MediaMarkt Sevgililer Günü Kampanyası

MediaMarkt, 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası kapsamında “Aşkına Hediye Bak” sloganı ile yüzlerce üründe indirim yaparak, farklı hediye fırsatları ve taksitli ödeme seçenekleri sunuyor.

MediaMarkt’tan Sevgililer Günü’ne özel iPhone sürprizi; MediaMarkt, mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de 128 GB depolama alana sahip Apple iPhone 7’yi 3.799 TL’den satışa sunuyor.

Sevgililer Günü’nde sevgilisine son teknoloji hediye almak isteyenlere özel pek çok avantajlar sunan MediaMarkt, mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de 128 GB depolama alana sahip Apple iPhone 7’yi 3.799 TL’den satışa sunuyor. Teknolojiseverleri mutlu edecek kampanyaya ek olarak MediaMarkt CLUB sadakat programına üye olanlar bir de “Hoş Geldin Kuponu”nu da kullanabilecek.

Bu yıl 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilisine son teknoloji hediye almak isteyenlere pek çok alternatif sunan MediaMarkt, 8 Şubat 2019 tarihinde başlayan indirimler kapsamında cep telefonlarından bilgisayarlara, kişisel bakım ürünlerinden oyun konsollarına ve kahve makinelerine kadar yüzlerce üründe özel indirime gidiyor.

MediaMarkt, 14 Şubat indirimlerine özel olarak OPPO cep telefonu alan teknolojiseverlere 349 TL değerindeki Arzum Kahve makinesini hediye ediyor.

Samsung Galaxy A9 akıllı cep telefonu 3199 TL’den satışa sunuluyor. Aynı zamanda Samsung Galaxy A9 128 GB alan tüketicilere özel 419 TL değerindeki genişletilmiş garanti paketini 99 TL’den sunuluyor.

MediaMarkt müşterileri kampanyadan cep telefonlarında 10 aya varan masrafsız ve faizsiz taksit avantajıyla yararlanıyor.

MediaMarkt’ta 8 -14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya özel Samsung akıllı saatlerde 2. Samsung saatte %50 indirim uygulanıyor.

Bakımına önem verenler için Braun Erkek Bakım Kiti ve Oral B Elektrikli Diş Fırçası seti 299 TL’den satışa sunuluyor.

Philips Lazer Epilasyon aleti alana 150 TL’lik MediaMarkt indirim çeki hediye ediliyor.

Ayrıca, MediaMarkt 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası çerçevesinde tüm kişisel bakım ürünlerinde de 12 taksit seçeneği sunuluyor.

Bilgisayarlarda ise %30’a varan özel indirimler ve 6 aya varan taksit seçenekleri uygulanıyor. Üstelik 1 Şubat itibarıyla tüm mağazalarda aktif olan MediaMarkt CLUB sadakat programına üye olan teknolojiseverler, kampanyadan “Hoş Geldin Kuponu” da kazanıyor.

Detaylı ve güncel bilgileri MediaMarkt Şubelerinden alabilirsiniz.

14 şubat sevgililer günü, mediamarkt sevgililer günü kampanyası, mediamarkt kampanyalar