VESTEL Beyaz Eşya Düğün Paketi 2019

Vestel’de seçili beyaz eşya, ankastre set, klima ve TV’ler Ağustos ayına özel kampanya avantajlarıyla satışa sunuluyor.

Kampanya 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Vestel, seçili model buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre set, klima ve TV’lerde geçerli kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Kampanya kapsamında yer alan Vestel ürünleri ve kampanyalı satış fiyatları;

NF 480 Vestel buzdolabı 2.899 TL yerine 2.719 TL, BM 401 X Vestel bulaşık makinesi 2.049 TL yerine 1.999 TL, CM 7610 Vestel çamaşır makinesi 1.799 TL yerine 1.699 TL, Gri Cam Set Vestel fırın 4.049 TL yerine 3.799 TL, 39FD5050 Vestel televizyon 1.999 TL yerine 1.899 TL ve Flora Doğa Inverter 12 A++ Vestel klima 3.599 TL yerine 3.299 TL kampanya fiyatlarıyla Vestel Yetkili Satıcılarında.

Vestel’den 2’li Alıma 400 TL İndirim Kampanyası

Ağustos ayına özel Vestel’den 2 ürün alanlar 400 TL indirim kampanyasından yararlanabilir.

31 Ağustos 2019 tarihine kadar kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerli kampanya stoklarla sınırlıdır. Farklı Vestel ürün gruplarından alınan 2’li set alımına 400 TL net indirim anında uygulanmaktadır. Vestel 400 TL indirim kampanyası dahilindeki ürünler; EKO NF370 hariç tüm no-frost ve no-frost kombi Vestel buzdolapları, 8 kg ve üstü tüm Vestel çamaşır makineleri, 4 program ve üstü solo Vestel bulaşık makineleri, Vestel turbo fırınlar hariç tüm solo Vestel fırınlar, 43’’ ve üstü Vestel TV’lerdir. Kampanyada geçerli ürünlere dair ürün kodu Vestel’in resmi internet sitesinde paylaşılmıştır, liste haricindeki kodlar kampanyaya dahil değildir. Vestel 2’li alım yapılan ürünlerin aynı müşteri adına tek faturada faturalandırılması gerekmektedir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır. Kampanyalar birleştirilemez.

Vestel’den Takılabilir Ev Aletleri

Vestel’in yeni kampanyasıyla düğünlerde altın takmaya son. Vestel seçili mağazalarından istediğiniz ürünün takısını alın, evlenen çiftlerin mutluluğuna mutluluk katın.

Vestel Takılabilir Ev Aletleri; el blender seti, ütü, süpürge, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve televizyon olmak üzere 7 farklı kategoride satışa sunulmaktadır. Her ürün plakası içerisine kampanya detayları ile ilgili yasal bilgilendirme aşağıda yer almaktadır:

İşbu kampanyaya katılan Vestel Yetkili Bayileri’nde, www.vestel.com.tr E-ticaret adresinde Vestel markalı ve Vestel perakende listesinde bulunan ürün alımlarında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Bayileri’nde Takılabilir Ev Aletleri’nin kullanıldığı zamandaki “hemen teslim” şartıyla tavsiye edilen perakende fiyatı üzerinden (KDV dahil) stok imkanları dahilinde kullanılabilir. Kampanyaya katılan Vestel Yetkili Bayileri bilgisi www.vestel.com.tr adresindedir. Takılabilir Ev Aletleri kampanyası Vestel markalı ürünlerde, Takılabilir Ev Aletleri üzerinde belirtilen tutarlarda geçerlidir. Türk Ticaret Kanunu kapsamında kıymetli evrak niteliğinde değildir. Karşılığında para talep edilemez. Takılabilir Ev Aletleri, arkasındaki kazımalı alanın hasar görmesi durumunda geçerliliğini yitirir. Takılabilir Ev Aletleri ile alınan ürün/ürünlerin bedeli, Takılabilir Ev Aletleri’nin değerinden yüksek ise bakiye tutarı Vestel Yetkili Bayileri’ne ödenecektir. İşbu ek ödemenin taksitle yapılıp yapılmaması mevzuat kapsamında Vestel Ticaret A.Ş.’nin inisiyatifindedir. Alışveriş tutarı Takılabilir Ev Aletleri’nden düşük ise herhangi bir şekilde para iadesi yapılamaz. Vestel Yetkili Bayileri’nden ürün alınırken birden çok Takılabilir Ev Aletleri değerleri toplanılarak tek seferde kullanılabilir. Ancak bu şekilde yapılacak alışveriş tutarı Takılabilir Ev Aletleri’nden düşük ise herhangi bir şekilde para iadesi yapılamaz. Takılabilir Ev Aletleri hiçbir suretle ciro edilemez, nakde çevrilemez ya da önceki alışverişlerden doğan taksit/borç ödemelerinde kullanılamaz. Takılabilir Ev Aletleri’nin herhangi bir sebeple kaybolması halinde Vestel Ticaret A.Ş. ve Vestel Yetkili Bayileri’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu durumda yeni bir Takılabilir Ev Aletleri ihdası talep edilemez. Takılabilir Ev Aletleri alımında taksitlendirme yapılmayacaktır. Tüketici, 6502 sayılı Kanun uyarınca ürünün ayıplı hale gelmesi ve seçimlik haklarını kullanma şartlarının oluşması halinde iade etme hakkını kullanabilir. www.vestel.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde ise Mesafeli Satış Sözleşmesi Yönetmeliği uyarınca tüketicinin cayma hakkı mevcut olup; tüketicinin başkaca bir iade hakkı mevcut değildir. Herhangi bir sebeple Takılabilir Ev Aletleri’nin iade edilmesi talebinin Vestel tarafından kabul edilmesi halinde Takılabilir Ev Aletleri tutarı hediye çeki olarak tüketiciye verilecek olup, tüketicinin alacağı bakiye var ise yapılan ödeme yöntemi ile uyumlu olarak tüketiciye iade edilecektir. Tüketiciye verilen bu hak, herhangi Takılabilir Ev Aletleri’nin herhangi bir sebeple kullanılmadan iade edilebileceği şeklinde yorumlanamayacaktır. Takılabilir Ev Aletleri diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş. kampanyada değişiklik yapmak ya da iptal etmek hakkına haizdir. Son kullanma tarihi: 31 Aralık 2020’dır.

Detaylı ve güncel bilgileri Vestel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.