SIEMENS Beyaz Eşya Fiyatları

Siemens beyaz eşya, klima, derin dondurucu ve elektronik ev aletleri Aralık ayında yıl sonuna özel kampanya fiyatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Siemens ürünlerinde avantajlı kampanya fiyatlarının yanı sıra taksit seçenekleri de bulunuyor.

Siemens Ev Aletleri

Siemens derin dondurucular, solo ve ankastre buzdolapları
Siemens çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri ve ütüler
Siemens solo ve ankastre bulaşık makineleri
Siemens fırınlar, buharlı fırınlar, mikrodalga fırınlar, ocaklar, davlumbazlar tost makineleri ve aspiratörler
Siemens elektrikli ve şarjlı süpürgeler
Siemens kahve makineleri

Siemens Küçük Ev Aletleri ürün grubunda, Aralık ayı boyunca 18 ay taksit imkanı sunuluyor.

Siemens Ev Aletleri ile ilgili güncel kampanya fiyat listelerine, kampanya koşulları ve kampanyalı ürünlere ait detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Siemens Ankastre Setler

Aralık ayı boyunca Siemens ankastre setler, ankastre fırınlar ve Siemens ankastre bulaşık makinelerinde indirim fırsatları sunuluyor.

Siemens ankastre fırınlar Aralık ayında 698 TL’ye varan indirim fırsatıyla satın alınabiliyor. Siemens bulaşık makineleri ise yıl sonuna özel %38’e varan indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

Aralık ayı boyunca Siemens ankastre set alımlarında cazip fırsatlar Siemens Yetkili Satış Noktalarında.

Siemens Ankastre Ürünler Fiyat Listesi


Siemens Beyaz Eşyalar

Siemens çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, derin dondurucu ve küçük ev aletlerinde yıl sonuna özel indirim fırsatlarından ve 18 ay taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Yıl boyu tazelik sağlayan Siemens derin dondurucular, Aralık ayı boyunca özel kampanya fiyatlarıyla Siemens Yetkili Satıcılarında. Siemens klimalar özel indirimler, 24 saat içinde kurulum ve ücretsiz demontaj fırsatıyla satışa sunuluyor.

Siemens çamaşır makinesi fiyatları, Siemens bulaşık makinesi fiyatları ve Siemens buzdolabı fiyatları ile ilgili kampanya detaylarına ve güncel kampanyalı fiyat listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Siemens Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri Fiyat Listesi


İlgili Siemens fiyat listeleri 2019 Aralık ayı için geçerlidir. Bu fiyat listesinde yer alan fiyat, kampanya ve uygulama çeşitlilikleri sadece gösterge ve tavsiye niteliğindedir. Belirtilen fiyatlar Türk Lirası üzerinden olup tüm fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır ve stoklarla sınırlıdır.
*BSH Grubu, Siemens AG’nin Ticari Marka Lisansı sahiplerindendir.

Detaylı ve güncel bilgileri Siemens Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.