VESTEL Kampanya 2019

Vestel Yeni Yıl Kampanyaları

Vestel Nofrost Buzdolapları Kampanyası
Kampanya kapsamında Vestel Nofrost buzdolapları 2.279 TL’den* başlayan indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Kampanyaya katılan Vestel satış noktalarında, 1-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

*Vestel EKO NF450 Buzdolabı, boyutlar: 173x70x72 cm

2019’da Buzdolabınız Vestel ile Doluyor
– İlgili kampanya 11-31 Ocak 2019 tarihlerinde, sadece Vestel.com.tr de, 530 litre ve üzeri No frost buzdolabı ürünlerinde geçerlidir. Satın alınan ürünün montajının yapılmasıyla tüketici tarafından beyan edilen cep telefonununa 200 TL değerinde hediye kodu SMS olarak gönderilecektir. Kampanyadan Carrefour marketlerde kasalarda SMS metninin gösterilmesi ile yararlanılabilecektir.
– Çekler 12.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.
– Elektronik çekler; toplu alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları ve altın alışverişlerinde geçerli değildir.
– Elektronik SMS çekleri, mağazalarda SMS gösterilerek kullanılabilir. Çıkış alınarak veya kod söylenerek kullanılamaz. SMSi ibraz eden hak sahibidir.
– Elektronik çekler tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamaz.
– Elektronik sms çekler karşılığında nakit ödeme yapılamaz, çekler nakte çevrilemez ve iade edilemez.
– Elektronik sms çekler www.carrefoursa.com adresinde kullanılamaz.
– Bir fiş/faturada en fazla 19 adet Elektronik sms çek kullanılabilmektedir.
– Çekler, Süper, Gurme, Mini ve Hiper mağazalarında, CarrefourSA tabelalı mağazalarda ve Gima tabelalı mağazalarda geçerlidir.

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 11-31 Ocak 2019

Vestel’den fırsatları silip süpüren kampanya
1-31 Ocak 2019 tarihleri arasında 3’lü alım kampanyasına katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. EKO NF370 ve EKO NF450 hariç tüm Vestel No Frost ve No Frost Kombi Buzdolapları, CM 5608 ve BM-201 hariç tüm Vestel solo çamaşır, solo ve ankastre Vestel bulaşık makineleri, turbo modeller hariç tüm Vestel solo fırınlar, tüm ankastre fırınlar, 40’’ ve üzeri tüm TV’ler kampanyaya dahildir. Hediye edilecek elektrikli süpürge modeli Vestel Kasırga A9000’in peşin alımlarda geçerli tavsiye edilen perakende fiyatı 1.319 TL’dir. Kampanyaları, kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş ye saklıdır. Kampanyalar birleştirilemez. Stoklarla sınırlıdır.

Vestel Ankastre Fırın Kampanyası
3 Tepsi 3 Yemek Teknolojisi; yan duvarlardaki hava kanalları ve arka duvardaki çift fan sayesinde, 3 farklı yemeyi kokuları karıştırmadan aynı anda pişirebilirsiniz. Ya da isterseniz, Kat Kat Pişirme Teknolojisi ile 5 tepside tek seferde aynı tip yemek pişirebilirsiniz.

3 Tepsi 3 Yemek Teknolojili Vestel fırınlar; Vestel AF-8786 B ve Vestel AF-8786 S Ocak ayına özel fiyatlarıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

ÖTV Devletten Enflasyonla Mücadele Vestel’den
ÖTV Devletten, Gururla Yerli Üretimin Gücüyle Enflasyonla Mücadele Vestel’den kampanyası, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında 2-31 Ocak 2019 tarih aralığında geçerlidir. Kampanya geçerlilik tarihini uzatma hakkı Vestel Ticaret A.Ş ye saklıdır. Kampanya fiyatları pesin alımlarda geçerlidir. Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Vestel Televizyon Kampanyası
Vestel Televizyonlar Ocak ayı boyunca 2.689 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

2.689 TL, Vestel 49FD7400 model televizyonun peşin alımlarda geçerli fiyatıdır. Kampanyaya katılan Vestel satış noktalarında, 1-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgelerde Değişim Fırsatı
Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgesi alanlara 3 ay boyunca koşulsuz değişim fırsatı sunuluyor.

Kampanya, 1 Ocak-31 Mart 2019 tarihleri arasında “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler”de geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel Küçük Ev Aleti ve Elektrikli Süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazası güvenlik numarısını da içerir şekilde düzenlenen işbu “Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir. Vestel Müşteri İletişim Merkezini arayarak temin edeceği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketicinin değişim hakkını kullanacağı ürün “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler Değişim Kampanyası Katılım Belgesi”nde ve faturada belirtilen ürün olup, tüketici bu ürünü aynı ürün ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.

Detaylı ve güncel bilgileri Vestel Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.