Vestel Kampanyaları 2021

Vestel Kampanyası 2021

Vestel’de Şubat kampanyaları

Vestel beyaz eşya ve ankastre set kampanyaları

Vestel çamaşır makinesi kampanyası

Vestel Şubat ayı beyaz eşya kampanyası dahilinde çamaşır makinesi alan herkese kurutma makinesi 850 TL indirim fırsatıyla sunuyor.

Kampanya Vestel Yetkili Satıcılarında ve Vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 8 kg ve üzeri Çamaşır Makinesi ve Herhangi bir Kurutma Makinesi birlikte alımında 850 TL anında indirim uygulanmaktadır.

7 kg Çamaşır Makinesi ve herhangi bir Kurutma Makinesi birlikte alımında ise 500 TL anında indirim uygulanmaktadır. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları linkte paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel Gün Işığı Teknolojisi

Vestel ankastre kampanyası

Vestel’den ankastre set alan herkese, 679 TL değerindeki Vestel MD-20 MB mikrodalga fırın 299 TL’ye satışa sunuluyor.

Kampanya 05 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup; 3’lü ankastre set (1 ankastre fırın ve 1 ankastre ocak ve 1 ankastre davlumbaz) alımlarında geçerlidir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel ankastre setlerin fırsatı bol köpüklü olur

3’lü Vestel Ankastre Set alana Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi 699 TL yerine 199 TL’ye satışa sunuluyor.

Kampanya 04-28 Şubat 2021 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Son montaj tarihi 10 Mart 2021’dir. Kampanya stoklarla sınırlı olup; 3’lü ankastre set (1 ankastre fırın ve 1 ankastre ocak ve 1 ankastre davlumbaz) yanında 1 adet Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi alımlarında geçerlidir.

Kampanya kapsamında tavsiye edilen perakende fiyatı 699 TL olan Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi, 3’lü ankastre set alımları yanında 199 TL tavsiye edilen perakende fiyat ile satışa sunulacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları linkte paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel’den 3 Ürün Alımına 750 TL indirim kampanyası

Vestel 9 farklı kategoriden 3 ürün alana Şubat ayı sonuna kadar 750 TL indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya 5-28 Şubat 2021 tarihleri arasında, Vestel Yetkili Satıcıları ve www.vestel.com.tr’de geçerlidir. Son Montaj tarihi 31 Ekim 2021’dir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 9 farklı ürün kategorisinden 3 farklı ürün alındığında TPKN fiyatlar üzerinden 750 TL indirim yapılacaktır. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları linkte paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Beyaz eşyalarda rahatlık garantisi 10 yıl süren motor garantisi

Kampanya 1 Aralık 2020 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’ de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel televizyon kampanyaları

Vestel’den 108 Ekran ve üzeri Smart TV Alanlara 12 Aylık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi hediye kampanyası

Vestel 108 ekran ve üzeri Smart TV’ler 12 aylık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı paketi hediyesiyle geliyor. Üstelik sezon sonuna kadar Taraftar paketi(2020-21 Sezonu) ve 1 Ay boyunca Yıldız dolu Pakette yanında hediye edilmektedir.

Kampanya 1 Ocak 2021 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili satıcılarında geçerlidir. Vestel 108 Ekran ve Üstü Smart TV alanlara yıllık 468 TL değerinde , UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligindeki heyecan dolu karşılaşmaları, TFF 1. Lig, Ligue 1 , Serie A , Turkish Airlines Euro League ve çok daha fazlasıyla 12 ay ücretsiz Digiturk Avrupanın Yıldızı Paket üyeliği hediye edilecektir.

Üstelik sezon sonuna kadar seçtiğin 1 Takımın tüm Süper Lig maçlarını ücretsiz olarak izleyebileceğiniz Taraftar paketi ve 1 Ay boyunca Yıldız dolu Pakette yanında hediye edilmektedir.

Digiturk üyeliğini başlatmak ve kurulum için, TV montajı sırasında alacakları kampanya şifreleriyle Digiturk Cagri Merkezi (0212 4737373) numarasini arayarak başvurularını yapabilirler. Kampanya katılım kodu televizyon kurulumu yapıldıktan sonra, SMS izni olan tüketicilere SMS ile iletilecektir. Kampanyaya son katılım tarihi 03.04.2021’dir.

Vestel elektrikli süpürge kampanyası

Vestel Lodos H6000 K Elektrikli Süpürge, Vestel Lodos H6000 V Elektrikli Süpürge 749 TL yerine 649 TL’ye Vestel Meltem T3500 Elektrikli Süpürge, Vestel Meltem T3500 V Elektrikli Süpürge 699 TL yerine 599 TL’ye satışa sunuluyor.

Vestel küçük ev aletleri Şubat ayı fırsatları

19 – 28 Şubat tarihleri arasında geçerli seçili bordo Vestel Küçük Ev Aletleri ürünlerinde süper fırsatları kaçırmayın.

Kampanya 19 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Vestel.com.tr’de ve kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel buhar jeneratörlü ütü kampanyası

Vestel buhar jeneratörlü ütüler Şubat ayında 150 TL indirim fırsatıyla Vestel yetkili satıcılarında müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kampanya, 25-28 Şubat 2021 tarihleri arasında seçili buhar jeneratörlü ütülerde geçerlidir. Söz konusu fiyatlar, tavsiye edilen perakende fiyatlardır. Görselde yer alan ürünler temsilidir ve satın alınan ürünlerle farklılık gösterebilir. Vestel, kampanya kurgusu ve yapısında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlı olup diğer kampanyalarla birleştirilemez. Tüm sorularınız için Vestel Müşteri Hizmetleri (0850 222 4123) ile iletişime geçebilirsiniz.

Zorlu Enerji Online İşlemler’e üye olanlara, Vestel’den %15’e varan indirim

Zorlu Enerji Online İşlemler’e üye olanlar, vestel.com.tr’de tüm Küçük Ev Aletlerinde %15, tüm Beyaz Eşya ve Televizyonlarda geçerli %10 indirim kazanıyor.

Kampanya 28.02.2021 tarihine kadar, vestel.com.tr’den yapılacak alımlarda geçerlidir. Kampanyadan, Zorlu Enerji Online İşlemlere üye olan Osmangazi Elektrik Perakende Satış A.Ş. aboneleri yararlanabilir. Kampanya kapsamında, vestel.com.tr’de yapılan online alışverişlerde Vestel Küçük Ev Aletlerinde %15, Vestel Beyaz Eşya ve TV’lerde %10 indirim sağlanacaktır. Üye olan abonelerin şirket kayıtlarında yer alan GSM numaralarına kampanya kodu Zorlu Enerji tarafından gönderilecektir. Bir kod bir kez kullanılabilir. Bir kodla sepete aynı üründen en fazla iki adet eklenebilir. Kampanyalar birleştirilemez. Ürün sepete eklendikten sonra “Promosyon kodu” alanına iletilen kod girilerek indirimli alışveriş tamamlanır. Kampanyaya katılım Zorlu Enerji online işlem merkezine üye olunması haline otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Osmangazi Elektrik Perakende Satış A.Ş ve Vestel Tic. A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

V Taksit’ten 3 ay öteleme kampanyası

V Taksit’le alacağınız TV, cep telefonu, beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünleriniz için 3 ay öteleme kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünlerinizi 15 taksitle alabilir ve ödemelerinizi 3 ay öteleyebilirsiniz.

Fiyatı 3.500 TL’ye kadar olan TV ve cep telefonu ürünlerinizi ise 9 taksitle alabilir ve ödemelerinizi 3 ay öteleyebilirsiniz. Bu kampanyaya, kampanyaya katılan ve V Taksit sistemine kayıtlı Vestel yetkili satıcılarından başvurulabilir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için sözleşme imzalandıktan sonra ilk taksitin ödenmesi gerekmektedir, erteleme ilk taksitten sonraki 3 ay için geçerli olacaktır.

Detaylı ve güncel bilgileri Vestel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.