Samsung Tablet Kampanyası

Samsung online mağazadaki tüm tabletlerde %18 indirim avantajı bulunuyor. Kampanya 31 Ocak 2020 tarihine kadar satın alınacak tüm Samsung marka tabletleri kapsıyor.

Samsung, hem velileri ve öğrencileri sevindirmek hem de çocukların geleceğini şimdiden şekillendirmelerine yardımcı olmak için online satış mağazasından alınacak tüm tabletlerde %18’lik indirim kampanyası başlattı.

Samsung’dan yapılan açıklamaya göre, sadece Samsung’un online satış mağazasında geçerli olan kampanya 31 Ocak 2020 tarihine kadar satın alınacak tüm tabletleri kapsıyor.

Kampanya kapsamında yine Samsung’un online mağazasında Samsung Galaxy Tab S6 veya Samsung Galaxy Tab S5e tablet satın alanlara özel indirimle Türkçe klavyeli kılıflar da çok uygun fiyatlarla satın alınabilecek. Güzel bir hediye seçeneği için dileyenler, satın alacakları Samsung Galaxy Tab S6 için gri renkli Türkçe klavyeli kılıfa 1.299 TL yerine sadece 149 TL’ye ya da Samsung Galaxy Tab S5e için siyah renkli Türkçe klavyeli kılıfa 899 TL yerine sadece 99 TL’ye sahip olabilecek.

Samsung Galaxy Tab S6 çocuğunuz hayâl gücünü özgür bırakacak, üst düzey kalitede verimliliğini yükseltecek. Örneğin S Pen ile çok kolay bir şekilde not tutmak mümkün hale gelecek. Çünkü el yazısıyla yazılan notlar dijital metne dönüştürülebiliyor ve tek bir tıklamayla Microsoft Word formatlarına aktarılabiliyor. Bunun yanı sıra çocuğunuz yarıyıl tatilinde eğlenmek istediğinde oyun oynamanın keyfini çıkarabilecek, sevdiği dizileri izleyebilecek.

Samsung Galaxy Tab S6 gelişmiş bir izleme deneyimi de sunuyor. 10.5”lik Süper AMOLED ekranıyla birlikte AKG ve Dolby Atmos® özellikli dörtlü hoparlörler çocuğunuzu izlediği içeriğin derinliklerine kadar çekecek. Unity ve Unreal Engine gibi lider konumundaki oyun platformlarıyla gerçekleştirilen ortaklıklar; grafik, ses ve akıllı donanım ve yazılımların bir araya gelmesiyle Samsung Galaxy Tab S6 üst kalitede oyun oynama deneyimi sunarken çocuğunuzun hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı da sunacak.

Yenilenmiş tasarımıyla Samsung Galaxy Tab S5e ise pratik kullanımı ile dikkati çekiyor. Bu tablet çocuğunuza tatilde oyun oynama, internette gezinme ve video izleme özgürlüğü sunacak.

Samsung Galaxy Tab S5e ile çocuğunuz en sevdiği videoları etkileyici çözünürlükte izleyebilecek. Samsung Galaxy Tab S5e dört adet hoparlöründen elde edilen zengin ve etkileyici seslerle çocuğunuzun eğlence deneyimini mükemmel bir şekilde tamamlayacak. Samsung Galaxy Tab S5e’de ayrıca profesyonel olarak dengelenmiş etkileyici 3D sesler için Dolby Atmos ve AKG özellikleri de yer alıyor. Böylelikle çocuğunuz sevdiği şarkıları da istediği her yerde dinleyebilecek.

Detaylı ve güncel bilgileri Samsung Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.