OPPO Sömestir Hediyesi Tavsiyesi

Marka, çocuklarına hediye almak isteyen ailelere, yüksek kaliteli teknolojilere uygun fiyatlarla ulaşmayı sağlayan “A Serisi 2020” akıllı telefonlarını öneriyor .

OPPO sömestir tatili öncesinde ebeveynleri şirketin popüler seçenekleri haline gelen “A Serisi 2020” akıllı telefonlarını hediye seçeneklerini önerdiğini duyurdu.

OPPO’dan yapılan açıklamaya göre, OPPO’nun son dönemde gençler arasında trend olan akıllı telefon modelleri, sömestr tatilinin en popüler hediye seçenekleri olarak öne çıkıyor. OPPO, çocuklarına hediye almak isteyen ailelere, yüksek kaliteli teknolojilere uygun fiyatlarla ulaşmayı sağlayan “A Serisi 2020” akıllı telefonlarını öneriyor. Şarkıcı Sıla’nın rol aldığı reklam kampanyası ile dikkati çeken “A Serisi 2020”, A9 ve A5 modellerinden oluşuyor.

OPPO öğrencilerin tatil heyecanını artırıyor.

OPPO A9 2020’de, 48MP Ana Kamera, 8MP Ultra Geniş Lens, 2MP Mono Lens ve 2MP Portre Lensi içeren çok amaçlı bir dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. OPPO A5 2020 modeli de çok amaçlı dörtlü kamera kurulumu ve 12MP Ana Kamerası ile dikkat çekiyor. Bu özellikler, insan gözünün algılayabileceği parlaklığı ve ayrıntıyı aşan gece manzaralarını çekebilmeyi mümkün kılan Ultra Gece Modu 2.0 teknolojisi ile destekleniyor.

OPPO A9 2020, 16MP selfie kamerası ile donatılırken, A5 2020 modelinde ise 8MP selfie kamera bulunuyor. Her iki selfie kamerası da, fotoğraflarda en yeni trendlere göre kişiselleştirme sağlamak için yapay zeka güzelleştirme teknolojisini kullanıyor.19 saat kesintisiz çalışmayı destekleyebilen yüksek kapasiteli 5000mAh batarya, yüksek ses seviyesi ve gelişmiş ses kalitesi sunan çift stereo hoparlörler,her zaman ve her yerde etkileyici, heyecan verici seslerle videolar izleyebilmeyi ve kesintisiz oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Android 9.0 tabanlı ColorOS 6 ile çalışan OPPO “A Serisi 2020” akıllı telefonlarda, hayatı kolaylaştıran parmak izi ve yüz kilidini açma özellikleri mevcut. 128 GB yüksek kapasiteli, çok yönlü bellek seçeneklerinin yanı sıra 256 GB’a kadar belleği destekleyebilen iki kartlı yuva (Sim + MicroSD) özelliği, hayatın güzel anlarını kaydetmek için daha fazla alan sağlıyor.

“OPPO A 2020 Serisi”nde yer alan A5 2020 modeli “Işıltılı Beyaz” ve” Parlak Siyah”, A9 2020 modeli ise “Deniz Yeşili”, “Uzay Moru” renk seçenekleri ile ailelerin ve çocukların beğenisine sunuluyor.

Detaylı ve güncel bilgileri Oppo Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.