MediaMarkt CLUB Kampanyaları

MediaMarkt CLUB’a özel “indirim seçme” kampanyası
MediaMarkt CLUB üyeleri ve yeni üye olanlar, 15-17 Mart 2019 tarihlerindeki MediaMarkt CLUB Günleri kapsamında dağıtılacak olan indirim çıkartmalarını, seçili ürünler arasından istediklerine yapıştıracak ve hangi ürünü indirimli alacağına kendi karar verecek.

Elektronik perakende firması MediaMarkt, hayata geçirdiği sadakat programı MediaMarkt CLUB için üyelerine özel fırsat ve kampanyalar sunmaya başladı. 15 -17 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek MediaMarkt CLUB Günleri kapsamında, tüketicilere mağazalarda üzerinde %5, %10 ve %15 indirim yazan çıkartmalar dağıtılacak. Tüketiciler, kampanya kapsamındaki seçili ürünlerden istediklerine, her indirim oranından 1 defa olmak üzere bu çıkartmaları yapıştırarak kasada anında indirim kazanacak.

MediaMarkt CLUB üyesi olmayan tüketiciler, aynı anda üyelik de gerçekleştirebilecek. Kampanya süresince dağıtılan broşürlerdeki farklı ürünlerde ise MediaMarkt CLUB üyelerine özel cazip kampanya fırsatları sunulacak.

MediaMarkt CLUB Günleri’ne özel indirim kampanyası, mağazalarda olduğu gibi MediaMarkt’ın resmi internet sitesi; www.mediamarkt.com.tr’de de geçerli olacak. Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji severlere bol çeşitli ürün alternatifi sunan MediaMarkt, CLUB üyelerine özel kampanyasında, kategorilere göre oranları belirledi.

Buna göre tüketiciler bilgisayar ve konsol donanım ürünlerinde, tabletlerde, cep telefonlarında ve akıllı saatlerde %5’lik, televizyon, TV alıcısı, Bluray, DVD ve video oynatıcılarında, bluetooth hoparlörlerde, navigasyon cihazlarında, yazılım ürünlerinde, oyunlarda % 10’luk, beyaz eşyalarda, ankastrelerde, elektrikli küçük ev aletlerinde, kahve makinelerinde, CD, DVD ve Bluray’lerde, yazıcılarda, telefonlarda ve aksesuarlarda ise %15’lik indirim çıkartmaları ürünlere yapıştırabilecek.

MediaMarkt’ın yeni sadakat programı MediaMarkt CLUB
MediaMarkt’ın programına üye olan tüketiciler, ilk indirimlerini 50 TL’lik “Hoş Geldin Kuponu” ile alacaklar.

MediaMarkt, hayata geçirdiği yeni sadakat programı MediaMarkt CLUB ile üyelerine avantajlar sunuyor. Elektronik perakendecisi MediaMarkt, düzenlediği kampanyalarıyla müşterilerine sunduğu ürünler ve hizmetlere ek olarak, yeni fırsatları sadakat programı çatısı altında topluyor.

MediaMarkt mağazalarından veya mediamarkt.com.tr’den online olarak üye olunabilecek olan yeni sadakat programı MediaMarkt CLUB, üyelerine pek çok avantajı öncelikli ve ayrıcalıklı sunacak.

Programa üye olan tüketiciler, üyeliklerinin üzerinden 24 saat geçtikten sonra ilk indirimlerini 50 TL değerinde “Hoş Geldin Kuponu” ile kazanmış olacaklar. Ayrıca MediaMarkt CLUB üyeliği esnasında belirttiğiniz doğum günü tarihinde 50 TL değerinde indirim kuponu hediye ediliyor. Doğum Günü MediaMarkt CLUB Kuponunu MediaMarkt Mağazalarında, MediaMarkt web veya mobil uygulamalarında tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinizde kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca MediaMarkt CLUB üyeleri, yaptıkları 3, 6, 9 ve 12’nci alışverişlerinde sürpriz indirimler veya hediyeler kazanacak.

MediaMarkt CLUB üyeliğinin ilk etapta sunduğu bir diğer avantaj ise ürün iade sürelerinin 2 katına çıkması olacak. Üyeler, aldıkları ürünü resmi iade süresi olan 14 gün içinde değil; 28 gün içinde iade edebilme ayrıcalığına sahip olacaklar.

MediaMarkt CLUB programı üyeleri, özel sürprizlerin yanı sıra farklı iş birlikleri ve fırsat kampanyalarından da yararlanabilecek. Tüm alışveriş kaydının üyelik hesabında, detaylarıyla görülebileceği sistem sayesinde MediaMarkt müşterileri, satın aldıkları ürünlere ait fatura bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilecekler.

MediaMarkt CLUB Kupon Kullanım Genel Koşulları
– MediaMarkt CLUB kuponlarınızı, kazanılma tarihinden itibaren 3 ay içerisinde kullanabilirsiniz.
– MediaMarkt CLUB kuponu kullanarak satın aldığınız bir ürünü iade etmeniz durumunda, kuponunuz geçerliliğini kaybedecektir.
– MediaMarkt CLUB indirim kuponlarınızı; MediaMarkt Mağazalarında, MediaMarkt web veya mobil uygulamalarında kullanabilirsiniz.
– Kazandığınız hediyeleri, hediye kuponunuzu ve kimliğinizi ibraz ederek MediaMarkt Mağazalarından teslim alabilirsiniz.
– MediaMarkt CLUB kuponları birleştirilememektedir.
– Poşet ve nakliye hizmeti ürünlerine MediaMarkt CLUB kuponlarınızın indirimi yansıtılmamaktadır.

MediaMarkt CLUB web sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
MediaMarkt CLUB

Detaylı ve güncel bilgileri MediaMarkt Şubelerinden alabilirsiniz.