LG Buzdolabı Kampanyası

LG InstaView Buzdolabı Modelleri

LG InstaView Buzdolabı, 1.209 TL değerinde hediye paketi kampanyası ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Gelişmiş teknolojisi ve geniş iç hacmi ile LG InstaView Buzdolabı alan herkes, 3 set toplam 15 adet farklı boylarda Tefal saklama kabı ve LG PK3 Speaker hediye kampanyasından Kasım ayı sonuna kadar faydalanabilir.

Ayrıca, LG GR-X31FTKHL buzdolabı için tavsiye edilen fiyattan 2.000 TL eskiyi getir indirimi avantajı bulunuyor.

LG Kampanya Katılım Koşulları

1. Bu kampanya 19 Temmuz 2019 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında sadece LG Premium, Teknosa ve
Media Markt mağazalarda geçerli olup tüm LG InstaView* buzdolabı modellerinde geçerlidir. Katılımcılara Tefal marka Masterseal Fresh 5’li Saklama Kabı Seti ve LG PK3 Bluetooth speaker
hediye edilecektir. Stoklarla sınırlıdır.

2. Tüketicinin kampanyaya katılım sürecini tamamlayabilmesi için: satın aldığı çamaşır makinesinin
kurulumunu LG yetkili servisine yaptırması gerekmektedir. En geç 30 Kasım 2019 tarihine kadar
http://www.lgkampanya.com adresindeki online katılım sayfasına; Ad, Soyadı, Telefon, E-posta, Adres, Kurulum bilgilerini girmesi ; Buzdolabı faturasının ve Buzdolabı kurulumu sırasında teslim edilen servis formunun fotoğrafını net ve okunur şekilde yüklemesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kampanya katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır. Bir seri no kampanyadan sadece 1 kez
faydalanabilir. Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kayıtlarda, ilk önce kayıt yaptıran
tüketicinin kaydı kabul edilecek ve hediyeye hak kazanacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen bilgilerin eksiksiz ve kampanya katılım koşullarına uygun olması durumunda hediye gönderimi en geç 60 gün içerisinde kargo ile teslim edilecektir. Hediye ürün belirtilen süre içinde tarafınıza ulaşmadıysa LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak bilgi alınız. Lütfen Buzdolabı kurulumunuz için LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak randevu almayı unutmayınız. Belirtilen süre içerisinde Buzdolabı kurulumunu LG yetkili servisine yaptırmayan ve online katılım sayfasından başvurularını eksiksiz ve hatasız tamamlamayan tüketiciler kampanyadan faydalanamazlar. Hediyeler tüketicilere ücretsiz olarak teslim edilecektir. Hediye gönderim adresi olarak yalnızca Türkiye sınırları içerisindeki adresler kabul edilmektedir. Katılımcı tarafından verilen adresin yanlış olmasından kaynaklanan teslimat problemlerinden (Ürün kurulum adresinin bulunamaması, başka bir kişiye teslim edilmesi vs.) LG sorumlu değildir Herhangi bir ücret talep edilmesi durumunda ödeme yapılmamasını önemle hatırlatırız.

3. Gönderim sırasında üçüncü kişilerden kaynaklı oluşabilecek hasar, zarar, kayıp vb. durumlardan LG
sorumlu değildir.

4. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir, Hediyenin iade edilemediği durumlarda hediyenin piyasa değeri olarak belirtilen değeri iade edilecek tutar olan asıl ürün fatura bedelinden düşülecektir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.

5. Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz.

6. Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez, hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz,
devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

7. LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar.

8. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.

9. Daha fazla bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir. 10. Kullanıcı tarafından verilen tüm bilgiler LG’nin Gizlilik Politikası kapsamında işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için
http://www.lg.com/tr/privacy

Detaylı ve güncel bilgileri LG Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.