Vestel Beyaz Eşya Düğün Paketi

Vestel’in yıl sonuna özel kampanya fırsatları

Vestel, evlilik hazırlıkları içinde olan ve beyaz eşyalarını tamamlamak isteyen müşterileri için Aralık ayına özel kampanya fırsatları sunuyor.

Vestel’den yeni yıl hediyeleri

Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi hediye kampanyası

Seçili Vestel beyaz eşya, ankastre fırın ve TV ürün gruplarından 3 adet ürün alımına 699 TL değerindeki Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi hediye kampanyası bulunuyor.

İlgili kampanya 8 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 31 Mayıs 2021’dir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 8 farklı ürün kategorisinden 3 farklı ürün alındığında, Tavsiye Edilen Perakende değeri 699 TL olan Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi Hediye edilecektir. Ana ürünlerin iade edilmesi durumunda hediye ürün de iade edilmelidir. Kampanyalar birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel beyaz eşyalar Aralık ayına özel avantajlarla

Vestel beyaz eşya düğün paketi satın almak isteyenler için Aralık ayında özel fırsatlar sunuyor. Seçili Vestel beyaz eşya, ankastre fırın ve TV ürün gruplarından 3 adet ürün alımına Vestel Yıldız 8500 Şarjlı Süpürge 1.000 TL indirim fırsatıyla 1.799 TL yerine 799 TL’den satın alınabiliyor.

Belirtilen Vestel kampanyası 9 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 31 Mayıs 2021’dir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 8 farklı ürün kategorisinden 3 farklı ürün alındığında, Tavsiye Edilen Perakende değeri 1.799 TL olan Yıldız S8500 Şarjlı Süpürge 799 TL tavsiye edilen perakende fiyat ile satışa sunulacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel beyaz eşyalarda yıl sonuna özel indirimler

Aralık ayına özel kampanya fırsatlarından yararlanarak, beyaz eşya düğün paketi oluşturmak isteyenler için Vestel’de seçili beyaz eşya, ankastre fırın ve TV’lerin yanında 2. ürüne anında 300 TL indirim fırsatı sunuluyor.

Kampanya 8 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 31 Ocak 2021’dir Kampanya stoklarla sınırlı olup, seçili ürün kategorilerinden bir ürün alındığında, tavsiye edilen perakende fiyatı 299 TL ve üzeri Elektrikli Süpürge, Küçük Ev Aleti, TV, Beyaz Eşya veya Ankastre Fırın ürünlerinde anında 300 TL indirim uygulanacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel beyaz eşyalarda küçük ev aletleri hediye kampanyası

Vestel’de seçili beyaz eşya, ankastre fırın ve TV’lerin yanında seçili küçük ev aletleri anında hediye.

Kampanya 9 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 31 Ocak 2021’dir Kampanya stoklarla sınırlı olup, Hediye ürün kampanyası tavsiye edilen perakende fiyatı 299 TL olan Küçük Ev Aletlerinde geçerlidir. Ana ürünün iade edilmesi durumunda hediye ürün de iade edilmelidir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel’den ankastre set alan herkese mikrodalga fırın 299 TL

Kampanya 3-31 Aralık 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup; 3’lü Vestel ankastre set (1 ankastre fırın ve 1 ankastre ocak ve 1 ankastre davlumbaz) alımlarında geçerlidir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel TV’lerde avantajlı Aralık kampanyası

Vestel TV’lerin yanında Vestel V TAB Z1 10.1’’ tablet 999 TL

Seçili Vestel TV’lerin yanında 1.399 TL değerindeki Vestel V TAB Z1 10.1’’ tablet 999 TL kampanya fiyatıyla satışa sunuluyor.

Belirtilen kampanya 9 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 7 Ocak 2021’dir Kampanya stoklarla sınırlı olup, seçili 43” ve üzeri Vestel TV’lerden bir ürün alındığında, tavsiye edilen perakende fiyatı 1.399 TL değerindeki Vestel V TAB Z1 10.1” tablet 999 TL tavsiye edilen perakende fiyat ile satışa sunulacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Detaylı ve güncel bilgileri Vestel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.