Vestel Kampanyaları Temmuz 2021

Vestel Beyaz Eşya Kampanyası 2021

Vestel’de yaz kampanyası

Vestel beyaz eşyalar, ankastre ürünler, televizyonlar, klimalar ve küçük ev aletleri, Temmuz ayına özel fiyat avantajları ve taksit seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

14-17 Temmuz tarihleri arasında geçerli fırsat kampanyası

Vestel, 14-17 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli seçili televizyon, beyaz eşya, ankastre ürünlerinde özel indirim avantajları sunuyor. 

Kampanya 13 Temmuz 2021 saat 21:00 ile 18 Temmuz 2021 saat 07:30 arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Vestel, kampanya kurgusu ve yapısında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlı olup diğer kampanyalarla birleştirilemez.

24 Saatte Teslimat, tüm ürün kategorilerinde, en yakın Vestel bayisi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır.

Cumartesi-Pazar ve resmi tatil günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, Vestel’in lojistik ağı ve depoları çalışamadığı koşullarda 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Vestel yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Vestel Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vestel’den 4’lü alımlarda 2’li fırsat kampanyası

Vestel’in Temmuz ayına özel yaz kampanyası kapsamında, 9 farklı kategoriden 4 farklı ürün alımına 2 farklı fırsat sunuluyor.

  • Fırsat 1: 2.300 TL hediye
  • Fırsat 2: 32” TV hediye

Kampanya 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Son Montaj tarihi 31 Ekim 2021’ dir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 9 farklı kategoriden 4 farklı ürün alındığında tavsiye edilen perakende fiyatı üzerinden 2300 TL indirim veya 32’’ TV hediye edilecektir.

Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş’ye saklıdır.

Vestel’den 2’li ürün alımlarında indirim fırsatı

Temmuz ayında Vestel’den 9 farklı ürün kategorisinden aynı anda 2 farklı ürün alanlar, 300 TL indirim fırsatından yararlanabiliyor.

Kampanya 01-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Son montaj tarihi 31 Ekim 2021’dir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 9 farklı ürün kategorisinden 2 farklı ürün alındığında tavsiye edilen perakende fiyatı üzerinden 300 TL indirim olacaktır.

Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş’ye saklıdır.

Vestel buzdolabı ve derin dondurucular

Vestel’den derin donduruculara ek garanti fırsatı

6 Nisan- 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Vestel derin dondurucularda 3 yıl ücretsiz garantiye ek +4 yıl ek güvence fiyatı 149 TL’dir.

Kampanya tüm Vestel Yetkili Satıcıları, vestel.com.tr, çağrı merkezi ve servis kanallarında geçerlidir. Vestel ticaret A.Ş. kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ek Güvence, üzerinde anlaşılan süre boyunca ürün kaynaklı arızaların onarımını kapsar. Kampanyalı fiyat, ürünün satın alımından sonraki 6 ay için geçerlidir. 7. Ay ve sonrasında ek garanti almak isteyen müşterilerin talepleri kampanya kapsamına girmemektedir.

Vestel derin dondurucularda dört mevsim tazelik

Vestel No-Frost derin dondurucular, et ve sebzelerin vitamin değerini %95’e kadar, nem değerini ise %100 koruyarak besinlerinizi saklamanızı sağlar. Kampanyalar, 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında satın alınan derin dondurucu ürünlerinde geçerlidir, ürünler stoklarla sınırlıdır. 1.499 TL fiyatı Vestel CD3001 derin dondurucu için geçerlidir. Vestel kampanyada değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Vestel televizyon kampanyaları

Vestel’den TV alımına Soundbar fırsatı

Vestel’de 43’’ ve üstü TV alımlarında Desibel VSB 501 Soundbar veya Desibel VSB 511 SW Soundbar 300 TL indirimli.

1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli olmak üzere; 43” ve üzeri Vestel TV alındığında Desibel VSB 501 Soundbar veya Desibel VSB 511 SW Soundbar 300 TL indirimli olacaktır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dahilindeki ürünleri değiştirme, durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş’ye saklıdır.

Vestel’den TV alımına çay makinesi fırsatı

Vestel’de 55 ”ve üstü 4K Smart TV alımlarında Vestel SEFA 6000 BD Çay Makinesi veya Vestel SEFA 5000 R Çay Makinesi 619 TL yerine 199 TL’den satışa sunuluyor.

1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli olmak üzere; 55” ve üzeri 4K Smart TV alımlarında Vestel SEFA 6000 BD Çay Makinesi veya Vestel SEFA 5000 R Çay Makinesi 619 TL yerine 199 TL indirimli olacaktır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dâhilindeki ürünleri değiştirme, durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş’ye saklıdır.

Vestel’den TV alımına Türk Kahvesi makinesi fırsatı

Vestel’de 43’’ ve 50’’ arası 4K Smart TV alımlarında Sade Türk Kahvesi Makinesi 499 TL yerine 199 TL’ye satın alınabiliyor.

1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli olmak üzere; Vestel’den 43’’ ve 50’’ arası 4K Smart TV alımlarında Vestel SADE R810 Türk Kahvesi Makinesi veya Vestel SADE GR810 Türk Kahvesi Makinesi veya Vestel SADE G810 Türk Kahvesi Makinesi 499 TL yerine 199 TL indirimli olacaktır.

Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’dedir. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya şartlarını, kampanyaların geçerlilik tarihlerini ve kampanyalar dâhilindeki ürünleri değiştirme, durdurma ve iptal etme hakkı Vestel Ticaret A.Ş’ye saklıdır.

Vestel’den çok amaçlı pişirici kampanyası

Vestel’in 1.299 TL değerindeki çok amaçlı pişiricisini bayrama özel olarak 300 TL indirimle 999 TL kampanya fiyatıyla satın almak mümkün. Kampanya 8-23 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Vestel şarjlı dik süpürgelerde fırsat kampanyası

Vestel’in 1.999 TL değerindeki Yıldız S8500 şarjlı süpürgeleri Temmuz ayına özel 500 TL’lik kampanya indirimiyle 1.499 TL’den satın alınabiliyor. Kampanya 8-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Vestel elektrikli süpürge kampanyası

7-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında, yüksek çekim gücüne sahip 699 TL değerindeki Vestel Meltem elektrikli süpürgeler 100 TL indirimle 599 TL kampanyalı satış fiyatıyla müşterilere sunuluyor.

Vestel yaza merhaba kampanyası

Seçili Vestel küçük ev aletleri, akıllı ürünler, Desibel bluetooth kulaklıklar ve hoparlörlerde geçerli tavsiye edilen kampanyalı perakende fiyatlar, 31 Temmuz 2021 tarihine kadar kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir.

Vestel, fonksiyonel özellikleri aynı olmak kaydıyla, talep edilen ürünle ilgili herhangi bir model değişikliği söz konusu olursa muadili bir ürün verme veya ürünlerin renk ve görünümlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Talep edilen ürün ile ilgili herhangi bir model değişikliği söz konusu olursa, fonksiyonel özellikleri aynı kalmak kaydıyla muadili bir ürün Vestel Yetkili Satıcıları tarafından teslim edilecektir.

Bu kampanya Taksitle Satış Sözleşmeleri Hakkında Yönetmelik’e ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a uygundur. Fiyatlar TL (Türk Lirası)’dir. Fiyatlara KDV, ÖTV ve bandrol dahildir. KDV,ÖTV, bandrol veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Fiyatlar Vestel Ticaret A.Ş. tarafından tavsiye edilen fiyatlar olup sadece bilgi amaçlıdır ve bir fiyat teklifi niteliği arz etmez.

Fiyatlar Vestel yetkili Satıcıları tarafından müstakil olarak belirlendiğinden Yetkili Satıcıların satış ve fiyat belirleme politikalarına göre farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır. Olabilecek baskı ve yazım hataları bağlayıcı değildir.

Vestel tost ve çay makinesi kampanyası

Vestel’in yaza özel indirim kampanyası dahilinde, Vestel Sefa 70000 S tostmakinesi 499 TL yerine 349 TL, Vestel Sefa 4000 X çay makinesi ise 579 TL yerine 419 TL indirimli kampanya fiyatıyla satın alınabiliyor. İlgili kampanya 8-15 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Seçili Lenovo marka ürünlerde 700 TL’ye varan indirim

Belirtilen kampanya 31 Temmuz 2021 21:59 saatine kadar geçerlidir. Kampanya kurgusu ve yapısında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlı olup diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyalı ürünleri görmek için tıklayın

Vestel’den Türk Eczacıları Birliği’ne özel indirim kampanyası

Türk Eczacılar Birliği üyesi Eczacıkart sahiplerine özel tüm Vestel beyaz eşyalarda %15, tüm Vestel televizyonlarda %10, tüm Vestel küçük ev aletlerinde %15 indirim fırsatları, kampanyaya katılan Vestel yetkili satış noktaları ve www.vestel.com.tr’de geçerli.

Kampanya kapsamında Eczacıkart sahiplerine özel, 26 Mayıs – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Vestel.com.tr ve kampanyaya dahil olan Vestel yetkili satış noktalarında, beyaz eşya ve küçük ev aletleri alışverişlerinde %15, televizyon alışverişlerinde ise %10 indirim sunulmaktadır.

Kampanyadan faydalanmak için Türk Eczacılar Birliği tarafından SMS ile gönderilen kişiye özel indirim kodu vestel.com.tr’de “promosyon kodu” alanına girilmeli, Vestel yetkili satış noktalarında ise ödeme sırasında mağaza yetkilisine beyan edilmelidir. Mağaza yetkilisi tarafından indirim kodu sisteme girildikten sonra indirimli tutar üzerinden ödeme alınacaktır.

Kampanyada geçerli indirim kodu bir kez kullanılabilir. Bir kodla en fazla 1 adet ürün alınabilir. Kampanya Vestel’in devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya hakkında bilgi talep edilmesi durumunda Türk Eczacılar Birliği ile veya 0850 222 4 789 numaralı telefondan Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Vestel T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

V Taksit’ten 3 ay öteleme kampanyası

V Taksit’le alacağınız TV, cep telefonu, beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünleriniz için 3 ay öteleme kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünlerinizi 15 taksitle alabilir ve ödemelerinizi 3 ay öteleyebilirsiniz. Fiyatı 3.500 TL’ye kadar olan TV ve cep telefonu ürünlerinizi ise 9 taksitle alabilir ve ödemelerinizi 3 ay öteleyebilirsiniz.

Bu kampanyaya, kampanyaya katılan ve V Taksit sistemine kayıtlı Vestel Yetkili Satıcılarından başvurulabilir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için sözleşme imzalandıktan sonra ilk taksitin ödenmesi gerekmektedir, erteleme ilk taksitten sonraki 3 ay için geçerli olacaktır. Görseller temsilidir. Vestel değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı ve güncel bilgileri Vestel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler