Samsung Beyaz Eşya Kampanyası 2020

Samsung beyaz eşyalarda Temmuz ayı kampanya fırsatları

Temmuz ayında Samsung beyaz eşyalar 2.000 TL’ye varan indirim, vade farksız taksit veya taksit erteleme fırsatıyla satışa sunuluyor.

Samsung beyaz eşya kampanyası koşulları

Kampanya 01.07.2020 – 31.07.2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Tüketiciler, seçili Samsung buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, ankastre ocak, ankastre davlumbaz, mikrodalga fırın veya elektrikli süpürge alışverişlerinde, peşin fiyatına vade farksız satın alıp, üç ay sonra ödeme hakkına sahip olacaklardır. İlgili tarihlerle alakalı kredi kullandırılan bankadan tüketiciye bilgilendirme yapılacaktır. Ödeme tarihlerinin belirlenmesi Samsung’un sorumluluğunda degildir.

Taksit ve vade imkanları münhasıran ING Bank tarafından sağlanmakta olup, Samsung’un sorumluluğu bulunmamaktadır. ING, günün koşullarına göre, kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir.

Kampanya, seçili model ürünler için geçerli olup, sadece anlaşmalı mağazalarda kullanılabilir. Mağazada kullanılan kredi tutarı, alışveriş tutarının üzerinde olamaz ve kredi tutarı nakit olarak tahsil edilemez. Samsung’un ve kampanyayı gerçekleştiren üçüncü taraf kuruluşun kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Satış fiyatları Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir. Fiyatlara KDV dahildir. Kampanya Türkiye sınırlarında geçerlidir. Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’ na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler. Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Samsung ankastre ürünlerde Temmuz kampanyası

Samsung ankastre ürünlerinden seçili fırın, ocak ve davlumbaz set alımlarında geçerli %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Samsung ankastre kampanyası koşulları

Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (“Samsung”) tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili bayilerinden ve shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden 01.07.2020 – 31.07.2020 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan seçili Samsung marka ankastre fırın, ankastre ocak, ankastre davlumbaz ürün (‘Ürün/ler’) modelleri için geçerli olup; tüketiciler (“Katılımcı”) belirtilen ankastre grubu ürünlerinden ankastre fırın, ankastre ocak ve ankastre davlumbazı aynı anda satın alarak üçlü set oluşturdukları takdirde kampanyadan yararlanarak, ankastre üçlü setin (ankastre fırın, ankastre ocak ve ankastre davlumbaz) KDV Dahil satış fiyatı üzerinden %20 indirim fırsatı yakalayacaklardır.

Kampanya kapsamındaki ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya dahil olan ve üçlü set alınması durumunda %20 indirim sağlanacak olan seçili Samsung ürün modelleri : NV60K3110BS/TR, NV60K5140BB/TR, NV60K7140BB/TR, NV60M7140BW/TR, NV70K2340RS/TR, NV70K2340RB/TR, NV75R7647RS/TR model kodlu fırınlar, NA64H3110AS/TR, NA64H3030AS/TR, NA64N7100AB/TR, NA64H3010AK/TR, NA64M7100AW/TR, CTR464EB01/XTR model kodlu ocaklar, NK24M1030IS/UR, NK24M3050PS/U1, NK24N7060VB/TR, NK24M5070CS/UR, NK24M5070BS/UR, NK24M7060VW/TR, NK24M5070BG/UR model kodlu davlumbaz modelleridir.  Fırın, Ocak ve Davlumbaz her ürün grubu için stok adedi: 4000 Kampanya, diğer Samsung kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyadan tacirler ve ticari unvan sahipleri yararlanamaz. Kurumsal satın alınan Ürünler kampanya kapsamı dışındadır.

Her katılımcı kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanabilir. Ürün fiyatları ve indirim oranları Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir. Tüketicilerin bilgileri, kampanyaya katılım halinde, Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak yetkili bayiler üzerinden elde edilmektedir /toplanmaktadır. Tüketicinin bilgileri kampanya katılımı için gerekliliklerin yerine getirilmesi amacıyla hizmet sağlayıcılarla paylaşılabilir. Ürünlerin teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır.

Samsung, kampanya şartlarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar, değişiklikler web sitesinde duyurulur. Kampanya, Türkiye sınırları dahilindedir. Kampanyayla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/ankastre-kampanyasi adresinden ulaşabilirsiniz. Samsung güncel mağaza listesi için bkz. https://www.samsung.com/tr/beyazesya-bayilistesi/

Detaylı ve güncel bilgileri Samsung Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.