Vestel Kampanyaları 2020

Vestel’de Temmuz ayının yıldız ürünleri

Vestel Temmuz ayının yıldız ürünleri kampanyası, 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve Vestel.com.tr’den alınan seçili model; buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, solo fırın, ankastre set (ankastre fırın, ankastre ocak, ankastre davlumbaz şeklinde 3’lü set birlikte satın alımlarda), televizyon ve cep telefonu ürünlerinde geçerlidir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Revizyonlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel.com.tr’den yapılan alışverişleriniz 24 saat içinde teslim edilmektedir. 24 saatte teslimat, tüm ürün kategorilerinde, en yakın Vestel bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Vestel yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır. Vestel Ticaret A.Ş kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi vestel.com.tr’de

Vestel’den TV hediyeli beyaz eşya kampanyası

Temmuz ayında Vestel’den buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, solo fırın veya ankastre fırından üçünü alana 80 ekran TV hediye ediliyor. Üstelik isterseniz şimdi alın 2021’de ödemeye başlayın.

Belirtilen Vestel beyaz eşya kampanyası, 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında geçerlidir. Kampanya, 6 farklı ürün kategorisinden 3 farklı ürün alındığında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya 480 lt ve üstü tüm Vestel no-frost ve no-frost kombi buzdolapları, 7 kg ve üstü tüm Vestel çamaşır makineleri, 3 program ve üstü tüm Vestel solo bulaşık makineleri, 6 çekmece ve üstü çekmeceli Vestel dondurucular ile 200 lt ve üstü sandık tipi Vestel dondurucular, turbo fırınlar hariç tüm Vestel solo fırınlar ve tüm Vestel ankastre fırınlar (AF 5651 X hariç) alımlarından oluşacak setlerde geçerlidir. Hediye TV modeli Vestel 32H8500 32” LED TV’dir. Kampanyaya dahil ürünlerin kod listesi ve kampanya ayrıntıları vestel.com.tr’de paylaşılmıştır. Kodları listede olmayan ürünler kampanyaya dahil değildir.

Vestel, 2021’de ödemeye başla kampanyası Sosyal Hayatı Destek Kredisi kapsamında Türkiye Halk Bankası A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş veya Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O anlaşmalı Vestel Yetkili Satıclarından yapılan 3.000-30.000 TL arası TV, beyaz eşya ve küçük ev aleti alışverişlerinde geçerlidir.

Yapılan alışveriş sonrasında anlaşmalı Vestel yetkili satış noktasından alınan proforma fatura veya fatura aslı ve satış noktası tarafından verilecek taahhütname ile en yakın anlaşmalı Türkiye Halk Bankası A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş veya Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O Şubesi’ne giderek %0,55’ten başlayan faiz oranı ile 12 ve 24 aylık vade seçenekleri ile kredi başvurusu yapılabilir. 6 ay ödemesiz kullanımlarda ilk ödeme Ocak 2021’de yapılacak olup seçilen vadeye bağlı olarak 6 ay ödeme veya 18 ay ödeme şeklinde olacaktır. Ürüne ait faiz oranı, Bankadan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, Hayat Sigortası yaptırmayı, Banka Kredi Kartını talep eden tüketiciler için geçerlidir. Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmektedir. Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi alınmaktadır. Banka, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

24 saatte teslimat, tüm Vestel ürün kategorilerinde, en yakın bayi tarafından ve bayi stoğu olma durumunda sevk edilerek yapılacaktır. Aksi durumda siparişin teslim süresi 24 saat hedefini aşabilir. Gün içerisinde saat 14.30’a kadar alınan ve ödemesi gerçekleştirilen siparişler 24 saat teslim kapsamındadır. Saat 14.30 sonrasında oluşan siparişlerin teslimat planı sonraki gün içinde yapılacaktır ve teslim süresi 24 saati aşabilir. Kapsam şehir içi merkezlerdir. Şehir Merkezi dışında bulunan ilçeler kapsam dışıdır. Cumartesi günleri alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde, 24 saat teslimat kurgusu kapsam dışı kalmaktadır. Yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçelerde teslimatlar 24 saat hedefini aşabilir. Mücbir sebep halleri saklıdır.

Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır. Kampanyalar birleştirilemez.

Vestel beyaz eşyalarda 10 yıl süren motor garantisi

İlgili kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’ de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel ankastre ürünlerde 5 yıl garanti fırsatı

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarından satın alınan Vestel markalı ankastre fırın, ankastre ocak ve ankastre davlumbaz ürünlerinde geçerlidir. Vestel ankastre ürünlerdeki 2 yıl yasal garantiye ek olarak +3 yıl ek garanti verilecektir. Kampanya ankastre bulaşık makinesi ve ankastre mikrodalga ürünlerinde geçerli değildir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel derin dondurucularda 3 yıl ücretsiz garantiye ek, +4 yıl ek güvence fırsatı

25 Haziran- 31 Ağustos tarihleri arasında Vestel derin dondurucularda 3 yıl ücretsiz garantiye ek +4 yıl ek güvence fiyatı 99 TL’dir. Kampanya tüm Vestel Yetkili Satıcıları, vestel.com.tr, çağrı merkezi ve servis kanallarımızda geçerlidir. Vestel ticaret A.Ş. kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Ek Güvence, üzerinde anlaşılan süre boyunca ürün kaynaklı arızaların onarımınını kapsar.

Vestel’den seçili bulaşık makinelerinden alan herkese, Mix&Go 99 TL

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Kampanya; 4 program ve üzeri Vestel bulaşık makinelerinde geçerlidir. Seçili bulaşık makineleri yanında İndirimli Vestel Mix&Go modelleri 20242238, 20242239, 20242240, 20242669, 20242670 kodlu kırmızı, pembe, mavi, yeşil ve turuncu renkli modellerdir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel Meltem T3500 elektrikli süpürgelerde indirim kampanyası

Vestel’in Temmuz ayı kampanyası dahilinde, Vestel Meltem T3500 Elektrikli Süpürgeler 599 TL yerine 499 TL kampanya fiyatıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Şık tasarımı ile 600 W motor gücüne sahip toz torbalı Vestel Meltem T3500 Elektrikli Süpürgeler 3,5 litre toz haznesi kapasitesi ile öne çıkıyor.

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi kampanyası

Vestel Sade, otomatik su alımı özelliğiyle siz fincan seçiminizi yaptıktan sonra ihtiyacı kadar olan suyu kendi kendine doldurarak enfes Türk kahvesi deneyiminizde büyük kolaylık sağlıyor. Ağır pişirme seçeneğiyle kahvenizin köpüğünü ve kıvamını koruyarak daha yoğun lezzette Türk kahvesi deneyimi sağlıyor.

Vestel Sade Türk Kahvesi Makinesi Temmuz ayı boyunca 799 TL yerine tavsiye edilen fiyatı 699 TL kampanya fiyatıyla satın alınabiliyor.

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’de geçerlidir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Vestel klima kampanyası

Vestel klimalar Temmuz ayı boyunca 2.499 TL’den başlayan kampanya fiyatları ve 10 yıl kompresör garantisi ile doğadaki ferahlığı evinize getiriyor.

Kampanya kapsamında belirtilen 10 yıl kompresör garantisi, 3 yıl garanti+7 yıl kompresör garantisidir. +7 yıl kompresör garantisi kampanyaya katılan tüm Vestel yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’de 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya 1 Haziran-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılan tüm ev tipi inverter klima alımlarında geçerli olacaktır. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Ücretsiz demontaj kampanyası Haziran ve Temmuz ayında alınan tüm ev tipi inverter klima modellerinde geçerlidir. Ücretsiz demontaj hizmeti, satın alınan ürün adedi kadar, marka fark etmeksizin tüm ev tipi inverter klima modelleri için geçerlidir. Ekstra kurulum gerektiren ekipman süreçleri (vinç, forklift, iskele vb.) kapsam dışıdır. 2.499 TL fiyatı Vestel Flora Doğa Inverte 7 A++ R32 klima için geçerlidir.

V Taksit’ten 3 ay öteleme kampanyası

V Taksit’le alacağınız TV, cep telefonu, beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünleriniz için 3 ay öteleme kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünlerinizi 15 taksitle alabilir ve ödemelerinizi 3 ay öteleyebilirsiniz. Fiyatı 3.500 TL’ye kadar olan TV ve cep telefonu ürünlerinizi ise 9 taksitle alabilir ve ödemelerinizi 3 ay öteleyebilirsiniz. Bu kampanyaya, kampanyaya katılan ve V Taksit sistemine kayıtlı Vestel Yetkili Satıcılarından başvurulabilir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için sözleşme imzalandıktan sonra ilk taksitin ödenmesi gerekmektedir, erteleme ilk taksitten sonraki 3 ay için geçerli olacaktır. Görseller temsilidir. Vestel değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı ve güncel bilgileri Vestel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.