LG Buzdolabı Kampanyası 2021

LG Buzdolabı Kampanyası 2021

LG buzdolabı modellerinde yaz fırsatları

Temmuz ayında LG InstaView buzdolabı ve LG InstaView üstten ve alttan buzluklu buzdolabı modelleri cazip kampanya fırsatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

LG’den Temmuz fırsatı

LG üstten ve alttan buzluklu buzdolabı modellerinde 200 TL Carrefour çeki hediye ediliyor.

Bu kampanya 1 Temmuz 2021- 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında LG BrandShop, MediaMarkt ve Teknosa alınan LG marka buzdolabı modellerinde(InstaView modelleri hariç) için geçerli olup, stoklarla
sınırlıdır. (geçerili olmayan modeller; GR-Q31FMKHL,GC-Q22FTQKL ve GC-Q247CSBV)

Kampanya süresi içerisinde LG marka buzdolabı modellerden satın alan tüketicilere Carrefour’da geçerli 200 TL tutarında hediye çeki hediye edilecektir.

Tüketicilerin kampanya çerçevesinde tedarik edilecek promosyon hakkından faydalanabilmeleri için kampanya tarihleri içerisinde belirtilen modelden satın almış olmaları, satın aldıkları ürünün fatura tarihinden geçerli olmak üzere en geç 1 ay içerisinde LG yetkili servisine kurulumunu yaptırmaları ve 01 ağustos 2021 tarihine kadar www.lgkampanya.com adresindeki kampanya katılım formunu doldurmaları gerekmektedir.

LG buzdolabı kampanyası detayları ve katılım koşulları

LG InstaView buzdolabı kampanyası

Temmuz ayı boyunca LG GR-Q31FMKHL Buzdolabı alana CordZero A9 süpürge hediye edilecektir.

Bu kampanya 1 Temmuz 2021- 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında LG BrandShop, MediaMarkt ve Teknosa alınan LG marka GR-Q31FMKHL buzdolabı modeli için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanya süresi içerisinde LG marka LG InstaView GR-Q31FMKHL modeli satın alan son kullanıcılara LG A9ESSENTIAL kablosuz dik süpürge hediye edilecektir.

Tüketicilerin kampanya çerçevesinde tedarik edilecek promosyon hakkından faydalanabilmeleri için kampanya tarihleri içerisinde belirtilen modelden satın almış olmaları, satın aldıkları ürünün fatura tarihinden geçerli olmak üzere en geç 1 ay içerisinde LG yetkili servisine kurulumunu yaptırmaları ve 01 Ağustos 2021 tarihine kadar www.lgkampanya.com
adresindeki kampanya katılım formunu doldurmaları gerekmektedir. Hediye hakkından yararlanılabilmesi için ürün kurulumu yapılması şarttır.

LG InstaView buzdolabı kampanyası detayları ve katılım koşulları

Detaylı ve güncel bilgileri LG Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Buzdolabınızı Daha Verimli Kullanmanın Yöntemleri