VESTEL Çamaşır Makinesi Kampanyası

Vestel Çamaşır Makinesi Ocak 2020 Kampanyası

Vestel’den çamaşır makinesi alana kurutma makinesi 1000 TL indirimle sunuluyor. Kampanya 1-31 Ocak 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr ‘de geçerlidir. Tüm Çamaşır Makineleri, tüm Kurutma Makineleri ile birlikte alındığında kurutma makinesi tavsiye edilen perakende fiyatınden 1000 TL indirimli olacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Veste Beyaz Eşyalarda 10 Yıl Süren Motor Garantisi

Belirtilen kampanya 1-31 Ocak 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’ de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel Kurutma Makinesi Kampanyası

Vestel’in Ocak ayı boyunca geçerli olacak kampanyası kapsamında, Vestel’den kurutma makinesi alana Vestel Kehribar 5100 Buhar Jenaratörlü Ütü yarı fiyatına satışa sunuluyor.

Çamaşırlarınızı hem kurutan hem ütüleyen kampanya Vestel’den. Kurutma Makinesi alımlarına özel Kehribar 5100 Buhar Jenaratörlü Ütü yalnızca 399 TL. Kampanya, 1 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Vestel.com.tr’de ve kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Kampanya kapsamında, 1 adet Kurutma Makinesi alımı yanında 1 adet Kehribar 5100 Buhar Jeneratörlü Ütünün tavsiye edilen perakende fiyatı 399 TL olacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya tüm Kurutma Makinesi modellerinde geçerlidir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel’in Ocak ayı kampanyası dahilinde, Vestel kurutma makineleri 3 ay koşulsuz iade fırsatıyla alıcılarını bekliyor. Vestel Kurutma makinenizi şimdi alın. Fikrinizi değiştirirseniz 3 Ay içinde iade etme şansını yakalayın.

Kampanya 1-31 Ocak 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarından satın alınan Vestel markalı kurutma makinesi ürünlerinde geçerlidir. Kampanyaya katılmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında alım yaptığı ürüne ilişkin olarak fatura tarihinden itibaren 3 ay içinde “İade Kampanyası Katılım Belgesi” ve fatura aslı ile ürünün satın alındığı kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcısına veya Vestel Yetkili Servisine başvurmalıdır. Tüketicinin iade hakkını kullanacağı ürün “İade Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olmalıdır. Vestel Yetkili Servisinin tüketici hatasından kaynaklandığını tespit ettiği hasarlı ürünler kampanya kapsamına dahil değildir.

Vestel’den 2020 İndirim Kampanyası

Vestel beyaz eşya ve ankastre alımlarında 3 ürüne 750 TL, 2 ürüne 250 TL indirim fırsatı bulunuyor.

Kampanya 4-31 Ocak 2020 tarihleri arasında, stoklarla sınırlı ve kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

Vestel’de farklı ürün gruplarından yapılan 3’lü set alımına 750 TL net indirim satış anında uygulanmaktadır. 750 TL indirim kampanyası dahilindeki ürünler; 480 lt ve üstü tüm Vestel no-frost ve no-frost kombi buzdolapları, 7 kg ve üstü tüm Vestel çamaşır makineleri, 3 program ve üstü Vestel solo bulaşık makineleri, Vestel turbo fırınlar hariç tüm Vestel solo fırınlar ve tüm Vestel ankastre fırınlardır.

Vestel’de farklı ürün gruplarından yapılan 2’li set alımına 250 TL net indirim satış anında uygulanmaktadır. 250 TL indirim kampanyası dahilindeki ürünler; 480 lt ve üstü tüm Vestel no-frost ve no-frost kombi buzdolapları, 8 kg ve üstü tüm Vestel çamaşır makineleri, 4 program ve üstü Vestel solo bulaşık makineleri, Vestel turbo fırınlar hariç tüm solo fırınlar ve tüm Vestel ankastre fırınlardır.

Kampanyada geçerli ürünlere dair paylaşılan ürün kodu listesi haricindeki kodlar kampanyaya dahil değildir. 3’lü ve 2’li alım yapılan ürünlerin aynı müşteri adına tek faturada faturalandırılması gerekmektedir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır. Kampanyalar birleştirilemez.

Detaylı ve güncel bilgileri Vestel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.