PROFILO Kampanyaları

Profilo Beyaz Eşya Kampanyaları

Haziran 2019 Profilo beyaz eşya kampanyası kapsamında, %30’a varan indirimlerle yaz fırsatları sunuluyor.

Profilo’da +4 Yıl Ek Garanti Avantajı

Profilo ürünlerinizin ömrünü +2 veya +4 yıl ek garanti hizmetleri ile 5 ya da 7 yıla kadar uzatın. Sadece Profilo yetkili servis güvencesi ile satın almış olduğunuz ek garanti hizmeti, Profilo’nuza uzman servis deneyimi, orijinal yedek parça ve aksesuar desteği sağlar.

Otel, çamaşırhane vb. ticari amaçlı yerlerde kullanılmak üzere satın alınan ürünlere ek garanti belgesi yapılmaz. Cihazınızın garanti belgesi yerine geçen ek garanti servis fişinizi ve ürün satış faturanızı garanti sürenizin bitimine kadar saklayınız.

Ürün ve model bazında hangi ürünlere ek garanti satışı yapıldığı, fiyat bilgisi ve fatura tarihinden itibaren satın alma süresi konularında detaylı bilgi almak için 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilir veya Profilo Yetkili Servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

+2 veya +4 yıl ek garanti hizmetleri kapsamındaki Profilo ürünleri; soğutucular (tezgah altı, mini ve A-cool soğutucular hariç), derin dondurucular (tezgah altı ve mini dondurucular hariç), çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın (midi fırın ve mikrodalga fırın hariç), ankastre ürünler (soğutucu, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak), ocak, aspiratör ve davlumbazlardır.

+2 veya +4 yıl ek garanti hizmetlerini satın almak için en yakın Profilo Yetkili Servisini ziyaret edebilir veya 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Profilo Yetkili Servis güvencesi ile satın almış olduğunuz ek garanti hizmetini 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’ni arayarak teyit edebilirsiniz.

Profilo beyaz eşyalarda Haziran ayı taksit kampanyaları

-Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit. 2 ile 6 ay arası taksitli işlemlerde +6 taksit kampanyası.
-Yapı Kredi Bankası, World 2-9 ay arası taksitli işlemlerde +3 taksit kampanyası.
-Maksimum, 300 TL ve üzeri 2-8 ay arası taksitli işlemlerde +4 taksit kampanyası.
-Axess, 200 TL ve üzeri 2-8 ay arası taksitli işlemlerde +4 taksit kampanyası.
-Cardfinans, Bireysel kredi kartları ile
300 TL – 30.000 TL arası alışverişlerde 2-9 ay arası taksitli işlemlerde +3 taksit. Ticari kredi kartları ile 300 TL – 50.000 TL arası alışverişlerde 2-10 ay arası taksitli işlemlerde +2 taksit kampanyası.
-Advantage, 2-6 ay arası taksitli işlemlerde +6 taksit kampanyası.
-Paraf, 100 TL ve üzeri 2-9 ay arası taksitli işlemlerde +3 taksit kampanyası.

Profilo Kampanya Koşulları

Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, sanal kartlar, TEB Bonus, ING Bonus, DenizBank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir. Vadeli taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, TEB Bonus Business ve Alternatif Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Flexi kartların kampanyaya katılımı için EVET BOSCH / SIEMENS / PROFİLO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesinin 3340’a SMS olarak gönderilmesi gereklidir. Flexi kartların kampanyalara katılımı 30 Haziran 2019 tarihine kadar ücretsizdir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.

– Kampanyaya World Eko haricindeki tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Bireysel Worldcard’lar dahildir. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, vade farklı satış işlemleri, nakit çekimler, internetten veya mail order ile yapılan harcamalar dahil değildir.
– Türkiye İş Bankası kampanya koşullarına; Maximiles, Mercedes Kartlar ve şirket kredi kartları, vadematik kartları dahildir. MaxiPuan, aidatsız kartlar ve Maximum Fırsat altyapısı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
– Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Carrefour Axess, Free kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir. Free kart için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
– Bireysel kredi kartlarında (CardFinans Classic/Gold/Platinum/ClubFinans/ClubFinans Exclusive) geçerlidir. Artı Paket harici CardFinans Fix, CardFinans Nakit kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler +taksit kampanyalarına dahil değildir. Fix Card “Artı Paket” üyesi olmak için 0850 222 0 900’ü arayarak başvuru yapılması gerekmektedir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.
– Kampanyaya tüm HSBC Advantage kredi kartları dahil, ticari kartlar dahil değildir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
– Parafly ve Business kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

BSH Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş. Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 51 34770 Ümraniye / İSTANBUL. Bu fiyatlar derhal teslim şartıyladır.

Kampanya 1 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olup talepler stok ve üretim olanakları dahilinde karşılanacaktır. Bu kampanyada yer alan fiyat, kampanya ve uygulama çeşitlilikleri sadece gösterge ve tavsiye niteliğindedir. Fiyatlara KDV ve bandrol dahildir. KDV, bandrol ve diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Ürünler perakende satış noktalarında teslim edilecektir. Bu uygulama, 6502 Sayılı tüketicinin korunması hakkında Kanun’a ve yürürlükteki mevzuata uygundur. Montaj kampanyası dahilinde yer alan ürünler ileri teslim siparişleri kapsamamaktadır. Kampanya geçerlilik tarihlerinde sevk ve montaj koşulu bulunmaktadır.

Kampanya dahilindeki tüm Profilo ürünleri için ilgili faiz oranları şunlardır:

Profilo Buzdolapları için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,29, 3. seçenekte %4,28;
Profilo Derin Dondurucular için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,29, 3. seçenekte %4,19;
Profilo Çamaşır Makineleri için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,29, 3. seçenekte %3,99;
Profilo Kurutma Makineleri için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,27, 3. seçenekte %6,43;
Profilo Bulaşık Makineleri için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,30, 3. seçenekte %5,20;
Profilo Fırınlar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,30, 3. seçenekte %4,69;
Profilo Midi Fırınlar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,26, 3. seçenekte %3,51;
Profilo Mikrodalga Fırınlar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,24, 3. seçenekte %3,42;
Profilo Ocaklar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,25, 3. seçenekte %4,85;
Profilo Aspiratörler için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,25, 3. seçenekte %3,42;
Profilo Elektrikli Süpürgeler için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,30, 3. seçenekte %3,27;
Profilo Toz Torbaları için 1. seçenekte %0;
Profilo Küçük Ev Aletleri için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,70, 3. seçenekte %3,18;
Profilo Klimalar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,20, 3. seçenekte %3,51;
Profilo Ankastre Aksesuarlar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,08, 3. seçenekte %3,50;
Profilo Ankastre Fırınlar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,29, 3. Seçenekte %4,77;
Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,30, 3. seçenekte %4,59; Profilo Ankastre Mikrodalga Fırınlar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,23, 3. seçenekte %2,60; Profilo Ankastre Ocaklar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,32, 3. seçenekte %4,57;
Profilo Ankastre Aspiratörler için 1. Seçenekte %0, 2. seçenekte %3,30, 3. seçenekte %3,60;
Profilo Ankastre Davlumbazlar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,30, 3. seçenekte %4,51;
Profilo Ankastre Ahşap Fırın Ve Ocak Modülleri için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,14, 3. seçenekte %3,92;
Profilo Ankastre Setler için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %3,29, 3. seçenekte %4,68;
Profilo Profilo Televizyonlar için 1. seçenekte %0, 2. seçenekte %8,65.

Belirtilen Profilo fiyatları Türk Lirası üzerinden olup tavsiye edilen fiyatlardır. Türkiye çapında üretici firma teknik özelliklerde ürünlerini çağdaş teknoloji düzeyinde tutmak amacı ile her an değişiklik yapma hakkına sahiptir. 3 yıl garanti buzdolapları, bulaşık makineleri, tam otomatik çamaşır makineleri, fırınlar (mini ve midi fırınlar hariç), derin dondurucular ve klimalar için geçerlidir. Diğer ürünlerin garanti süresi ise 2 yıldır. Ödeme seçenekleri tüm ürün grupları için geçerlidir.

Profilo Beyaz Eşya Ürün Serileri

Bir Profilo ürünü satın alırken size kılavuzluk edecek serilerle tanışın; Comfort, Smart, Süper ve Premium. Profilolarla daha kolay bir hayata başlamak için tek yapmanız gereken; evinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanı seçmek.

Profilo Comfort Serisi
Sade tasarımı, verimli ve uzun ömürlü yapısıyla tek kelimeyle rahat. Profilo Comfort serisi ürünleri, basit ama kullanışlı özellikleri ve uygun fiyatlarıyla üstlerine düşen işi en iyi şekilde yaparak
kolay kullanım sunar.

Profilo Smart Serisi
Kolay kullanımı, güvenilir ve uzun ömürlü yapısıyla tek kelimeyle akıllı! Profilo Smart serisi ürünleri, tasarımıyla günlük ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılarken, farklılaşan özellikleriyle en iyi performans ve en efektif bütçe arayışında çözüm sunar.

Profilo Süper Serisi
Zamansız tasarımı, kaliteli ve verimli yapısıyla tek kelimeyle fonksiyonel. Profilo Süper serisi ürünleri, yüksek kapasiteli performansları ve hiç eskimeyen görünüşleriyle benzersiz bir ürün deneyimi sunar.

Profilo Premium Serisi
Modern tasarımı, üstün performansı ve fonksiyonel yapısıyla tek kelimeyle mükemmel!
Profilo Premium serisi ürünleri, görsel zenginlikleri ile evinizi güzelleştirirken, ileri teknolojileriyle mükemmel performans sunar.


Profilo Beyaz Eşyalar Haziran 2019  Kampanya Fiyatları

Profilo Ankastre Ürünler Haziran 2019  Kampanya Fiyatları


Detaylı ve güncel bilgileri Profilo Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.