Oppo A9 2020

Oppo’nun yeni modellerinden A9 2020, fotoğrafçılık kabiliyetleri, tasarımı ve uzun ömürlü pil özelliğiyle orta segment akıllı telefon pazarında öne çıkıyor.

Oppo, genç kullanıcılar için ürettiği Oppo A9 2020 modelinde yeni nesil teknolojiler sunuyor. Oppo A9 genel olarak geniş bir kullanıcı yelpazesine hitap etse de özellikle genç kullanıcılar için bir değer yaratıyor.

Oppo A9 2020, 48 MP dört kamerası ve daha uzun süreli kullanım sağlayan 5.000 mAh’lık bataryası ile kullanıcılara uzun pil ömürlü bir akıllı telefon deneyimi vadediyor. Yüksek kapasiteli 5.000 mAh batarya, 19 saat kesintisiz mobil kullanımı veya 11 saatten fazla kesintisiz HD video izlemeyi mümkün kılıyor.

Ayrıca Oppo A9, “Ters Şarj Özelliği” sayesinde tıpkı bir güç kaynağı gibi diğer tüm cihazların da şarj edilmesinde kullanılabiliyor.

“Deniz Yeşili” ve “Uzay Moru” renk seçenekleri bulunan Oppo A9’un, 8 GB’lık RAM özelliğiyle birlikte çalışan Snapdragon 665, hem daha hızlı bir performans göstermesine hem de %20’ye varan eş zamanlı azaltılmış güç tüketimine olanak sağlıyor.

Bu özellik, Game Boost 2.0 ile çok daha belirgin bir şekilde ortaya çıkarken daha sorunsuz ve daha hızlı bir oyun deneyimi için Frame Boost ve Touch Boost özelliklerini de bir araya getiriyor.

128 GB’lık dahili hafızasının yanı sıra, 256 GB’a kadar fazladan hafıza sağlayan Micro SD kart yuvası ve çift sim kart özelliği de bulunan Oppo A9, Dolby Atmos ve ikili stereo hoparlörleriyle 360 derecelik bir ses ambiyansı oluşturuyor.

48 MP’lik ana lens, 16 MP’lik ön kamera

Oppo A9 2020, gövdesinde birbirinden farklı 5 kamera modunu barındırıyor. 48 MP’lik arka ana lens, maksimum düzeyde fotoğraf çözünürlüğü sağlarken; Ultra Geniş 119 derece lensi panoramik görüntüler elde edilmesini mümkün kılıyor.

Telefonun önünde yer alan 16 MP’lik kamera ise Yapay Zeka Güzelleştirme teknolojisini içeriyor.

Oppo A9’un f1,8 diyafram açıklığındaki kamerası, Ultra Gece Modu 2.0 sayesinde en düşük ışık koşullarında bile iyi performans sergiliyor.

Ayrıca HGR + çoklu çerçeve teknolojisi sayesinde; insanlar çevrelerinden bağımsız olarak işlendiği için, yüzler daha parlak ve detaylı görünürken arka plandaki parlamalar da büyük ölçüde azalıyor. Ultra Gece Modu 2.0’ın kullanıldığı, Ultra Geniş Açılı fotoğraflar da iyi sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

Oppo A9 2020 kullanıcıları hareket halinde olsalar bile, Video Sabitleme Teknolojisiyle her anı 4K kalitesinde kaydedebiliyor. EGS (Elektronik Görüntü Sabitleme) ile akıllı teknoloji ve dahili jiroskopu bir araya getiren Oppo A9 2020; yürürken, koşarken ve sürüş esnasında sarsıntısız bir çekim imkanı sunuyor.

Detaylı ve güncel bilgileri Oppo Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.