Teknosa Kampanya Fırsatları

Teknosa’dan “Tupturuncu” kampanya

Kampanya kapsamında televizyondan akıllı telefona, notebook’tan küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerine kadar birçok farklı teknoloji ürünündeki indirim kampanyaları, tüm Teknosa mağazalarında ve teknosa.com’da.

Teknosa’nın her ay sadece bir kez düzenlediği “Tupturuncu” kampanyası, 20-23 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Teknosa açıklamasına göre, kampanya kapsamında televizyondan akıllı telefona, notebook’tan küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerine kadar birçok farklı teknoloji ürünündeki indirimler Teknosa mağazalarında ve “teknosa.com’da” teknolojiseverleri bekliyor.

Teknosa, televizyonlarda uyguladığı kampanya kapsamında Philips 108 ekran ultra ince 4K smart TV’yi 400 TL’lik indirimle 2.899 TL ve 1 yıl ek garanti hediyesiyle, Samsung 165 ekran 4K UHD TV’yi ise 7.799 TL’lik fiyatla satışa sunuyor. Performansı ve teknolojisiyle ön plana çıkan Huawei P Smart akıllı telefon ise 20-23 Eylül tarihleri arasında 1.759 TL’lik satış fiyatıyla tüketicilerle buluşuyor.

Taşınabilir olması sayesinde iş dünyasının ve öğrencilerin tercihi notebook ve tabletlerde indirime giden Teknosa’da, yeni nesil Asus i5 notebook’a bin TL indirim ile 4.299 TL’ye, Samsung Galaxy Tab A 8 tablete ise %20’yi aşan indirimle 699 TL’ye sahip olunabiliyor.

Canon G3411 tanklı yazıcı da 749 TL’den satışa sunuluyor. Teknosa, Apple Watch 3 ve 4 serisinde kampanya dahilinde 300 TL’ye varan indirim sunuyor.

Teknosa’da ev yaşamını iyileştiren küçük ev aletlerinde de indirimler var. Kampanya kapsamında, Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge %40’ı aşan bir indirimle 1.599 TL’den satışa sunuluyor. Kişisel bakımda Gillette ürünleri %50’ye varan indirimlerle, Braun 9 in 1 erkek bakım kiti ise 349 TL’lik fiyatla Teknosa’da olacak.

Detaylı ve güncel bilgileri Teknosa Şubelerinden alabilirsiniz.