LG Beyaz Eşya Kampanyası 2021

LG Beyaz Beyaz Eşya Kampanyası

LG’den yaza özel kampanya fırsatları

LG marka beyaz eşya, elektronik ve küçük ev aletleri Haziran ayına özel kampanya fırsatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

LG çamaşır makinesi kampanyası

LG’nin Haziran ayına özel yaz kampanyası kapsamında, Steam teknolojisi ile %99,9 buhar hijyeni sağlayan LG buharlı çamaşır makineleri, anti alerjik yıkama için 1 yıllık Uni Baby Hassas Dokunuş deterjan hediyesi ile satışa sunuluyor.

LG çamaşır makinesi kampanya detayları ve katılım koşulları

Bu kampanya 01 Haziran 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında LG brandshop, Teknosa ve Media Markt mağazalarda geçerli olup seçili LG çamaşır modellerinde* geçerlidir Çamaşır makinesi alana 4 adet Uni Baby hassas dokunuş sıvı deterjan hediye edilecektir. Stoklarla sınırlıdır.

Deterjan Kampanyası Modelleri; F4V5RGP2T, F4V5RGP0W, F4R5VGW2T, F4R5VGW0W, F4V5RYP2T, F4V5RYP0W, F4R5VYW2T, F4R5VYW0W, F4J6VYP0W.

Tüketicinin kampanyaya katılım sürecini tamamlayabilmesi için: satın aldığı çamaşır makinesinin kurulumunu LG yetkili servisine yaptırması gerekmektedir. En geç 01 Temmuz 2021 tarihine kadar http://www.lgkampanya.com adresindeki online katılım sayfasına; Ad, Soyadı, Telefon, E-posta, Adres, Kurulum bilgilerini girmesi ; çamaşır makinesi faturasının ve kurulumu sırasında teslim edilen servis formunun fotoğrafını net ve okunur şekilde yüklemesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kampanya katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır. Bir seri no kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.

Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kayıtlarda, ilk önce kayıt yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve hediyeye hak kazanacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Girilen bilgilerin eksiksiz ve kampanya katılım koşullarına uygun olması durumunda hediye gönderimi en geç 60 gün içerisinde kargo ile teslim edilecektir. Hediye ürün belirtilen süre içinde tarafınıza ulaşmadıysa LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak bilgi alınız. Lütfen Çamaşır makinesi kurulumunuz için LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak randevu almayı unutmayınız. Belirtilen süre içerisinde Çamaşır makinesinin kurulumunu LG yetkili servisine yaptırmayan ve online katılım sayfasından başvurularını eksiksiz ve hatasız tamamlamayan tüketiciler kampanyadan faydalanamazlar.

Hediyeler tüketicilere ücretsiz olarak teslim edilecektir. Hediye gönderim adresi olarak yalnızca Türkiye sınırları içerisindeki adresler kabul edilmektedir. Katılımcı tarafından verilen adresin yanlış olmasından kaynaklanan teslimat problemlerinden (Ürün kurulum adresinin bulunamaması, başka bir kişiye teslim edilmesi vs.) LG sorumlu değildir Herhangi bir ücret talep edilmesi durumunda ödeme yapılmamasını önemle hatırlatırız.

Gönderim sırasında üçüncü kişilerden kaynaklı oluşabilecek hasar, zarar, kayıp vb. durumlardan LG sorumlu değildir. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir, Hediyenin iade edilemediği durumlarda hediyenin piyasa değeri olarak belirtilen değeri iade edilecek tutar olan asıl ürün fatura bedelinden düşülecektir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.

Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz.

Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez, hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz, devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Daha fazla bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir. Kullanıcı tarafından verilen tüm bilgiler LG’nin Gizlilik Politikası kapsamında işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için http://www.lg.com/tr/privacy

LG kurutma makinesi kampanyası

Haziran ayı boyunca geçerli LG beyaz eşya kampanyası dahilinde, Steam teknolojisi sayesinde %99,9 buhar hijyeni sağlayan LG kurutma makinelerinde 300 TL indirim, solo makine ile birlikte alımlarda ise 700 TL değerinde hediye fırsatı sunuluyor.

LG kurutma makinesi kampanya detayları ve katılım koşulları

Bu kampanya 01 Haziran 2021 30 Haziran 2021 tarihleri arasında sadece LG Premium mağazalarda, Teknosa, MediaMarkt mağazalarında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya katılan tüketicinin adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.

Kampanya süresi içerisinde LG marka kurutma makinesi ve Çamaşır makinesi bir arada satın almış olan tüketicilere kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda 4 paket Rossmann Marka kurutma mendili hediye edilecektir.

Tüketicinin kampanyaya katılım sürecini tamamlayabilmesi için: satın aldığı kurutma makinesinin kurulumunu LG yetkili servisine yaptırması gerekmektedir. En geç 01 Temmuz 2021 tarihine kadar https://www.lgkampanya.com/ adresindeki online katılım sayfasına; Ad, Soyad, Telefon, E-posta, Adres, Kurulum bilgilerini girmesi; kurutma makinesi faturasının ve kurutma makinesi kurulumu sırasında teslim edilen servis formunun fotoğrafını net ve okunur şekilde yüklemesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kampanya katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır. Bir seri no kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.

Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kayıtlarda, ilk önce kayıt yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve hediyeye hak kazanacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen bilgilerin eksiksiz ve kampanya katılım koşullarına uygun olması durumunda hediye gönderimi en geç 60 gün içerisinde kargo ile teslim edilecektir. Hediye ürün belirtilen süre içinde tarafınıza ulaşmadıysa LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak bilgi alınız.

Lütfen Çamaşır makinesi kurulumunuz için LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak randevu almayı unutmayınız. Belirtilen süre içerisinde Çamaşır makinesi kurulumunu LG yetkili servisine yaptırmayan ve online katılım sayfasından başvurularını eksiksiz ve hatasız tamamlamayan tüketiciler kampanyadan faydalanamazlar. Hediyeler tüketicilere ücretsiz olarak teslim edilecektir. Hediye gönderim adresi olarak yalnızca Türkiye sınırları içerisindeki adresler kabul edilmektedir. Katılımcı tarafından verilen adresin yanlış olmasından kaynaklanan teslimat problemlerinden (Ürün kurulum adresinin bulunamaması, başka bir kişiye teslim edilmesi vs.) LG sorumlu değildir Herhangi bir ücret talep edilmesi durumunda ödeme yapılmamasını önemle hatırlatırız.

Gönderim sırasında üçüncü kişilerden kaynaklı oluşabilecek hasar, zarar, kayıp vb. durumlardan LG sorumlu değildir.

Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir, Hediyenin iade edilemediği durumlarda hediyenin piyasa değeri olarak belirtilen değeri iade edilecek tutar olan asıl ürün fatura bedelinden düşülecektir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.

Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz. Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez, hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz, devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır. Daha fazla bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir. Kullanıcı tarafından verilen tüm bilgiler LG’nin Gizlilik Politikası kapsamında işleme alınacaktır.

LG Cord Zero A9 kampanyası

LG Cord Zero A9 elektrikli süpürge ile birlikte 889 TL değerinde Fakir Kaave Steel Türk Kahvesi makinesi hediye kampanyası, 30 Haziran 2021 tarihine kadar sadece LG Brandshop, Vatan ve Teknosa satış noktalarında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

LG Cord Zero A9 kampanyası detayları ve katılım koşulları

Bu kampanya 01 Haziran 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında sadece LG Brandshop, Vatan ve Teknosa satış noktalarında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya katılan tüketicinin adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.

Kampanya süresi içerisinde LG marka A9 süpürge satın almış olan tüketicilere kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda Fakir Markalı Kaave Steel Türk kahve makinesi veya Total bakım başlık kiti son kullanıcının seçimine göre gönderimi yapılacaktır.

Tüketicinin kampanyaya katılım sürecini tamamlayabilmesi için: En geç 01 Temmuz 2021 tarihine kadar online katılım sayfasına; Ad, Soyadı, Telefon, E-posta, Adres, Fatura bilgilerini girmesi ; Süpürge faturasının fotoğrafını net ve okunur şekilde yüklemesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kampanya katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Bir seri no kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kayıtlarda, ilk önce kayıt yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve hediyeye hak kazanacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen bilgilerin eksiksiz ve kampanya katılım koşullarına uygun olması durumunda hediye gönderimi en geç 60 gün içerisinde kargo ile teslim edilecektir. Hediye ürün belirtilen süre içinde tarafınıza ulaşmadıysa LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak bilgi alınız.

Gönderim sırasında üçüncü kişilerden kaynaklı oluşabilecek hasar, zarar, kayıp vb. durumlardan LG sorumlu değildir. Hediye ürünün garanti kapsamında servis alması gerektiği durumlarda ürünün kutusunda bulunan LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından kaşelenmiş ve asıl ürün fatura bilgilerinin yazılı olduğu garanti belgesinin mutlaka ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde tüketici hediye ürün bakımından Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan seçimlik hakları talep edemez.

Kampanya kapsamında satın alınan asıl üründe Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariç iade kabul edilmeyecektir. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde asıl ürünün iadesi kabul edilmeyecektir.

Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir, Hediyenin iade edilemediği durumlarda hediyenin piyasa değeri olarak belirtilen değeri iade edilecek tutar olan asıl ürün fatura bedelinden düşülecektir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.

Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz. Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez. LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Daha fazla bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir. Kullanıcı tarafından verilen tüm bilgiler LG’nin Gizlilik Politikası kapsamında işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için LGE Electronics Ticaret A.Ş. LGE Kampanya Müşterileri için Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma Metnini inceleyiniz.

Detaylı ve güncel bilgileri LG Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Klima Alırken Nelere Dikkat Etmeli?