Vestel Kampanyası

Vestel’de yıl sonu kampanya fırsatları

Vestel’in Aralık ayına özel beyaz eşya kampanyaları

Vestel’den yeni yıl hediyesi

Seçili Vestel beyaz eşya, ankastre fırın ve TV ürün gruplarından 3 adet ürün alımına 699 TL değerindeki Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi hediye kampanyası bulunuyor.

Kampanyaya dahil olan Vestel ürünleri

İlgili kampanya 8 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 31 Mayıs 2021’dir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 8 farklı ürün kategorisinden 3 farklı ürün alındığında, Tavsiye Edilen Perakende değeri 699 TL olan Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi Hediye edilecektir. Ana ürünlerin iade edilmesi durumunda hediye ürün de iade edilmelidir. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları linkte paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Yeni yıl Vestel fırsatlarıyla geliyor

Vestel, Aralık ayında düzenlediği kampanyalarla müşterilerine yıl sonuna özel fırsatlar sunuyor. Seçili Vestel beyaz eşya, ankastre fırın ve TV ürün gruplarından 3 adet ürün alımına Vestel Yıldız 8500 Şarjlı Süpürge 1.000 TL indirim fırsatıyla 1.799 TL yerine 799 TL’den satın alınabiliyor.

Kampanyalı Vestel ürünleri

Belirtilen Vestel kampanyası 9 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 31 Mayıs 2021’dir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 8 farklı ürün kategorisinden 3 farklı ürün alındığında, Tavsiye Edilen Perakende değeri 1.799 TL olan Yıldız S8500 Şarjlı Süpürge 799 TL tavsiye edilen perakende fiyat ile satışa sunulacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları linkte paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel beyaz eşyalarda indirim kampanyası

Vestel’de seçili beyaz eşya, ankastre fırın ve TV’lerin yanında 2. ürüne anında 300 TL indirim fırsatı sunuluyor.

Kampanyaya dahil olan Vestel ürünleri

Kampanya 8 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 31 Ocak 2021’dir Kampanya stoklarla sınırlı olup, seçili ürün kategorilerinden bir ürün alındığında, tavsiye edilen perakende fiyatı 299 TL ve üzeri Elektrikli Süpürge, Küçük Ev Aleti, TV, Beyaz Eşya veya Ankastre Fırın ürünlerinde anında 300 TL indirim uygulanacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları linkte paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel beyaz eşyalarda küçük ev aletleri hediye kampanyası

Vestel’de seçili beyaz eşya, ankastre fırın ve TV’lerin yanında seçili küçük ev aletleri anında hediye.

Kampanyalı Vestel ürünleri

Kampanya 9 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 31 Ocak 2021’dir Kampanya stoklarla sınırlı olup, Hediye ürün kampanyası tavsiye edilen perakende fiyatı 299 TL olan Küçük Ev Aletlerinde geçerlidir. Ana ürünün iade edilmesi durumunda hediye ürün de iade edilmelidir. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları linkte paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel’den ankastre set alan herkese mikrodalga fırın 299 TL

Kampanya 3-31 Aralık 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup; 3’lü Vestel ankastre set (1 ankastre fırın ve 1 ankastre ocak ve 1 ankastre davlumbaz) alımlarında geçerlidir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel Retro serisinde yıl sonuna özel avantajlar

İlgili kampanya 23 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup; 1 adet Bordo Küçük Ev Aleti yanında istenilen adette Vestel Retro Bordo Buzdolabı, Bulaşık Makinesi ve Solo Fırın ürünlerinden alındığında belirtilen Beyaz Eşyalara %10 indirim, 2 adet Bordo Küçük Ev Aleti yanında istenilen adette Vestel Retro Bordo Buzdolabı, Bulaşık Makinesi ve Solo Fırın ürünlerinden alındığında belirtilen Beyaz Eşyalara %20 indirim, 3 adet Bordo Küçük Ev Aleti yanında istenilen adette Vestel Retro Bordo Buzdolabı, Bulaşık Makinesi ve Solo Fırın ürünlerinden alındığında belirtilen Beyaz Eşyalara %30 indirim verilecektir.

Kampanya Beyaz Eşya Kategorisinde Vestel BM-500 Retro Bordo, BM 5001 Retro Bordo ve BM 500 RETRO B Retro Bordo Bulaşık Makinesi, SF 8400 Retro Bordo Solo Fırın ve RETRO NFK3501 BORDO Buzdolabı; Küçük Ev Aleti kategorisinde Vestel Retro Bordo Kahve Makinesi, Vestel Retro Bordo Su Isıtıcı, Vestel Retro Bordo Ekmek Kızartma Makinesi, Vestel Sefa 6000 BD Çay Makinesi, Vestel Tarçın 6000 BD Multi Blender Set, Vestel Sefa 3000 BD Çay Makinesi, Vestel Tarçın 6000 BD El Blender Seti, Vestel Tarçın 6000 BD Cam Doğrayıcı, Vestel Sefa 6000 BD Tost Makinesi alımlarında geçerlidir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel beyaz eşyalarda 10 yıl süren motor garantisi

Kampanya 1 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’ de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Kampanyaya dahil olan Vestel ürünleri

Vestel TV’lerde avantajlı Aralık kampanyaları

Vestel TV’lerin yanında Vestel Akıllı Saat 99 TL

Seçili Vestel TV’lerin yanında 399 TL değerindeki Vestel Akıllı Saat 99 TL kampanya fiyatıyla satın alınabiliyor. Kampanya 65” ve üzeri Vestel TV’lerde 9-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. İlgili fiyatlar, tavsiye edilen perakende fiyatlardır.

Kampanya 9 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 7 Ocak 2021’dir Kampanya stoklarla sınırlı olup, seçili TV’lerden bir ürün alındığında, tavsiye edilen perakende fiyatı 399 TL değerindeki Vestel Akıllı Saat 99 TL tavsiye edilen perakende fiyat ile satışa sunulacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel TV’lerin yanında Vestel V TAB Z1 10.1’’ tablet 999 TL

Seçili Vestel TV’lerin yanında 1.399 TL değerindeki Vestel V TAB Z1 10.1’’ tablet 999 TL kampanya fiyatıyla satışa sunuluyor. Belirtilen kampanya 9 Aralık – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Son Montaj tarihi 7 Ocak 2021’dir Kampanya stoklarla sınırlı olup, seçili 43” ve üzeri Vestel TV’lerden bir ürün alındığında, tavsiye edilen perakende fiyatı 1.399 TL değerindeki Vestel V TAB Z1 10.1” tablet 999 TL tavsiye edilen perakende fiyat ile satışa sunulacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Detaylı ve güncel bilgileri Vestel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.