Siemens Beyaz Eşya Kampanyaları

Siemens’ten Ağustos ayı beyaz eşya kampanya fırsatları

Siemens Ev Aletleri, Ağustos ayı kampanyası kapsamında beyaz eşyalarını yenilemek isteyenlere elektrik süpürgesi, su sebili veya tam otomatik kahve makinelerinde özel indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında Siemens’ten üç adet beyaz eşya alanlar, su sebili, elektrikli süpürge ve tam otomatik kahve makinelerinde özel fiyat ve indirimlerden yararlanabiliyor.

Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürün gruplarından seçili Siemens beyaz eşya alımlarında tüketiciler tercihlerine göre şık tasarımlı, gizli damacanalı, yaz günlerine serinlik katacak DW 15701 model su sebiline 1.548 TL yerine sadece 99 TL’den ya da PureAir geliştirilmiş hava filtreleme sistemi ile evde hijyen ve temizliği kolaylaştıran VSC 3A 330 A elektrikli süpürgesine 1.194 TL yerine 99 TL’den sahip olabiliyor.

Evde kahve keyfini zenginleştirmek isteyenler ise yine kampanya kapsamında Siemens tam otomatik kahve makinelerinde %50’ye varan indirimlerden faydalanabilir.

Siemens’ten Ağustosa özel ankastre set kampanyası

Siemens Ev Aletleri, Ağustos ayında yaza özel ankastre set kampanyasıyla mutfağını yenilemek isteyenlere farklı avantajlar sunuyor.

Mutfağında Siemens’in ev aletlerine yer açmak isteyenler, fırın, davlumbaz ve ocaktan oluşan üçlü ankastre Siemens Siyah Harmony Ankastre Set’e 6.467 TL’ye, Beyaz Harmony Set’e ise 6.413 TL’ye, farklı taksit seçenekleriyle sahip olabilir.

Siemens’ten kampanya kapsamında ankastre set alanlar, ankastre bulaşık makinelerinde, mikrodalga fırınlarda ya da tam otomatik kahve makinelerinde de indirim kazanma şansı yakalayacak.

Ayrıca, Siyah veya Beyaz Harmony Ankastre Set ile mutfağını yenileyenler diledikleri Siemens ankastre bulaşık makinesine 600 TL indirimle sahip olabiliyor.

Kampanya kapsamında yemek pişirirken veya ısıtırken mutfağında hız ve pratiklik isteyenler ise Siemens HF12G540 veya HF12G240 mikrodalga fırınları 99 TL’den satın alabiliyor.

Harmony Ankastre Set tercih edip, evlerinde kahve keyfi yapmak isteyenlere ise Siemens Tam Otomatik Kahve Makineleri’nde %50’ye varan indirim sunuluyor.

Siemens Ev Aletleri, Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank ile yaptığı iş birliği ile tüketicilerine “Sosyal Hayatı Destek Kredi” uygulamasından yararlanma imkanı sunuyor.

Detaylı ve güncel bilgileri Siemens Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.