Taksitli Telefon Kampanyaları, Cep Telefonu Fiyatları, 2019 Telefon Önerileri

iPhone XR Telefon Kampanyası | Teknosa
Teknosa iPhone XR kampanyası kapsamında, eski telefonunuzu getirerek iPhone XR’a indirimle sahip olabilirsiniz. Ayrıca Teknosa’da iPhone XR kampanyası dahilinde ING Teknokredi ile 6 taksit fırsatı sunuluyor.

Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerli ve stoklarla sınırlıdır. Cihazları Techpoint adına Teknosa teslim alır. Kampanyadan faydalanmak için eski telefonun geri alım koşullarını sağlaması gerekmektedir. ING Teknokredi’nin onaylanması halinde 3.501-13.999 TL’lik telefonlarda 6 ay vade ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. Faiz miktarı kadar indirim ürünün fiyatına yansıtılacak, geri ödeme tutarı telefonun peşin fiyatına eşit olacaktır.

www.ingbank.com.tr, www.teknosa.com, 0850 222 55 99.
Teknosa iPhone XR kampanyası geçerlilik tarihi: 09.02.2019-31.03.2019

iPhone Telefon Taksit Kampanyası | Arçelik
Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerlidir. Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Belirtilen teklif iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için oluşturulmuştur, diğer modeller ve fiyatları için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

Samsung S10 Telefon Kampanyası | Teknosa
Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ modelleri, Teknosa’da Galaxy Buds kablosuz kulaklık hediye fırsatıyla satışa sunuluyor.

Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ Ön Alım Buds Hediye Kampanya Koşulları:
Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti ithalatı, ön satışa sunulmuş Samsung Galaxy S10e (G970F), Galaxy S10 (G973F), Galaxy S10+(G975F) ürününün 20 Şubat – 15 Mart 2019 (23:59) tarihleri arasında Teknosa mağazaları ve www.teknosa.com üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Ürün teslimatı 1 Mart 2019 ve sonrası için planlanmaktadır, katılımcılar bu hususu kabul eder.
Ürünler’i alan ve kampanya koşullarını (Online Mağaza dışındaki kanallardan yeni satın alınan Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ cihaza Google Play Store’dan “Kampanya Zamanı” adlı kampanya başvuru uygulamasını indirip, bu uygulama içerisindeki “Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ Ön Alım Buds Hediye Kampanyası”adlı kampanyanın başvuru formunu doldurup, ürün faturasını kampanya sayfasına yüklemesi, 30 Mart 2019 tarihine kadar form doldurulması vb) yerine getirenlere Samsung Galaxy Buds (Beyaz) hediye edilecektir. Bir kişi en fazla bir kere katılabilir.

Kampanya hediyesi stoklarla sınırlıdır. Faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Samsung çalışanları Kampanya’dan faydalanamaz. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet hediye kazanma şansını yakalayabilir.
Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır. Kampanya başvuru süresinin sona ermesinin, 30 Mart 2019 sonrasında, 90 gün içerisinde teslim edilecektir.

Telefonun iade edilmesi halinde hediyenin de iade edilmesi gerekmektedir. Katılımcı bilgileri kampanya amacına uygun olarak 3. Kişiler ile paylaşılacaktır. Samsung kampanya şartlarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar, değişiklikler web sitesinde duyurulur. Türkiye sınırları dahilindedir. Ayrıntılı bilgi için www.samsung.com.tr
Teknosa Samsung S10 kampanyası geçerlilik tarihi: 15.02.2019-15.03.2019

Buyback Samsung S10 Kampanyası | Teknosa
Teknosa Samsung S10 Kampanyası çerçevesinde, eski telefonunu getirenler Teknosa’da Samsung Galaxy S10+ akıllı telefonlarda 4.700 TL’ye varan indirim fırsatından faydalanabilirler.

Samsung Galaxy S10+ / Galaxy S10 / Galaxy S10e kampanya koşulları:
Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olup, işletmecinin kampanya tarihlerini değiştirme/uzatma hakkı saklıdır.
Kampanya sadece “eski telefonunu getir istediğin yeni teknolojiyi indirimle götür” ile kazanılacak indirim çekleri kullanılarak yapılan peşin ya da taksitli Samsung Galaxy S10/S10e/ S10+ satışlarında geçerli olacaktır.

Kampanya özel indirim tutarı; 4.700 TL geri alım koşullarını sağlayan Samsung Galaxy Note9 geri alım bedeli (3.500 TL) ve Samsung Galaxy S10+ değişim kampanyası özel indirimi (1.200 TL) toplam tutarıdır.

Geri vermek istediğiniz telefon tutarınız için “Vermek İstediğiniz Telefon Modelleri” tablosunu kontrol edebilirsiniz. Kampanya, Teknosa’nın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyadan yararlanabilmek için size en yakın Teknosa Mağazasını ziyaret edebilirsiniz.
“Eskisini Getir Yenisini Götür” kampanya indirimine ek olarak, telefon numaranızı Teknosacell’e taşıyıp, Teknosacell anlık indirim fırsatında yararlanabilir, seçim yaptığınız tarifeye göre ekstra indirim kazanabilirsiniz. Kampanya geçerlilik tarihi: 22.02.2019-31.03.2019.

Huawei Kampanyası | Arçelik 
Huawei telefon kampanyası peşin fiyatına 6 veya 12 taksit fırsatıyla sunuluyor. Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

Stoklarla sınırlı olup taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, Arçelik yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Belirtilen teklif Huawei P20 Lite, Huawei P Smart, Huawei Mate 20 Lite, Huawei Mate 20 Pro ve Huawei P20 Pro ve Huawei P Smart 2019 modelleri için oluşturulmuştur, diğer modeller ve fiyatları için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

General Mobile Telefon Kampanyası| Arçelik 
Mart ayında General Mobile cep telefonlarında 500 TL’ye varan indirim fırsatı bulunuyor.

Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Belirtilen Teklif General Mobile GM8, General Mobile GM8 Go ve General Mobile GM9 Pro modelleri için oluşturulmuştur. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar arcelik.com.tr ve Arçelik Mağazalarında geçerlidir.

Samsung Akıllı Telefon Kampanyası| Arçelik 
Kampanya stoklarla sınırlı olup 31 Mart 2019 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerlidir. Taksit kurgusu tavsiye niteliğindedir, yetkili satıcı bazında farklılık gösterebilir. Peşin fiyatına 12 taksit teklifi Samsung Galaxy J2 Core, Samsung Galaxy J4+, Samsung Galaxy J6+, Samsung Galaxy A750, Samsung Galaxy J8 modelleri için, peşin fiyatına 6 taksit teklifi, Samsung Galaxy A9, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 Plus, Samsung Galaxy Note 9 ve Samsung Galaxy Note 8 modelleri için oluşturulmuştur, diğer modeller ve fiyatları için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya ING Bank ile anlaşmalı Arçelik mağazalarında geçerlidir. ING Bank günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Kredi başvurusunun ING Bank tarafından onaylanmaması halinde Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için Arçelik mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz.

 

Detaylı ve güncel bilgileri Yetkili Satıcılardan alabilirsiniz.