OPPO Reno2

OPPO, Reno Serisi akıllı telefonlarını ilk olarak 2019 yılı Mayıs ayında satışa sunmuştu. OPPO Reno Serisi’nin ikinci versiyonu ise 2019’un sonlarında teknoloji tutkunlarıyla buluştu.

OPPO Reno2 Serisi “ultra geniş açı”, “ultra gece modu” ve “ultra video sabitleme” gibi önemli özellikleri ile dikkati çekiyor. OPPO’nun yenilikçi mobil fotoğraf ve video teknolojileriyle kullanıcılara yaşattığı güzel deneyimler kullanıcıları ile paylaşılmak üzere tasarlandı.

Mobil fotoğrafçılık ve kamera alanında devrimsel yenilikler

Akıllı telefon endüstrisinin son 10 yıllık gelişiminde tasarımı ve teknolojik özellikleriyle önemli pay sahibi olan OPPO, özellikle mobil fotoğrafçılık ve kamera alanında devrimsel yenilikler sundu. Bu yeniliklerin en çarpıcı şekilde deneyimlendiği modeller ise popüler OPPO Reno Serisi oldu.

Yeni seri, ilk kez dörtlü kamera kurulumunun yanı sıra fotoğraf ve video amacıyla 5x hibrit zoom, ultra gece modu, ultra video sabitleyici, ultra geniş açı özellikleri ile geldi. Reno2 Serisi, Android 9.0’ın son sürümüyle çalışan ColorOS 6.1 tarafından destekleniyor.

Hızlı ve güvenli VOOC hızlı şarj 3.0 teknolojisi ile 4.000mAh (Typ) batarya daha uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi sunuyor. OPPO Reno2’de 8GB RAM, 256GB ROM; Reno2 Z’de ise 8GB RAM, 128GB ROM çekirdek donanım bulunuyor.

Detaylı ve güncel bilgileri OPPO Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.