VESTEL Kampanyaları

Vestel 2019 Yaz Kampanyası

Vestel beyaz eşya, televizyon, klima, derin dondurucu ve küçük ev aletleri Ağustos ayına özel fırsatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Vestel Buzdolabı Kampanyası

Vestel kombi buzdolaplarında Ağustos ayında 10 yıl garanti avantajı bulunuyor. İlgili kampanya kapsamında belirtilen Vestel kombi buzdolaplarında 10 Yıl Garanti; 3 Yıl +7 Yıl Kompressor garantisidir. Kampanya 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arası geçerlidir.

Kampanya kapsamında yer alan Vestel buzdolabı ürün kodları:
Ürün Adı Buzdolapları NFK640 EX A++ Ion, NFK640 E A++ Ion, NFK600 EX A++ Ion, NFK600 E A++ Ion, NFK540 EX A++ Ion, NFK540 E A++ Ion, NFK510 ECS, NFK510 EX A++ Ion, NFK510 EX A+++, NFK510 E A++ Ion, NFK510 X, NFK510, NFK480 X A++, NFK480 A++, AKILLI NFK510 XS, AKILLI NFKY510 X, AKILLI NFKY510 XS, DESIGN NFK510 CDB, DESIGN NFK510 CG, DESIGN NFK510 CSDE, DESIGN NFK510 CSE, RETRO NFKY510 YEŞİL, RETRO NFKY510 TURUNCU, RETRO NFKY510 BEJ, RETRO NFKY510 PEMBE, RETRO NFKY510 KIRMIZI, RETRO NFK350 Bordo, RETRO NFK350 KIRMIZI, RETRO NFK350 TURUNCU, RETRO NFK350 PEMBE, RETRO NFK350 YEŞİL, RETRO NFK350 BEJ, EKO NFK510 A++, NFK 530 E, NFK 530 EX, NFK510 A+ SİYAH, NFK510 CRS, NFK510 E A++, NFK640 EX A++ Ion – SK, NFK540 ECV A++ Ion, NFK540 CRS A++ Ion, NFK540 CRB A++ Ion.

Vestel Derin Dondurucu Kampanyası

Vestel derin dondurucular 799 TL’den başlayan avantajlı kampanya fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Kampanya ve fiyatlar, katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve vestel.com.tr’de 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında satın alınan Vestel derin dondurucu ürünlerinde geçerlidir. 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Vestel SD 100 A+ V Derin Dondurucu’nun tavsiye edilen peşin satış fiyatı 799 TL’dir. Vestel kampanyada değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Vestel Beyaz Eşya Düğün Paketi

Vestel seçili beyaz eşya, ankastre set, klima ve TV’ler Ağustos ayına özel kampanya avantajlarıyla satışa sunuluyor. Kampanya 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Vestel, seçili model buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre set, klima ve TV’lerde geçerli kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Kampanya kapsamında yer alan Vestel ürünleri ve kampanyalı satış fiyatları;
NF 480 Vestel buzdolabı 2.899 TL yerine 2.719 TL, BM 401 X Vestel bulaşık makinesi 2.049 TL yerine 1.999 TL, CM 7610 Vestel çamaşır makinesi 1.799 TL yerine 1.699 TL, Gri Cam Set Vestel fırın 4.049 TL yerine 3.799 TL, 39FD5050 Vestel televizyon 1.999 TL yerine 1.899 TL ve Flora Doğa Inverter 12 A++ Vestel klima 3.599 TL yerine 3.299 TL kampanya fiyatlarıyla Vestel Yetkili Satıcılarında.

Vestel’den 2’li Alıma 400 TL İndirim Kampanyası

Ağustos ayına özel Vestel’den 2 ürün alanlar 400 TL indirim kampanyasından yararlanabilir.

31 Ağustos 2019 tarihine kadar kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerli kampanya stoklarla sınırlıdır. Farklı Vestel ürün gruplarından alınan 2’li set alımına 400 TL net indirim anında uygulanmaktadır. Vestel 400 TL indirim kampanyası dahilindeki ürünler; EKO NF370 hariç tüm no-frost ve no-frost kombi Vestel buzdolapları, 8 kg ve üstü tüm Vestel çamaşır makineleri, 4 program ve üstü solo Vestel bulaşık makineleri, Vestel turbo fırınlar hariç tüm solo Vestel fırınlar, 43’’ ve üstü Vestel TV’lerdir. Kampanyada geçerli ürünlere dair ürün kodu Vestel’in resmi internet sitesinde paylaşılmıştır, liste haricindeki kodlar kampanyaya dahil değildir. Vestel 2’li alım yapılan ürünlerin aynı müşteri adına tek faturada faturalandırılması gerekmektedir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır. Kampanyalar birleştirilemez.

Vestel’den Takılabilir Ev Aletleri

Vestel’in yeni kampanyasıyla düğünlerde altın takmaya son. Vestel seçili mağazalarından istediğiniz ürünün takısını alın, evlenen çiftlerin mutluluğuna mutluluk katın.

Vestel Takılabilir Ev Aletleri; el blender seti, ütü, süpürge, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve televizyon olmak üzere 7 farklı kategoride satışa sunulmaktadır. Her ürün plakası içerisine kampanya detayları ile ilgili yasal bilgilendirme aşağıda yer almaktadır:

İşbu kampanyaya katılan Vestel Yetkili Bayileri’nde, www.vestel.com.tr E-ticaret adresinde Vestel markalı ve Vestel perakende listesinde bulunan ürün alımlarında, kampanyaya katılan Vestel Yetkili Bayileri’nde Takılabilir Ev Aletleri’nin kullanıldığı zamandaki “hemen teslim” şartıyla tavsiye edilen perakende fiyatı üzerinden (KDV dahil) stok imkanları dahilinde kullanılabilir. Kampanyaya katılan Vestel Yetkili Bayileri bilgisi www.vestel.com.tr adresindedir. Takılabilir Ev Aletleri kampanyası Vestel markalı ürünlerde, Takılabilir Ev Aletleri üzerinde belirtilen tutarlarda geçerlidir. Türk Ticaret Kanunu kapsamında kıymetli evrak niteliğinde değildir. Karşılığında para talep edilemez. Takılabilir Ev Aletleri, arkasındaki kazımalı alanın hasar görmesi durumunda geçerliliğini yitirir. Takılabilir Ev Aletleri ile alınan ürün/ürünlerin bedeli, Takılabilir Ev Aletleri’nin değerinden yüksek ise bakiye tutarı Vestel Yetkili Bayileri’ne ödenecektir. İşbu ek ödemenin taksitle yapılıp yapılmaması mevzuat kapsamında Vestel Ticaret A.Ş.’nin inisiyatifindedir. Alışveriş tutarı Takılabilir Ev Aletleri’nden düşük ise herhangi bir şekilde para iadesi yapılamaz. Vestel Yetkili Bayileri’nden ürün alınırken birden çok Takılabilir Ev Aletleri değerleri toplanılarak tek seferde kullanılabilir. Ancak bu şekilde yapılacak alışveriş tutarı Takılabilir Ev Aletleri’nden düşük ise herhangi bir şekilde para iadesi yapılamaz. Takılabilir Ev Aletleri hiçbir suretle ciro edilemez, nakde çevrilemez ya da önceki alışverişlerden doğan taksit/borç ödemelerinde kullanılamaz. Takılabilir Ev Aletleri’nin herhangi bir sebeple kaybolması halinde Vestel Ticaret A.Ş. ve Vestel Yetkili Bayileri’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu durumda yeni bir Takılabilir Ev Aletleri ihdası talep edilemez. Takılabilir Ev Aletleri alımında taksitlendirme yapılmayacaktır. Tüketici, 6502 sayılı Kanun uyarınca ürünün ayıplı hale gelmesi ve seçimlik haklarını kullanma şartlarının oluşması halinde iade etme hakkını kullanabilir. www.vestel.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde ise Mesafeli Satış Sözleşmesi Yönetmeliği uyarınca tüketicinin cayma hakkı mevcut olup; tüketicinin başkaca bir iade hakkı mevcut değildir. Herhangi bir sebeple Takılabilir Ev Aletleri’nin iade edilmesi talebinin Vestel tarafından kabul edilmesi halinde Takılabilir Ev Aletleri tutarı hediye çeki olarak tüketiciye verilecek olup, tüketicinin alacağı bakiye var ise yapılan ödeme yöntemi ile uyumlu olarak tüketiciye iade edilecektir. Tüketiciye verilen bu hak, herhangi Takılabilir Ev Aletleri’nin herhangi bir sebeple kullanılmadan iade edilebileceği şeklinde yorumlanamayacaktır. Takılabilir Ev Aletleri diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Vestel Ticaret A.Ş. kampanyada değişiklik yapmak ya da iptal etmek hakkına haizdir. Son kullanma tarihi: 31 Aralık 2020’dır.

Vestel Çamaşır Makinesi Kampanyası

Kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında ve 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya seçili Vestel ürünlerde özel fiyatlarla geçerlidir. Kampanya kapsamında yer alan Vestel çamaşır makineleri; Vestel CMI 10812 10 kg model 2799 TL, Vestel CMI 9710 9 kg model 2499 TL, Vestel CM 9710 9 kg model 2.399 TL, Vestel CMI 8710 8 kg model 2.249 TL, Vestel CM 8710 8 kg model 2.099 TL, Vestel CM 7610 7 kg model 1.699 TL ve Vestel CM 5608 5 kg model 1.649 TL dir. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır. Kampanyalar birleştirilemez.

Vestel’de Çamaşır Makinesi Alana Kurutma Makinesinde 700 TL İndirim Kampanyası

Belirtilen indirim kampanyası 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Tüm Çamaşır Makineleri, tüm Kurutma Makineleri ile birlikte alındığında kurutma makinesi tavsiye edilen perakende fiyatından 700 TL indirimli olacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Seçili Vestel Beyaz Eşyalarda 10 Yıl Motor Garantisi

Vestel buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinde 10 yıl motor garanti kampanyası, seçili Vestel beyaz eşyalarda 31 Ağustos 2019 tarihine kadar kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcılarında ve vestel.com.tr’ de geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Vestel Ticaret A.Ş.’nin kampanya şartlarını, geçerlilik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.

Maximum Kart ile MTV Ödemesini Yapanlara vestel.com.tr’de İndirim Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisini (MTV) ödemesini Maximum Kart ile yapanlar vestel.com.tr’de seçili ürünlerde %60’a varan indirim fırsatından yararlanabiliyor.

MTV ödemesini Maximum Kart ile yapan müşterilere indirim kodları SMS ile İş Bankası tarafından gönderilmektedir. İndirim kodları sadece vestel.com.tr’de, 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Tek kodla aynı üründen en fazla iki adet alınabilir. Kodlar tek kullanımlıktır. Diğer indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Ürünler stoklarla sınırlıdır. İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), Ticari Kredi Kartları, İş Bankası Bankamatik Kartı kampanyaya dahildir. Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanyada değişiklik yapma hakkı Vestel Ticaret A.Ş. ve İş Bankası A.Ş.’na aittir.

Vestel Televizyon Kampanyaları

Vestel televizyonlara 12 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz. Vestel televizyon alımlarına 12 taksit kampanyası 3.500 TL ve altı fiyatlarda geçerlidir.

Ürün Kodu Ürün Adı İndirimli Peşin Fiyatı
20274585 4K SMART 49UD12000 LED TV 3.199,00
20274584 4K SMART 43UD12000 LED TV 2.849,00
20274942 4K SMART 43UD8370 LED TV 2.849,00
20274431 SMART 49FD7400 LED TV 2.949,00
20273156 Vestel SMART 43FD7500 LED TV 2.649,00
20273859 SMART 40FD7300 LED TV 2.249,00
20273080 SATELLITE 43FB5000 LED TV 2.399,00
20274910 SMART 39FD7300 LED TV 2.049,00
20273874 SATELLITE 40FD5050 LED TV 2.049,00
20274946 SATELLITE 39FD5050 LED TV 1.899,00
20273343 SMART 32HD7100 LED TV 1.599,00
20271921 SATELLITE 32HB5000 LED TV 1.479,00
20274723 SATELLITE 24HD5550 LED TV 1.329,00
20270720 COLOR 22FA5100K LED TV 1.349,00
20271134 COLOR 22FA5100B LED TV 1.349,00
20270722 COLOR 22FA5100L LED TV 1.349,00
20270724 COLOR 22FA5100P LED TV 1.349,00
20274149 COLOR 22FA5100 LED TV 1.179,00

 

Vestel televizyonlara 6 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz. Vestel televizyon alımlarına 6 taksit kampanyası 3.500 TL ve üzeri fiyatlarda geçerlidir.

Ürün Kodu Ürün Adı İndirimli Peşin Fiyatı
20273979 4K SMART 65OD9900 OLED TV 11.999,00
20274724 V-UHD SMART 75UD9655 LED TV 9.999,00
20274132 VUHD SMART 65UD9800 65″ SINIRSIZ VLED TV 6.999,00
20273949 4K SMART 65UD9000 LED TV 5.499,00
20274338 4K SMART 55UD9360 LED TV 4.399,00
20274677 4K SMART 55UD9200 LED TV 4.299,00
20274586 4K SMART 55UD12000 LED TV 3.999,00
20274339 4K SMART 49UD9360 LED TV 3.699,00
20274678 4K SMART 49UD9200 LED TV 3.599,00

 

Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgelerde Koşulsuz Değişim Kampanyası

Vestel küçük ev aletleri ve elektrikli süpürgesi alanlara 3 ay boyunca koşulsuz değişim fırsatı sunuyor.

Kampanya, 1 Temmuz-30 Eylül 2019 tarihleri arasında Vestel küçük ev aletleri ve elektrikli süpürgelerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketici, kampanya tarihleri arasında satın aldığı Vestel küçük ev aleti ve elektrikli süpürge ürününü 3 ay içerisinde fatura aslı ve ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazası güvenlik numarısını da içerir şekilde düzenlenen işbu “Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” ile birlikte ürünün satın alındığı Vestel Yetkili Mağazasına veya Vestel Yetkili Servisine başvurabilir. Vestel Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak temin edeceği kargo kodu yardımı ile değiştirmek istediği ürün ve belirtilen belgeleri anlaşmalı kargo firması ile yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak göndererek, değişim gerçekleştirebilir. Tüketicinin değişim hakkını kullanacağı ürün “Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgeler Değişim Kampanyası Katılım Belgesi” nde ve faturada belirtilen ürün olup, tüketici bu ürünü aynı ürün ile koşulsuz değiştirme hakkına yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere sahiptir.

Vestel’den Teknolojik Minikler Alışveriş Festivali ile %45’ye Varan İndirim Fırsatı

Okula dönüş döneminde de Vestel Teknolojik Minikler Alışveriş Festivali ile küçük ev aletlerine çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kampanya 21 Ağustos 2019 saat 21.00 ile 31 Ağustos saat 08.30 arasında Vestel.com.tr’de geçerlidir. Vestel kampanya kurgusu, tarihi ve yapısında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlı olup diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Lenovo Notebooklarda Okul Alışverişi Fırsatları

Vestel, Lenovo marka dizüstü bilgisayarlarda geçerli okul alışverişine özel indirimler sunuyor.

Kampanya Eylül ayı boyunca Vestel.com.tr’de geçerlidir. Vestel kampanya kurgusu ve yapısında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlı olup diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Vestel Enerjik Vita Katı Meyve Sıkacağı Kampanyası

Ağustos ayında Vestel Enerjik Vita Katı Meyve Sıkacağı 200 W 999 TL kampanya fiyatıyla satışa sunuluyor.

Vestel Ziyafet Pişirici Blender Kampanyası

Sıcak ya da soğuk tarifler hazırlayabilme, dokunmatik dijital kontrol paneli, 7 farklı akıllı program ve pişirme fonksiyonu özellikleriyle Vestel Ziyafet Pişirici Blender, Ağustos ayına özel 1.399 TL yerine 1.199 TL kampanyalı fiyatıyla satın alınabiliyor. Ayrıca, kampanya kapsamında Ziyafet Tarifleri Tarif Kitapçığı hediyesi bulunuyor.

V Taksit’ten 3 Ay Öteleme Kampanyası

Vestel’den V Taksit’le alacağınız TV, cep telefonu, beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünleriniz için 3 ay öteleme kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünlerinizi 15 taksitle alabilir ve ödemelerinizi 3 ay öteleyebilirsiniz. Fiyatı 3.500 TL’ye kadar olan TV ve cep telefonu ürünlerinizi ise 9 taksitle alabilir ve ödemelerinizi 3 ay öteleyebilirsiniz.

Bu kampanyaya, kampanyaya katılan ve V Taksit sistemine kayıtlı Vestel Yetkili Satıcılarından başvurulabilir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için sözleşme imzalandıktan sonra ilk taksitin ödenmesi gerekmektedir, erteleme ilk taksitten sonraki 3 ay için geçerli olacaktır. Vestel değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı ve güncel bilgileri Vestel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.