Samsung Beyaz Eşya Düğün Paketi

Samsung beyaz eşya düğün paketi kampanyası

Samsung Mayıs ayında düzenlediği beyaz eşya düğün paketi kampanyasıyla, seçili Samsung beyaz eşya alımlarında, Samsung televizyonlar için özel indirim fırsatı sunuyor. Seçili üçlü Samsung beyaz eşya alımında 1.500 TL, seçili ikili Samsung beyaz eşya alımında 1.000 TL değerindeki, Samsung Online Mağaza’da seçili televizyonlarda geçerli hediye çeki kazanma şansından yararlanabilirsiniz.

Samsun kampanya koşulları:
• Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “Samsung Seçili Beyaz Eşya Alanlara Televizyonda Kaçırılmayacak İndirim Fırsatı (‘Kampanya’) kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
• Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili satış noktalarından 15.04.209 – 15.06.2019 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan Samsung marka beyaz eşya (‘Ürün/ler’) (buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürünleri) için geçerli olup; bu ürünlerden herhangi bir ikili ürün veya herhangi bir üçlü ürün satın alan tüketiciler (“Katılımcı”), shop.samsung.com/tr/samsung-ceyiz-kampanyasi adresine başvuru yaparak kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda kampanyadan yararlanmaya hak kazanacaktır.
• Kampanyaya dahil olan seçili beyaz eşya(buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi) ürünlerini satın alan tüketiciler, kampanya şartlarını yerine getirmek ve uygun başvuruyu shop.samsung.com/tr/samsung-ceyiz-kampanyasi adresinden en geç 25.06.2019 tarihine kadar gerçekleştirmek koşuluyla https://shop.samsung.com/tr web sitesinde satışa sunulan ve stoğu bulunan televizyon modellerinin tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden alınan ürün grubu adetine bağlı olarak ikili alımda KDV dahil 1000 TL, üçlü alımda ise KDV dahil 1500 TL indirim sağlayacak indirim kodu almaya hak kazanacaktır.
• Kampanyalı beyaz ürün satın alım tarihleri: 15.04.2019- 15.06.2019 tarihleri arasındadır.Kampanyaya başvuru tarihleri 15.04.2019-25.06.2019 tarihleri arasındadır. Bu tarihler dışında yapılacak kampanya başvuruları reddedilecektir. Kampanyalı indirim kodlarının tüketici tarafından kullanım tarihleri: 15.04.2019-10.07.2019 tarihleri arasındadır. 10 Temmuz 2019 tarihinden sonra indirim kodu geçersiz olacaktır.
• Kampanyada bahsi geçen indirim kodları sadece https://shop.samsung.com/tr web sitesinde satışa sunulan ve stoğu bulunan televizyon modellerinde geçerli olacaktır.
• (“Katılımcı”), kampanyaya dahil beyaz eşya ürünlerinden herhangi bir ikili ürün grubundan satın alım yapması ve (örneğin: kampanyaya dahil herhangi bir buzdolabı ve çamaşır makinesi veya herhangi bir buzdolabı ve bulaşık makinesi veya herhangi bir çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin birlikte alınması durumunda) shop.samsung.com/tr/samsung-ceyiz-kampanyasi adresinden kampanyaya uygun şekilde başvuru sağlaması durumunda, https://shop.samsung.com/tr web sitesinde satışa sunulan ve stoğu bulunan televizyon modellerinin tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden KDV dahil 1000 TL değerinde indirim kodu almaya hak kazanacaktır. Şüpheye mahal vermemek üzere, aynı ürün grubundan birden fazla ürün satın alınması halinde kampanya geçerli olmayacaktır.(Örneğin: iki buzdolabı satın alınması halinde kampanyadan faydalanılamayacaktır. Kampanyaya dahil her ürün grubundan bir ürün seçilerek, iki ürünün birlikte ve tek faturada düzenlenmek sureti ile satın alınması gerekmektedir.)• (“Katılımcı”), kampanyaya dahil beyaz eşya ürünlerinden herhangi bir üçlü ürün grubundan satın alım yapılması ve (örneğin: kampanyaya dahil herhangi bir buzdolabı ve çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin birlikte alınması durumunda) shop.samsung.com/tr/samsung-ceyiz-kampanyasi adresinden kampanyaya uygun şekilde başvuru sağlaması durumunda, https://shop.samsung.com/tr web sitesinde satışa sunulan ve stoğu bulunan televizyon modellerinin tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden KDV dahil 1500 değerinde indirim kodu almaya hak kazanacaktır. Şüpheye mahal vermemek üzere, aynı ürün grubundan birden fazla ürün satın alınması halinde kampanya geçerli olmayacaktır.(Örneğin: iki buzdolabı, bir çamaşır makinesi satın alınması halinde kampanyadan faydalanılamayacaktır. Kampanyaya dahil her ürün grubundan bir ürün seçilerek, üç ürünün birlikte ve tek faturada düzenlenmek sureti ile satın alınması gerekmektedir.)
• Kurumsal satın alınan Ürünler kampanya kapsamı dışındadır.
• Katılımcı, kampanyadan sadece bir defaya mahsus olmak üzere yararlanabilecektir. Mükerrer başvurular reddedilecektir.
• Kampanyaya dahil olan Samsung buzdolabı, Samsung çamaşır makinesi, Samsung bulaşık makinesi ürün model kodlarına “https://www.samsung.com/tr/offer/ceyiz-kampanyasi” adresinden ulaşabilirsiniz.
• Yukarıda belirtilen seçili Samsung beyaz eşya(buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi) ürünlerini satın alan tüketiciler, kampanya şartlarını yerine getirmek ve uygun başvuruyu shop.samsung.com/tr/samsung-ceyiz-kampanyasi adresinden en geç 25.06.2019 tarihine kadar gerçekleştirmek koşuluyla https://shop.samsung.com/tr web sitesinde satışa sunulan ve stoğu bulunan televizyon modellerinin tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden alınan ürün grubu adetine bağlı olarak ikili alımda KDV dahil 1000 TL, üçlü alımda ise KDV dahil 1500 TL indirim sağlayacak indirim kodu almaya hak kazanacaktır.
• Ürünleri kampanya koşullarına uygun olarak satın alan katılımcıların, en geç 25.06.2019 tarihine kadar shop.samsung.com/tr/samsung-ceyiz-kampanyasi adresinden kampanya koşullarına uygun başvuruyu yapması gerekmektedir. Belirtilen şekilde başvuru yapmayan katılımcılar kampanyadan faydalanamazlar.
• Kampanyalı beyaz eşya ürünlerini 15.04.2019-15.06.2019 tarihleri arasında satın alan katılımcı, en geç 25.06.2019 tarihine kadar shop.samsung.com/tr/samsung-ceyiz-kampanyasi web sitesi adresinde yer alan kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmalı,iletişim bilgilerinin (cep telefonu,e-mail,adres) ve ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını ve satın alınan ürünün seri numara bilgisini, başvuru sayfasında belirtilen yere yüklemeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılan katılımcının, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir. En geç 25.06.2019 tarihine kadar shop.samsung.com/tr/samsung-ceyiz-kampanyasi web sitesi adresi üzerinden başvurusunu hiç ve/veya gereği gibi(eksiksiz ve doğru) tamamlamayan katılımcılar, kampanyadan faydalanamaz.
• Kampanya başvuru formundaki bilgiler ile faturada verilen bilgilerin aynı olması gerekmektedir.
• Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve kampanya koşullarına uygun olması durumunda, kampanyadan faydalanabilecektir.
• Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin kampanya kapsamındaki faydaların sağlanması amacıyla 3. kişiler ile paylaşılacağını kabul etmektedirler.
• Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.
• Katılımcının tüm kampanya koşullarını yerine getirmesinin ardından indirim kodu hakkından yararlanması için; söz konusu indirim kodu, katılımcının başvuru formunda vereceği cep telefonu numarasına 3. taraf bir firma aracılığıyla 10 gün içinde (onaylanan başvuru tarihinin SMS ve email ile bildirilmesinden itibaren) katılımcıya SMS olarak gönderilecektir. Kampanya koşullarını yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili indirim kodundan faydalanamayacağı bilgisi SMS ve/veya e-mail ile iletilecektir.
• Verilen iletişim(SMS ve/veya e-mail gönderimi için gereken cep telefonu ve mail adresi) ve adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlardan Samsung herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. İndirim kodunun gönderileceğine ilişkin bildirimin SMS ve/veya mail ile yapılmış olmasına rağmen, bildirimden itibaren 10 gün sonunda indirim kodunu teslim almayan katılımcılar, Samsung’un Çağrı merkezini(444 77 11 ) arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapmalılardır.
• Kampanyaya dahil olan ürünler ve indirim koduyla satın alınan televizyon ürünlerinde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkı Kanunu’ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda katılımcıya indirim kodu ile satın alınan televizyonun da iadesi gerçekleşecektir.
• Katılımcının indirim kodunun parasal karşılığını talep etme hakkı bulunmamaktadır.
• Katılımcının, söz konusu indirim kodunu almasından sonra https://shop.samsung.com/tr web sitesinde satışa sunulan ve stoğu bulunan televizyon model seçimi yapmasının ardından alanda çıkacak ödeme ekranında, tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden indirim kodunun girilmesiyle görülecek son fiyatını ödeme işleminin banka veya kredi kartı ile tamamlanması gerekmektedir.
• Katılımcının kampanyaya uygun başvuru yapmasının ardından alacağı indirim kodu ile, https://shop.samsung.com/tr web sitesinde satışa sunulan ve stoğu bulunan televizyon ürününü sepete ekledikten sonra indirim kodu alanına, bu kodu yazması gerekecektir.
• Tavsiye edilen satış fiyatı değişiklik gösterebilir. Stok adeti 1070.
• Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, shop.samsung.com/tr/samsung-ceyiz-kampanyasi belirtilen web sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.
• Beyaz eşyanın iade edilmesi halinde tüketicinin, bu kampanya koşulları kapsamında aldığı indirim kodu ile satın aldığı televizyon ürününü de iade etmesi gerekmektedir. Kampanyadan tacirler ve ticari unvan sahipleri yararlanamaz.
• Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kodları ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye kodlarını iptal etme hakkına sahiptir.
• Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.
• Katılımcı bilgileri kampanya amacına uygun olarak 3. kişilerle paylaşılacaktır. Samsung bilgilerinizi, kampanya kapsamında, Samsung Gizlilik Politikası’na (https://www.samsung.com/tr/info/privacy.html adresinde bulunan) uygun olarak toplamakta, kullanmakta ve 3. kişilerle paylaşmaktadır.
• Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
• Güncel kampanya koşulları www.samsung.com/tr/ceyiz-kampanyasi adresindedir.
Detaylı ve güncel bilgileri Samsung Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.