bosch kurutma makinenizden memnun kalmamanız halinde, satın aldıktan sonra en geç 30 güne kadar koşulsuz iade garantisi bulunmaktadır. Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir.

En zorlu alanlarda bile derinlemesine temizlik sağlayan Bosch dikey süpürgeler, 1.183 TL’den başlayan indirimli fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor. Eski elektrikli süpürgenizi Bosch bayilerine getirin, Bosch’un değişim kampanyası ile yüksek performanslı ve enerji tasarruflu Bosch elektrikli süpürgelere Eylül ayına özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Tüm Bosch elektrikli süpürgeler 10 yıl motor garantili.

Kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanyadaki elektrikli süpürgeler A enerji verimlilik sınıfına sahiptir. BGL 8ZOON, BGS 7RCL, BGC 41Q69 kodlu elektrikli süpürgeler stoklarla sınırlıdır. Kampanyada geçerli olan modellerle ilgili ayrıntılı bilgileri ve kampanya detaylarını Bosch Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.

Bosch beyaz eşya kampanyası kapsamında, Bosch çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve Bosch buzdolabı fiyatları ile ilgili kampanya detaylarına ve Eylül ayı güncel Bosch beyaz eşya fiyat listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Fiyat Listesi


Bosch Küçük Ev Aletleri

Bosch elektrikli süpürgeler, ütüler, mutfak makineleri, meyve sıkacakları, su ısıtıcıları, çay makineleri, ekmek kızartma ve tost makineleri ile lezzetli kahveler hazırlamanızı sağlayan Bosch kahve ve espresso makineleri Eylül ayına özel kampanya avantajlarıyla Bosch  mağazalarında.

Bosch küçük ev aletleri ile ilgili Eylül ayı kampanya detaylarına ve güncel Bosch küçük ev aletleri fiyat listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bosch Küçük Ev Aletleri Fiyat Listesi


İlgili Bosch fiyat listeleri Eylül 2019 için geçerlidir. Bu fiyat listesinde yer alan fiyat, kampanya ve uygulama çeşitlilikleri sadece gösterge ve tavsiye niteliğindedir. Belirtilen fiyatlar Türk Lirası üzerinden olup tüm fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır ve stoklarla sınırlıdır.

Detaylı ve güncel bilgileri Bosch Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.