Vestel Gün Işığı Teknolojisi

Güneş ışığından beslenen temiz havanın doğal koruyucu olduğu bilim insanları tarafından kabul edilen bir gerçek. Güneş ışığı yaşamımızı beslerken, aynı zamanda temas ettiği noktalarda hava kalitesini arttırarak bizi zararlı oluşumlara karşı koruyor. Vestel’in Güneş ışığından ilham alarak geliştirdiği Gün Işığı Teknolojisi işte tam burada hayatlarımıza dokunuyor ve derdimize derman oluyor.

Buzdolabı

Buzdolabı içerisine yerleştirilen Gün Işığı Teknolojisi; özel ışık ve bu ışık aracılığıyla aktive olan fotokatalitik filtre sayesinde buzdolabı içerisindeki havayı temizlenmekte ve gıdaların temas ettiği hava kalitesini artırmaktadır. Aynı zamanda değişim gerektirmeyen filtresi ile zahmetsiz bir şekilde kötü koku oluşumunu önlemekte, temiz havanın buzdolabı içerisinde sirküle olmasını sağlamaktadır. Bu sayede her türlü gıdanın daha uzun süre tazeliklerini korumasına yardımcı olmaktadır.

Gün Işığı Teknolojili Vestel Buzdolabı modelleri: NFK640 EX A+++ GI , NFK640 EX A++ GI , NFK640 E A++ GI , NFK600 EX A++ GI , NFK600 EX A++ GI , NFK540 EX A++ GI , NFK540 E A++ GI

Bulaşık Makinesi

Vestel’in gün ışığının doğal koruyuculuğundan ilham alarak geliştirdiği bulaşık makinesi içerisine yerleştirilen Gün Işığı Teknolojisi,  özel haznesinden yaydığı doğal ışık ile bulaşıkların artık daha hijyenik yıkanmasını sağlayıp, hem bulaşıklarda hem de makina iç yüzeyinde derinlemesine temizlik olanağı sağlamaktadır. Bu sayede bulaşık makinesi içerisinde kötü koku olmadan, ekstra hijyenik bir yıkama ile her eve sağlık ve hayat katıp, pırıl pırıl temiz bulaşıkların keyfini çıkarma fırsatını kullanıcılara sunmaktadır.

Gün Işığı Teknolojili Vestel bulaşık makinesi modelleri: BM 804 CS

Çamaşır Makinesi

Vestel’in gün ışığının doğal koruyuculuğundan ilham alarak geliştirdiği özel Gün Işığı Teknolojisi ile artık çamaşırlar daha hijyenik yıkanarak, derinlemesine temizlik her eve sağlık ve hayat katmaktadır. Çamaşır makinesi kapısına yerleştirilmiş hazneden çamaşırlar üzerine özel ışık vererek ekstra hijyenik bir yıkama gerçekleştiren bu teknoloji sayesinde, ek kimyasal dezenfektanlar kullanılmadan çamaşırlarda yüksek düzeyde hijyen sağlamaktadır. Farklı programları sayesinde her türlü çamaşır tipinde kullanılarak, çamaşır dışında kazan hijyenini de sağlamaktadır. (Program çeşitleri: Gün Işığı, Bebek Kıyafeti, Hızlı Gün Işığı ve susuz Gün Işığı) Susuz Gün Işığı Programı; Yıkamaya ihtiyaç duyulmadan sadece özel ışığıyla çamaşır hijyeni sağlamak için geliştirilmiştir. Su kullanılmadan çamaşırlara 29 dakika boyunca özel sterilizasyon işlemi uygulanır. Özel tambur hareketleri ile çamaşırların her yüzeyinin ışığa maruz kalması sağlanır. Gün Işığı Programı; Yüksek sıcaklı bir yıkama işleminin ardından 50 dakikalık özel bir sterilizasyon işlemi yapılır.

Gün Işığı Teknolojili Vestel bulaşık makinesi modelleri: CMI 10912 GI ve CMI 10812 GI

Klima

Vestel Gün Işığı Inverter Klimalar, sahip olduğu ışın teknolojisi ile hijyen sağlıyor, çok kademeli filtreleme sistemiyle tertemiz bir ortam havası sunuyor. Gün ışığı teknolojisi hem iç ortamın hava kalitesini arttırıyor hem de iç ünite eşanjör yüzeyinin temiz kalmasını sağlıyor. Aynı zamanda içerdiği 5 kademeli filtreleme sistemiyle ter temiz bir ortam havası sunuyor. 5 kademeli filtreleme sistemi : Toz Filtresi, Catechin Filtre, Koku Giderici Filtre, İyonizer, Gün Işığı Filtre.

Gün Işığı Teknolojili Vestel klima modelleri: NOVA INVERTER 12 A++ GI WIFI

Vestel Gün Işığı Teknolojisi, makinelerinin içine yerleştirilen özel ışık modülü ile Buzdolaplarında yiyeceklerin ömrünü uzatır, Çamaşır ve Bulaşık Makinelerinde ise ekstra hijyenik bir yıkama sunar.

Detaylı ve güncel bilgileri Vestel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.