LG Çamaşır ve Kurutma Makinesi Kampanyaları

LG çamaşır makinesi kampanyası

Temmuz ayı boyunca LG Brand Shop’lardan LG buhar özellikli çamaşır makinesi alanlara 4 adet 1500 ml Uni Baby hassas dokunuş sıvı çamaşır deterjanı hediye ediliyor.

Alerjenleri %99,9’a varan oranla yok etmesiyle öne çıkan LG Buhar özellikli çamaşır makineleri, en kirli çamaşırları bile hassas bir şekilde temizlerken ekstra hijyen sağlıyor.

Kazanın tamamına 60 derecelik buhar vererek giysilerdeki bakteri ve alerjenleri ortadan kaldıran LG Buhar özellikli çamaşır makineleri, yapay zeka teknolojisi ile makinedeki çamaşırların cinsini, ağırlığını ve hacmini belirleyerek bu çamaşırlara uygun programı kendisi seçiyor.

LG AIDD teknolojisine sahip buhar özellikli çamaşır makineleri, farklı cins kumaşlardan oluşan çamaşır grubunu tanımlayarak yıkama hareketlerini, sıcaklığı ve süreyi buna göre programlıyor. LG Çamaşır Makineleri Akıllı Eşleşme (Smart Pairing) özelliği ile çamaşır makinesinde yıkanan çamaşır grubunun cinsine göre, kurutma makinesinin de otomatik olarak uygun programı seçmesi sağlanıyor.

ThinQ özelliği sayesinde de kullanıcılar, uzaktan çamaşır makinelerini çalıştırabiliyor, programlayabiliyor ya da program sonlandırabiliyor. Çamaşır devri bittiği zaman cep telefonlarına uyarı alabiliyor.

LG kurutma makinesi kampanyası

Temmuz ayı boyunca geçerli LG beyaz eşya kampanyası dahilinde, %99,9 buhar hijyeni sağlayan LG kurutma makinelerinde 300 TL indirim, solo makine ile birlikte alımlarda ise 700 TL değerinde hediye fırsatı sunuluyor.

Bu kampanya 01 Temmuz 2021 – 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında sadece LG Premium mağazalarda, Teknosa, MediaMarkt mağazalarında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya katılan tüketicinin adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.

Kampanya süresi içerisinde LG marka kurutma makinesi ve Çamaşır makinesi bir arada satın almış olan tüketicilere kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda 4 paket Rossmann marka kurutma
mendili hediye edilecektir.

Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez, hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz, devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

Detaylı ve güncel bilgileri LG Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.