MediaMarkt 2020 Kampanyaları

MediaMarkt’tan Sevgililer Günü Kampanyası

MediaMarkt Türkiye, Sevgililer Günü kampanyasını 8 Şubat’ta başlatacak.

MediaMarkt Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, çeşitli sürpriz indirimlerin gerçekleşeceği kampanya, 14 Şubat’a kadar devam edecek.

MediaMarkt, gerçekleştirdiği indirimlere ek olarak hala hangi hediyeyi alacağına karar veremeyenler için “Hediye Bulucu” uygulamasını da 14 Şubat’a özel tekrar başlatıyor.

“Hediye Bulucu”; seçenekleri arasında bulunan “Son Teknoloji Sever”, “Ev Kuşu”, “Oyuncu”, “Müzik Sever”, “Jön Gibi Adam” ve “Dünya Güzeli” kategorileriyle eşine hediye almak isteyenler için sevgililerine özel hediyeler sunuyor.

MediaMarkt’te “ısıtıcı ürünler” arasında en çok rağbet gören ürün elektrikli battaniye

MediaMarkt, elektrikli battaniyelerden karın ve sırt pedlerine, ısıtmalı boyunluklardan pelerinlere ve ısıtmalı ayak masaj setlerine kadar ihtiyaca ve istenilen bölgeye özel ürün alternatifler sunuyor.

MediaMarkt’ten yapılan açıklamaya göre, MediaMarkt, soğuk havaların iyice etkisini gösterdiği bugünlerde tüketicileri soğuklardan koruyacak ürünler sunuyor. Bu ürünler arasında ise elektrikli battaniyelerden karın ve sırt pedlerine, ısıtmalı boyunluklardan pelerinlere ve ısıtmalı ayak masaj setlerine kadar ihtiyaca ve istenilen bölgeye özel ürün alternatifleri bulunuyor.

MediaMarkt’ın hem mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de satışa sunduğu “ısıtıcı ürünler” arasında en çok rağbet gören ürün elektrikli battaniyeler olurken, bu ürünlerde fiyat ve ebat yelpazesi de sunuluyor. MediaMarkt’ın diğer ısıtıcı ürün alternatifleri arasında bölgesel ısıtma sağlayan ve masaj yapan ürünler de bulunuyor.

MediaMarkt’ta Samsung Galaxy S20 serisi için ön siparişler başladı

MediaMarkt, Samsung”un “yeni amiral gemileri” Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra için ön siparişleri almaya başlıyor.

MediaMarkt’tan yapılan açıklamaya göre, daha gelişmiş ekrana ve kameralara sahip Samsung Galaxy S20 serisi MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de ön satışa sunulacak.

Galaxy S20 ve Galaxy S20+ modellerinde 64 MP yüksek çözünürlüklü kamera, 3x hibrid optik zoom ve en fazla 30x süper çözünürlüklü yakınlaştırma bulunurken, Galaxy S20 Ultra modelinde ise 108 MP yüksek çözünürlüklü kamera, 10x hibrid optik zoom ve en fazla 100x süper çözünürlüklü yakınlaştırma yer alıyor.

Galaxy S20 ve Galaxy 20+ modellerinin RAM bellek boyutu ise 8 GB iken, S20 Ultra’da ise 12 GB RAM bulunuyor.

Samsung Galaxy serisinin dağıtımına 5 Mart’ta başlanacak.

Samsung’un son teknoloji akıllı telefonlarına sahip olmak için erkenden sipariş veren teknolojiseverler, Galaxy Buds+’a da ücretsiz sahip olma fırsatı yakalayacak. Samsung Galaxy S20 serisiyle birlikte tanıtılan Galaxy Buds+, önceki modeline göre daha uzun müzik ve video oynatma ve konuşma süresi sunuyor. Galaxy Buds+ hediye fırsatı, 5 Mart’a kadar sürecek ve stoklarla sınırlı olacak.

Detaylı ve güncel bilgileri MediaMarkt Mağazalarından alabilirsiniz.