Huawei Deneyim Mağazası

HUAWEI Deneyim Mağazası ilk iki gününde 6500 kişinin rekor ilgisiyle 4 milyon TL ciroyu aştı

Huawei’nin İstanbul İstinyePark’ta açılan Türkiye’deki ikinci deneyim mağazası yoğun ilgi görüyor.

6 Nisan Cumartesi günü saat 12:00’da açılan Huawei Deneyim Mağazası, ilk hafta sonunda 6500 kişi tarafından ziyaret edildi. Bu iki günlük süreçte deneyim mağazasında satılan tüm Huawei ürünlerinden 4 milyon TL’nin üzerinde ciro elde edildi.

HUAWEI’nin en yeni ürünlerini birinci elden deneyimleme fırsatı yakalayan tüketiciler, bu ilgilerini uzun kuyruklar oluşturarak gösterdiler. HUAWEI Deneyim Mağazası içerisinde bulunan deneyim alanları, kullanıcıların Huawei akıllı telefonlarının performanslarını kendi telefonları ile karşılaştırmalarına da olanak sağlıyor. Düşük ışık, geniş açı ve portre fotoğrafların çekilmesi için özel olarak tasarlanan alanlar, teknoloji meraklılarını mağaza içerisinde bir fotoğrafçılık yolculuğuna çıkartıyor.

İstinyePark HUAWEI Deneyim Mağazası tüketicilere, markanın akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, aksesuarlar ve giyilebilir cihazlar gibi tüm ürünlerini keyifli ve konforlu bir ortamda rahatlıkla deneyimleme olanağı sunuyor. Tüketiciler mağazada akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı saatleri, bileklikleri, cep telefonu aksesuarlarını, bluetooth hoparlörleri ve daha birçok HUAWEI ürününü deneyimleyebiliyor. Deneyim mağazasının en yoğun ilgi gören ürünleri ise, HUAWEI’nin en yeni amiral gemisi, mobil fotoğrafçılık deneyimini kökten değiştiren P30 ve P30 Pro oldu.

Detaylı ve güncel bilgileri Huawei Yetkili Servislerinden alabilirsiniz.