Samsung Beyaz Eşya Kampanyası 2020

Samsung, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinde Nisan ayına özel kampanya avantajları sunuyor.

Samsung Beyaz Eşya Kampanyası

Nisan ayına özel kampanya fiyatlarıyla Samsung beyaz eşyalar kapınıza geliyor.

Samsung Beyaz Eşya Kampanyası Koşulları:

Kampanya, 16.04.2020-30.04.2020 tarihleri arasında Samsung tarafından ithal edilen, kampanyaya dahil olan ve başvurulan ilgili Samsung yetkili bayisinde stoğu bulunan Samsung marka beyaz eşya (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre fırın, ankastre ocak, ankastre davlumbaz, mikrodalga fırın, elektrikli süpürge) (‘Ürün/ler’) için geçerli olup, ürünlerden herhangi birinin satın alınması için https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-kapida-odeme-kampanyasi/ adresinde yer alan başvuru formunu dolduran ve kapıda ödeme yapacak olan tüketiciler için geçerlidir. (“Katılımcı”) Kampanya, koşullarına uygun başvuru gerçekleştiren tüketicilere, satın aldığı üründe (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre fırın, ankastre ocak, ankastre davlumbaz, mikrodalga fırın, elektrikli süpürge) KDV dahil 250 TL’ye varan indirim ve ürünün katılımcıya doğrudan teslimi fırsatını sağlamaktadır.

Kampanyaya katılım için; eve teslim seçeneğini içeren ve istenilen ürünün stoğunun bulunduğu en yakın Samsung yetkili bayisine yönlendirme yapan başvuru sayfası üzerinden başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-kapida-odeme-kampanyasi/ adresinde yer almaktadır.

Kampanya yalnızca yukarıda bahsedilen herhangi bir beyaz eşya ürününün satın alınması için başvuru formunu dolduran ve kapıda ödeme yapacak olan Katılımcılar için geçerlidir.

KDV dahil 250 TL tutarındaki indirim en yüksek indirim tutarı olmakla beraber yalnızca buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi alımında uygulanacaktır.

Katılımcı, satın aldığı ürünün Samsung yetkili bayi tarafından verilen tarihte teslim edileceğini kabul etmektedir.

Kampanyadan yalnızca bir ürün alımında faydalanılabilecektir.

Kampanya kapsamında belirtilen ürün modelleri ve indirim tutarları Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir. İndirim koşulları ve kampanyaya dahil olan ürünlere ait açıklamalar aşağıda yer almaktadır.

Kampanya kapsamında satın alınan beyaz eşya ile birlikte satın alınacak üründe verilen indirim tutarları ise aşağıda belirtilmiştir.

  • Buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi alımında geçerli KDV dahil 250 TL indirim,
  • Ankastre fırın, ankastre ocak veya ankastre davlumbaz alımında geçerli KDV dahil 150 TL indirim,
  • Elektrikli süpürge veya mikrodalga fırın alımında geçerli KDV dahil 50 TL indirim.

Tavsiye edilen satış fiyatları değişiklik gösterebilir. Kampanya ürün, renk ve modelleri stoklarla sınırlıdır. Stok adedi: 200.

Ürün teslimatı, satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.

Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.

Kurumsal satın alınan Ürünler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, diğer Samsung kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanyadan tacirler ve Samsung çalışanları faydalanamaz.

Her tüketici kampanyadan bir kez faydalanabilir.

Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

Kampanyaya katılım için son satın alım tarihi 30.04.2020 (saat 23:59) olup, sonraki günlerde yapılan satın alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya dahil olan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkı Kanunu’ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda katılımcıya sunulan indirim hakkının da iadesi gerçekleştirilmelidir.

Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen websitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.

Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların ve sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye haklarını iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanya, Türkiye sınırları dahilindedir.

Katılımcı bilgileri kampanya amacına uygun olarak 3. kişilerle paylaşılacaktır. Samsung bilgilerinizi, kampanya kapsamında, Samsung Gizlilik Politikası’na (https://www.samsung.com/tr/info/privacy/ adresinde bulunan) uygun olarak toplamakta, kullanmakta ve 3. kişilerle paylaşmaktadır. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. – Kampanyayla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi üzerinden ve başvuru sayfası olan https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-kapida-odeme-kampanyası/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Samsung Ankastre Set Kampanyası

Samsung Nisan ayı kampanyası ile üçlü ankastre setini oluşturana, %20 indirim fırsatı sunuyor.

Samsung Ankastre Set Kampanyası Koşulları:

Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (“Samsung”) tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili bayilerinden ve https://shop.samsung.com/tr/ web sitesi üzerinden 01.04.2020 – 30.04.2020 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan tüm Samsung marka ankastre fırın, ankastre ocak, ankastre davlumbaz ürün (“Ürün/ler”) modelleri için geçerli olup; tüketiciler (“Katılımcı”) belirtilen ankastre grubu ürünlerinden ankastre fırın, ankastre ocak ve ankastre davlumbazı aynı anda satın alarak üçlü set oluşturdukları takdirde kampanyadan yararlanarak, ankastre üçlü setin (ankastre fırın, ankastre ocak ve ankastre davlumbaz) KDV Dahil satış fiyatı üzerinden %20 indirim fırsatı yakalayacaklardır. Kampanya kapsamındaki ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Stok Adedi: 4000 Kampanya, diğer Samsung kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanyadan tacirler ve ticari ünvan sahipleri yararlanamaz. Kurumsal satın alınan Ürünler kampanya kapsamı dışındadır. Her katılımcı Kampanya’dan yalnızca 1 kez faydalanabilir. Katılımcı bilgileri kampanya amacına uygun olarak 3.kişilerle paylaşılacaktır. Ürünler’in teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır.

Samsung, kampanya şartlarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar, değişiklikler web sitesinde duyurulur. -Kampanya, Türkiye sınırları dahilindedir.Kampanyayla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve https://www.samsung.com/tr/ankastre-kampanyasi/ adresinden ulaşabilirsiniz. Samsung güncel mağaza listesi için bkz https://www.samsung.com/tr/beyazesya-bayilistesi/.

Detaylı ve güncel bilgileri Samsung Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.