Arçelik’ten Sevgililer Günü için hediye seçenekleri

Arçelik, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel teknoloji, küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde 1.250 TL’ye varan indirimler sunuyor.

Belirtilen Arçelik kampanyası 1 – 17 Şubat 2019 tarihleri arasında arcelik.com.tr’de ve Arçelik Mağazalarında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. 1 adet Grundig GSB 720 Bluetooth hoparlör alımına 1 adet hediye edilecektir. TV alımında hediye edilen Digiturk paketi 55 inç televizyonlarda geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş., kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Midi telve Türk Kahvesi makinesi ve multi şef profesyonel mutfak makinesi, sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri bekliyor.

Arçelik’ten Sevgililer Günü için farklı hediye seçenekleri
Arçelik, tasarım ve şıklığıyla öne çıkan ürünleriyle Sevgililer Günü için farklı hediye alternatifleri sunuyor. Arçelik, Sevgililer Günü konseptine uygun kırmızı renkleriyle öne çıkan ürünlerini, hediye arayışında olan ve sevgilisini özel hissettirmek isteyenlerle buluşturuyor.

Arçelik Midi telve Türk Kahvesi makinesi ve Arçelik multi şef profesyonel mutfak makinesi, sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri bekliyor.

Arçelik K 3400 kırmızı midi telve Türk kahvesi makinesi, Cooksense teknolojisiyle bol köpüklü kahveyi kolayca hazırlıyor. Dahili su deposu sayesinde kullanımı daha rahat bir hale getiren ürünle tek seferde 3 fincan kahve pişirilebiliyor. Ürün, 652 TL fiyatla müşterilere sunuluyor.

Arçelik K 1292 kırmızı multi şef profesyonel mutfak makinesi de sevdiklerinin hayatını kolaylaştırmak isteyenler için pratik bir hediye seçeneği oluşturuyor. Zaman ayarlama özelliğiyle kolay bir kullanım sunan ürün, döküm gövdeye sahip. Kablo sarma özelliği bulunan makine, aksesuarlarıyla çok amaçlı bir kullanım sunuyor. Ürün, 2.305 TL’ye satın alınabiliyor.

Detaylı ve güncel bilgileri Arçelik Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

sevgililer günü kampanyaları 2019, sevgililer günü hediyeleri, 14 şubat sevgililer günü