Samsung Galaxy S10 fiyat ve özellikleri

Samsung Galaxy S10 modelleri, Samsung Galaxy S10 fiyatı ve özellikleri
Samsung, yeni Galaxy S10’un sunduğu yenilikçi deneyimlerle Galaxy S serisinin 10. yılını kutluyor. Daha geniş ekran, daha gelişmiş kameralar ve daha çok seçenek Samsung Galaxy S10 serisi ile bir arada sunuluyor. Samsung yaptığı açıklamada, Samsung Galaxy S modelinin ilk defa piyasaya sunulmasından bu yana 10 yılın geride kaldığı belirtildi.

Samsung Galaxy S10 serisi 3 modelden oluşuyor. Yeni Samsung Galaxy S10 serisi ile kullanıcıların, bir akıllı telefonda görmek istedikleri ve sevdikleri tüm özelliklerin daha da fazlasını bulacağı belirtiliyor. Samsung Galaxy S10 serisine ait 3 modelin her biri, ekran, kamera ve performans özellikleriyle tüketicilere yeni nesil telefon deneyimini yaşatmayı vadediyor.

Samsung Galaxy S10’un ekranı, DisplayMate’ten rekor puan aldı. Galaxy S10, DisplayMate’in şimdiye kadarki en iyi “Mükemm.el A +” derecesini kazanan son Samsung Galaxy cihazı oldu.

Yeni Samsung Galaxy S10’un ekranı, sektörün ekran teknolojileri konusundaki önde gelen otoritesi DisplayMate’ten rekor puan aldı. DisplayMate Technologies, kapsamlı bir değerlendirme sürecinden sonra Samsung Galaxy S10’un ekranını “şimdiye kadar test ettiklerimiz arasında en doğru renkleri sunan, şu anki akıllı telefonunuzdan, 4K UHD TV’nizden, tabletinizden ve bilgisayar ekranınızdan kesinlikle çok daha iyi bir ekran” olarak tanımladı.

Samsung Galaxy Note9 ve Samsung Galaxy S9 gibi Samsung Galaxy S10 da DisplayMate’in kapsamlı testleri sırasında pek çok performans rekorunu kırdı ve sonuç olarak firmanın şimdiye kadarki en iyi “Mükemmel A +” derecesini kazanan son Samsung Galaxy cihazı oldu.

Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S9 ile karşılaştırıldığında belirgin bir şekilde daha iyi dış mekan görüşü, güç tüketimi, renk doğruluğu ve daha fazlasını sunuyor. Maksimum 1215 nit parlaklık seviyesine sahip Samsung Galaxy S10 ekranı, kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu anlarda (örneğin dışarıda ve doğrudan gün ışığı altındayken veya çok fazla ortam ışığı bulunan yerlerde) net ve canlı görüntüler üretiyor. Ayrıca, Galaxy S9’un 1,70 watt güç verimliliğini aşan 1,54 watt güç verimliliğiyle Samsung Galaxy S10 ekranı geçen yılki modelden daha parlak olmakla kalmayıp daha fazla enerji tasarrufu da sağlıyor.

Yüksek dinamik aralıklı (HDR) video için yeni nesil açık standart HDR10 + teknolojisini destekleyen ilk mobil ekran olan Samsung Galaxy S10 ekranının rekor düzeyde renk doğruluğuna sahip olduğu DisplayMate tarafından doğrulandı. Öte yandan, DCI-P3 renk aralığında 0.4 puanlık JNCD derecesi, Samsung Galaxy S9’un 0.7 JNCD puanını da ileriye taşıyor. Bu, Samsung Galaxy S10 ekranının DisplayMate’in raporuna göre, “mükemmelden neredeyse ayırt edilemeyen” bir görüntü kalitesi sunduğu anlamına geliyor.

Çalışmalara göre mavi ışık insanların iyi bir gece uykusu alma yeteneğini olumsuz etkiliyor. Samsung Galaxy S10, mavi ışığı yüzde 42 azaltan yerleşik teknolojiyle kullanıcıların gözlerinin korunmasına yardımcı oluyor. 1 Ekran rekor derecede düşük mavi ışık çıktısıyla dünya çapında faaliyet gösteren Alman test ve sertifikasyon kuruluşu TÜV Rheinland’dan “Göz Rahatlığı” sertifikasına da sahip. Konvansiyonel akıllı telefon OLED ekranları kabaca yüzde 12 mavi ışık yayarken bu oran Samsung Galaxy S10 ekranında yalnızca %7. Bu oran sektördeki en düşük seviye.

Güçlü performansa sahip üstün özellikli bir akıllı telefon isteyenler için geliştirilen ve Samsung Galaxy serisi akıllı telefonların 10 yıllık inovasyon mirasını temsil eden Samsung Galaxy S10, yeni nesil mobil deneyimlerin temellerini atıyor. Amoled ekranlı telefonlar arasında yer alan Samsung Galaxy S10, internet kullanımının mobil cihazlar üzerinde yoğunlaştığı günümüzde yüksek görüntü kalitesi sağlıyor.

Önceliği uzun ömürlü bir batarya olan tüketicilere hitap eden Samsung Galaxy S10+, ekran, kamera ve performans başta olmak üzere tüm özellikleri bir üst seviyeye taşıyor. Samsung Galaxy S10e ise performansı düz bir ekrana sahip olarak kullanmak isteyenlere hitap ediyor. Yepyeni Dinamik Amoled ekrana, yeni nesil kameraya ve akıllı performansa sahip Samsung Galaxy S10 serisi, akıllı telefonların yeni standardını belirliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Samsung Electronics Üst Yöneticisi (CEO) ve BT ve Mobil İletişim Birimi Başkanı DJ Koh, “10 yıl önce piyasaya sunduğumuz günden bu yana en yüksek inovasyon düzeyini temsil eden Galaxy S serimiz, tüketicilere inanılmaz bir deneyim ve istedikleri gibi bir cihaza sahip olma fırsatı sunuyor. Gücünü böyle bir mirastan alan Galaxy S10 çığır açan ekran, kamera ve yenilikçi performans özellikleriyle öne çıkıyor. Yeni serimizde yer alan ve her biri özel bir tüketici profili düşünülerek geliştirilmiş üst düzey cihazlara sahip Galaxy S10 serisi ile Samsung, 10 yıllık sektör liderliğinden aldığı güçle akıllı telefon teknolojisinde yeni bir çağ açıyor.” ifadelerini kullandı.

Samsung Galaxy S10 kampanyaları

Samsung Galaxy üç yeni modeliyle Turkcell dünyasında
Samsung’un üç yeni modeli Galaxy S10e, S10 ve S10+ özel avantajlarıyla Turkcell’liler için raflarda yerini alacak.

Samsung yeni modelleri Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10+ özel hediyelerle Turkcell’liler için satışa sunulacak. Samsung Galaxy S10e, S10 ve S10+’ı turkcell.com.tr’den alanlar yeni Samsung Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık hediye olarak sunulacak. Her model, peşin ya da Financell (Turkcell Finansman A.Ş) üzerinden 12, 24, 36 taksit imkanı ile satın alınabilecek.

Samsung Galaxy S10 ve S10+ ekran içi ultrasonik parmak izi okuyucu özelliği ile üst düzey bir güvenlik sunuyor. Aynı zamanda akıllı telefonların performansının ana koşulu olan RAM miktarı 8GB’a kadar yükseltilmiş performansla satışa sunulacak.

Üçlü seriden Samsung Galaxy S10’da ilk kez kullanılan üç arka kamera özelliği sunulacak. Samsung Galaxy S10+’da ise arkada 3 ve önde 2 olmak üzere toplam 5 kamera bulunuyor. Serinin düz ekran tasarımına sahip olan üyesi Samsung Galaxy S10e ise serinin amiral gemisi olma özelliğine sahip.

Samsung Galaxy S10 modelleri; Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10+ yeni nesil işlemcileri ile 7 kat daha hızlı işlem gerçekleştirebiliyor.

Teknosa Samsung Galaxy S10 Kampanyası
Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ modelleri, Teknosa’da Galaxy Buds kablosuz kulaklık hediye fırsatıyla satışa sunuluyor.

Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ Ön Alım Buds Hediye Kampanya Koşulları:
Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti ithalatı, ön satışa sunulmuş Samsung Galaxy S10e (G970F), Galaxy S10 (G973F), Galaxy S10+(G975F) ürününün 20 Şubat – 15 Mart 2019 (23:59) tarihleri arasında Teknosa mağazaları ve www.teknosa.com üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Ürün teslimatı 1 Mart 2019 ve sonrası için planlanmaktadır, katılımcılar bu hususu kabul eder.
Ürünler’i alan ve kampanya koşullarını (Online Mağaza dışındaki kanallardan yeni satın alınan Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ cihaza Google Play Store’dan “Kampanya Zamanı” adlı kampanya başvuru uygulamasını indirip, bu uygulama içerisindeki “Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ Ön Alım Buds Hediye Kampanyası”adlı kampanyanın başvuru formunu doldurup, ürün faturasını kampanya sayfasına yüklemesi, 30 Mart 2019 tarihine kadar form doldurulması vb) yerine getirenlere Samsung Galaxy Buds (Beyaz) hediye edilecektir. Bir kişi en fazla bir kere katılabilir.

Kampanya hediyesi stoklarla sınırlıdır. Faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Samsung çalışanları Kampanya’dan faydalanamaz. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet hediye kazanma şansını yakalayabilir.

Detaylı ve güncel bilgileri Yetkili Satıcılar’dan alabilirsiniz.