BOSCH Beyaz Eşya Fiyatları 2019

Bosch marka beyaz eşyalar, derin dondurucular, klimalar ve küçük ev aletleri sonbahara özel indirimlerle alıcılarını bekliyor. Bosch Ekim 2019 beyaz eşya kampanyası dahilinde, Bosch’ta büyük beyaz eşya alımlarında Türk kahve makinesinde 400 TL indirim* fırsatı  bulunuyor.

*400 TL’lik indirim, Bosch büyük beyaz eşya ve ankastre set alımlarında geçerlidir. 1.299 TL değerindeki TKM 6003 kodlu Türk kahve makinesi 899 TL’ye satın alınabilir.

Bosch Beyaz Eşya Kampanya Fiyatları

Ekim ayında Bosch derin dondurucular 2.266 TL’den, Bosch NoFrost buzdolapları 2.509 TL’den başlayan kampanya fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Bosch EcoSilence Drive™ motorlu çamaşır makineleri* 10 yıl motor garantili. Ayrıca, tüm Bosch kurutma makinelerinde
30 gün iade fırsatı* bulunuyor.

*Bosch kurutma makinenizden memnun kalmamanız halinde, satın aldıktan sonra en geç 30 güne kadar koşulsuz iade garantisi
bulunmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Bosch beyaz eşya kampanyası kapsamında, Bosch çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve Bosch buzdolabı fiyatları ile ilgili kampanya detaylarına ve Ekim ayı güncel Bosch beyaz eşya fiyat listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Fiyat Listesi


Bosch Ankastre Kampanya Fiyatları

Bosch ankastre ürünlerde sonbahar indirimleri devam ediyor. Ekim ayında ankastre set alımlarında Türk kahve makinesinde 400 TL indirim* fırsatı yer alıyor.

*400 TL’lik indirim, Bosch büyük beyaz eşya ve ankastre set alımlarında geçerlidir. 1.299 TL değerindeki TKM 6003 kodlu Türk kahve makinesi 899 TL’ye satın alınabilir.

Ekim ayında Bosch kendi kendini temizleyen fırınlı ankastre setler hayatınızı kolaylaştırmak için indirimli fiyatlarla sunuluyor.

Bosch ankastre ürünler ile ilgili Ekim ayı kampanya detaylarına ve güncel Bosch ankastre fiyat listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bosch Ankastre Fiyat Listesi


Bosch Küçük Ev Aletleri

En zorlu alanlarda bile derinlemesine temizlik sağlayan Bosch dikey süpürgeler, 1.183 TL’den başlayan indirimli fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor. Eski elektrikli süpürgenizi Bosch bayilerine getirerek, Bosch’un değişim kampanyası ile yüksek performanslı ve enerji tasarruflu Bosch elektrikli süpürgelere Ekim ayına özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Tüm Bosch elektrikli süpürgeler 10 yıl motor garantili.

Kampanya 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir ve kampanyalar birleştirilemez. Kampanyadaki elektrikli süpürgeler A enerji verimlilik sınıfına sahiptir. BGL 8ZOON, BGS 7RCL, BGC 41Q69 kodlu Bosch elektrikli süpürgeler stoklarla sınırlıdır. Kampanyada geçerli olan modellerle ilgili ayrıntılı bilgileri ve kampanya detaylarını Bosch Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.

Beş parça üründen oluşan Bosch Your Collection serisi, mutfaktaki tüm işleri kolaylaştırmak için 2.039 TL yerine 1.599 TL avantajlı fiyatıyla satışa sunuluyor.

Bosch küçük ev aletleri ile ilgili Ekim ayı kampanya detaylarına ve güncel Bosch küçük ev aletleri fiyat listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bosch Küçük Ev Aletleri Fiyat Listesi


İlgili Bosch fiyat listeleri Ekim 2019 için geçerlidir. Bu fiyat listesinde yer alan fiyat, kampanya ve uygulama çeşitlilikleri sadece gösterge ve tavsiye niteliğindedir. Belirtilen fiyatlar Türk Lirası üzerinden olup tüm fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır ve stoklarla sınırlıdır.

Detaylı ve güncel bilgileri Bosch Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.